Глобальні оголошення!



Джинси. Буденно? Зручно?

Модератор: Yummy mummy

Джинси. Буденно? Зручно?

Повідомлення happymami » 15 квітня 2011, 00:50

Ну от чому кажуть, що джинси то повсякденний одяг? Вам зручно в них? Мені ні. Вони мене сковують. Так, на роботу ше так-сяк, аби тіко сало на пузі не тиснули. Ну але вдома я не можу в джинсах бути. В них же шви доволі тки грубенькі. І ті закльопки тиснуть, коли спати лягти в них, чи просто прилягти. Хм. Не знаю... Мені в них не зручно. Але планую купити бодай одні, шоб на літо на гуляння таскати можна було. Не можу оприділится з фасоном. Бачу ніби всі носять обталені. Але шось мені вже такі набридли. Хочу такі, шоб попу обтягували а внизу не кльош, а просто прямі були. Або й широкі. Такі типу хіпарівські. Чи це вже сілюшно дуже?

Для жінок з великими стегнами рекомендовані джинси із завищеною талією. Жінкам з витонченою, худою фігурою варто вибрати обтягуючі джинси :dash: :dash: :dash: .
Якщо у Вас є невеликий живіт, зверніть увагу на джинси із завищеною талією і носіть їх з широким ременем. Для жінок з великими сідницями вільна модель джинсів буде найкращим варіантів.


Прямі джинси - з підборами і на вечірку підуть. А без підборів - чудово на щодень
| +
Зображення Зображення


Джинси в обтяжку - ідеальні під каблук чи платформу. Також кльово їх заправляти в чоботи. Якщо Ви хочете приховати недоліки, такі, як великі сідниці, підберіть до джинсів вільну матроську футболку і балетки. Якщо Ваша проблема - широкі стегна, поєднуйте джинси в обтяжку, футболку великого розміру або довгий пуловер, і в жодному разі не забувайте про туфлі на високих підборах, які візуально подовжать Вашу фігуру.
| +
Зображення Зображення


Ще є джинси бойфренда. Тобто вільні і широкі. але дівчатам низького зросту їх не рекомендують. Такшо мабуть я купуватиму облягаючі. Фу. В них так всьо жме і сковує :crazy:
| +
Зображення


А які фасони улюблені у вас? А як часто ви одягаєте джинси? А скільки їх у вас є?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Джинси. Буденно? Зручно?

Повідомлення Shalimar » 15 квітня 2011, 00:58

а я только деним и ношу! у меня даже трусы и носки джинсовые. Шютк.
Чаще всего хожу в джинсах. Спортивные, расклешенные, прямые, узкие... Тёмные, голубые, потёртые, рваные.. С вышивками, стразами, рисунками... Но не китч ))
Универсальный предмет гардероба! на все случаи жизни!
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Джинси. Буденно? Зручно?

Повідомлення Marta » 15 квітня 2011, 01:14

Я люблю приталені бедровки, завужені чи прямі скоріше.
Люблю потерті.
Зручно, але на гульки купуватиму спортивний костюм, набридли мені джинси...))Хочу відпочити від них.
Але люблю і не проміняю, звичайно.)
Marta Офлайн


 

Re: Джинси. Буденно? Зручно?

Повідомлення Shalimar » 15 квітня 2011, 01:58

А вот мои любимые джинсы! :lol: (завтра всё сотру)
Зображення
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Джинси. Буденно? Зручно?

Повідомлення гра з вогнем » 15 квітня 2011, 02:23

я свої улюлені джинси до дир заносила :grin: дуже були зручненькі носила більше 6 років майже щодня :))))
і на літо дуже багато джинсового маю, клас!
у мене широкі стегна, але високі джинси мені не пасують :? вони начебто навпаки попу велику роблять...
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Джинси. Буденно? Зручно?

Повідомлення Marta » 15 квітня 2011, 02:26

гра з вогнем підтримую і перше, і друге.)
Також не люблю високих джинсів на собі через ту ж причину, а любимі просто заношую до дир, так шкода....((
Marta Офлайн


 

Re: Джинси. Буденно? Зручно?

Повідомлення happymami » 15 квітня 2011, 03:07

Shalimar написав:Спортивные, расклешенные, прямые, узкие... Тёмные, голубые, потёртые, рваные.. С вышивками, стразами, рисунками

ніфігасє :omg:
Перлинка написав: спати треба лягати без них :tipok:
бє бє бє. Я інколи вирубуюся біля малого, коли вдень годую. Такшо ні нада ні нада. Я взутою не сплю :grin: :P
Shalimar написав:А вот мои любимые джинсы! :lol: (завтра всё сотру)

Не смій терти. Реально джинса прикольна. Ангельська попка :tipok: :гуд: . Нє. Крилата попка :lol: :lol: :lol:
гра з вогнем написав:носила більше 6 років майже щодня

Нормально :? . Шо за фірма? Я правда колись бедровки купила в магазині на 55 грн (ну ті такі магазинчикиде всьо дешеве). То ніяк теж зносити не годна. На диво попалися міцні, хоч і не фірмові

Моїми першими джинсами були Crown. Хтось пам'ятає таку фірму? Я на базарі в Хмельницькому купила :lol: . Десь років 15 тому то було :? . Ледве зносила, такі були міцні і живучі зарази)))) Надоїли як гірка редька
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Джинси. Буденно? Зручно?

Повідомлення Marta » 15 квітня 2011, 03:15

happymami написав:Моїми першими джинсами були Crown. Хтось пам'ятає таку фірму?

ага, пам"ятаю, також були колись такі))
а які взагалі ви носите джинси? яких фірм?
Я присіла на Motor jeans, це в мене переважно всі джинси цієї фірми, а також купую DLF, мала колись класні Diesel, зараз не бачу.
Marta Офлайн


 

Re: Джинси. Буденно? Зручно?

Повідомлення happymami » 15 квітня 2011, 03:18

Marta написав: яких фірм

Я чула шо Zara гарно носяться
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Джинси. Буденно? Зручно?

Повідомлення happymami » 15 квітня 2011, 03:19

Зображення
Юдашкін. Сімпотні джинсаки. От тільки в нас такої довжини я не стрічала. В нас всьо задовжені. А на мою попку, то я й так весь час вкорочую :o . Але отаківо реально я би купила
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Далі

Повернутись до Гардероб



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron