найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Джинси. Буденно? Зручно?

15 квітня 2011, 03:21

happymami написав:В нас всьо задовжені

неправда, просто на базарі не дивись. Багато є таких джинсів вкорочених, і були ще пару років назад.

Re: Джинси. Буденно? Зручно?

15 квітня 2011, 03:21

happymami написав:Моїми першими джинсами були Crown. Хтось пам'ятає таку фірму? Я на базарі в Хмельницькому купила :lol: . Десь років 15 тому то було :? . Ледве зносила, такі були міцні і живучі зарази)))) Надоїли як гірка редька

лол
- паап, купи мне ботиночки!!
- какие ботинки, сынок? дык ты еще коньки не сносил!

Re: Джинси. Буденно? Зручно?

15 квітня 2011, 03:23

Shalimar :P :P :P козюля :lol: :lol: :lol:
Ой. Брешу. Першими були Мальвіни польські. О дааа. Оце були дубоооові джинси. Десь ше на дачі мають валятися - жодної дирочки :гуд:

Re: Джинси. Буденно? Зручно?

15 квітня 2011, 03:29

это те которые варёнки?
тётя, Ты еще скажи, что первую Мировую помнишь :lol:

Re: Джинси. Буденно? Зручно?

15 квітня 2011, 03:37

я фірми не знаю, бо практично ніколи на таке уваги не заертаю.
але тре мені вже нові джинсики :?

Re: Джинси. Буденно? Зручно?

15 квітня 2011, 03:47

Shalimar написав:это те которые варёнки?

варьонки нє))) Варьонки то ми вже в сусідки потім варили в виварці на кухні з білизною :lol:
А то були такі, що зверху широкі, а вниз звужувалися ;-) . Прекрасні 90-ті :-| :tipok:

Re: Джинси. Буденно? Зручно?

15 квітня 2011, 04:01

банани? чи як вони там звалися

Re: Джинси. Буденно? Зручно?

15 квітня 2011, 04:03

happymami написав:варьонки нє))) Варьонки то ми вже в сусідки потім варили в виварці на кухні з білизною :lol:
А то були такі, що зверху широкі, а вниз звужувалися ;-) . Прекрасні 90-ті :-| :tipok:

да-да!! бананы!! вот я как раз про них тоже собиралась уточнить)

Re: Джинси. Буденно? Зручно?

15 квітня 2011, 09:34

happymami, О, ці "чудові" Мальвіни!
Які ж вони були уродські і все ж такі бажані!!!! аж смішно тепер ))))
Я до речі теж пам"ятаю Crown - свої до дир в прямому смислі зносила. Тобто так і ношу з дирами, благо розквітли вони в потрібних місцях)
Джинси - то мій фєтіш (разом зі взуттям). Маю склади джинсів всіх мастєй: вузькі, що аж приходиться лягати, щоб зняти; в обтяжку дудочки; прямі класичні. Раніше носила і сміливий кльош.
Зараз хотіла би з завищеною талією, можна з переходом в корсет.
Не дуже подобається свіже віяння - знову банани: зверху на бедрах широко, знизу звужується. Мені здається, що це має увійти в список найнеулюбленіших чоловіками предметів одягу.
Я люблю, щоб на попі лежало ідеально. І бажано з кишенями, бо подобається ходити з руками в кишенях.

Киньте в мене тапками, але мені зручніше в турецьких, ніж в фірмових.
Пояснюю.
Фірмові завдяки своїй підвищеній якості майже всі жорсткі. Це якраз той випадок, про який пише happymami - тяжко присісти, незручно рухатись. Замовила собі Левіси з США - продала. Незручно.
Мені простіше в базарних турецьких - стрейчевих, м"якеньких. І нехай вони служать меньше, але весь цей час (скільки би він не тривав - рік чи більше) я буду ними задоволена!
крім того, я люблю свіжі джинси (як в принципі і будь-який інший одяг), бо якщо роками носити одне й то саме - то набридає до оскомини.

Re: Джинси. Буденно? Зручно?

15 квітня 2011, 12:55

А я навпаки тільки фірмові люблю,ті що на мені розтягуються,всякі стрейчеві мене повнять,і варка їх мені рідко подобається.

Улюблені Miss Sixty ,колись часто їх собі купувала.Жодні джинси не лягали так ідеально як ці.Мені взагалі важко підібрати,а з теперішньою фігурою навіть не пхаюсь,тут мені і міс сіксті не поможе.
Да ,як згадала,аж заскучала,тільки заради них варто сісти на дієту.Але дорогі зараз зарази.
Ой,шо вам сказати,пішла їсти пончики,горе заїдати :cry:
Відповісти