Глобальні оголошення!



Замовлення одягу по каталогам та через інтернет

Модератор: Yummy mummy

Re: Замовлення одягу по каталогам

Повідомлення mala-karta » 25 лютого 2010, 20:16

Dashko написав:А мені здається з одягом для годування дуже складно. Я купувала дві кофточки в магазині, міряла, а в результаті не задоволена. :(

я перший раз тільки не вгадала. Наступні рази гарно "порозвивала" уяву, прикинула, як воно буде і з чим носитиму. Так що задоволена :)
в ЖЖ в коопах (спільнота)
щоб подешевше було

то типу спільнота слінгомам, вони собі скооперовуються і замовляють так зо всяких сайтів, виходить дешевше.

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Замовлення одягу по каталогам

Повідомлення lore1ei » 30 березня 2010, 12:15

Замовляла слінг Зару Форест тут
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Доставка на дім за 1 день.Оплата через банк.

Замовляла по інтернету взуття чоловіку на день народження, Доктор Мартенс, бо в Тернополі не купиш.
Доставляли експрес поштою за 1 день.Оплата на складі, коли отримувала товар.
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Замовлення одягу по каталогам

Повідомлення мешканка » 08 квітня 2010, 12:02

Я неодноразово в Бон-Прікс замовляла, через інтернет. Задоволена...Хоча є і свої нюанси: треба чекати, одягу може не виявитись на складі, вигляд "в живу" відрізняється від вигляду на фото....Проте, поки що, більш-менш задоволена.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Замовлення одягу по каталогам

Повідомлення гра з вогнем » 11 квітня 2010, 20:32

я ще поки не ризикувала.
воно то є перваги - не тре в магазин іти, між людей товктися і в ліфчику за дитиною по всьому магазину ганяти.
а з іншого боку. не приміряєш, тканина може гарно виглядати лиш на фото, ну і в магазині можна дешевше купити...
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Зволожувач повітря

Повідомлення mari » 07 жовтня 2010, 17:29

А тепер для тиХ, хто ніколи нічого не купував в неті на аукціонах чи з рук. :sos:
Будь-ласка деталі: Як то воно купується. ? Вибрала наприклад собі я щось, а далі? Передоплату висилаю? А як знати, що мені дійсно цей товар вишлють, або взагалі його вишлють? А якщо не підійшло, то як повертати? Які гарантії.?
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Зволожувач повітря

Повідомлення Русік » 08 жовтня 2010, 13:49

Умови покупки практично у всіх продавців однакові: передоплата перед тим, як вам висилають товар (сама там працюю, і зі сторони продавця це рахується нормальним).

Приведу конкретний приклад. Беремо таку позицію:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


Дивимось зверху на данні Продавця: rodnik2007 (53) - означає, що ним завершено 53 угоди (не обовязково продажі, може бути і покупки, конкретніше можна подивитись відгуки про людину, якщо клікнути на ім"я продавця). перечитумо відгуки, вирішуємо, чи можна довіряти.

Далі дивимось наступне: "Местоположение Днепропетровск" - чим далі знаходиться проадвець, ти мдорожче буде доставка

"Доставку оплачивает Покупатель" - в 99% випадках так і буде, і це нормально

"Доставка и оплата. Предоплата" - як правило теж норма. Варіанти: просити про наложку (при відправці Укрпоштою, Новою поштою або Автолюксом, але це буде дорожче)

"Посылка курьерской службой 15,00 грн." - означає, що ви домовляєтесь про доставку транспортною компанією (конретно обговорюється поштою), це найпростіше і найшвидше. Часом написано "Посылка курьерской службой 3,00 грн." і потім в додаткових умовах, що це плата за те, що продавець довезе
вашу покупку до офісу транспортної компанії у своємі місті, а за саму доставку ви оплачуєте при отриманні посилки.

Сама процедури покупки розписана справа ("как покупать?")
Продавцю можна задати питання (під данними продавця графа "Задать вопрос Продавцу") - відповідь прийде вам на пошту

Зарз я бачу продають в основному нові зволожувачі, але часом буває, що проадють і б/у недорого. То як полювання - азарт приходить під час пошуку!
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Замовлення одягу по каталогам

Повідомлення Перлинка » 23 жовтня 2010, 16:06

Я часто замовляю за кордоном в інтерне -магазинах.Вгадую не завжди,не завжди влаштовує якість,навіть якщо речі з Європи чи Штатів.Дітям преважно все підходить,недавно піжамки пришли 5 штук,лиш 1 не підійшла(брала на виріст,але не звернула увагу на склад,не думала що дитяча піжама може бути плюшева з поліестеру,по фото було незрозуміло що то за тканина,думала бавовна).
Кросівки класнючі GEOX для доці з 6 рм отримала в вересні,тільки боюсь що на весну можуть бути маленькі.Також для неї джинсовий комбінезон, малому баєчку,спортивні штанятка все в пинципі підішло,трішки великувате,але носити можна.Куртки з некста демісезонні виявились великі,легко продала на кідстафі.Взагалі все що не пдходило продавалось ,і ті чобітки що тут викладала вже продані,правда з ними прийшли 2 пари чобіт для мене(не підійшли) ще не продались.
Чесно кажучи ,вирішила собі та чоловікові вже нічого не купувати таким чином,бо постійно то лиш продаю,а діткам можна ,багато речей якими задоволена.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

інтернет

Повідомлення Alisa » 09 січня 2012, 21:38

Дівчата, а часто буває що інтернет замовлення вам не підходять по розміру, чи в живу просто не пасують? Бо я все приглядаюся=приглядаюся, але боюся розчарування.
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Обновки

Повідомлення Перлинка » 09 січня 2012, 21:45

я вже писала колись що продаю потім то шо не підходить
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Обновки

Повідомлення Любов » 09 січня 2012, 21:55

в мене родина велика, тому якщо мені не підходить, то є кому віддати чи продати :)
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Поперед.Далі

Повернутись до Гардероб



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron