Глобальні оголошення!



Маленька чорна сукня

Модератор: Yummy mummy

Маленька чорна сукня

Повідомлення Руженка » 09 квітня 2011, 15:01

Щоб не оффтопити в темі про мадельний бізнес для дітей....

Ви маєте вечірнє плаття??? Як часто купуєте??? Скільки платтячок маєте??? Куди в них ходите??? Хотіли б мати більше???
Руженка Офлайн


 

Re: Little Black Dress))))))))

Повідомлення taranjka » 09 квітня 2011, 15:24

Руженка написав:Я б теж хотіла частіше одягати довгі вечірні сукні!!!!Але справа в тому, що в нас це трохи не прийнято, вийти в ресторан в такій сукні. та й ресторанів таких мало...........А жаль!!!!!!!Єдине, коли можна одягнути, то весілля, чи корпоратив..І то не завжди!!!!Погодьтесь!!!!!!Є різні весілля і корпоративи.
А то виходить так, що вечірнє плаття ми купуємо чуть не один раз в житті - НА ВИПУСКНИЙ :scare: :scare: :scare: ..Хіба не хочеться частіше????
Про Little Black Dress(маленьке чорне плаття) я не говорю. Бо то є в кожного. Ото в нас і називається вечірнє плаття.......

а чим Little Black Dress не підходить до вечірнього? чи вечірнє плаття має обовязково блистіти? :mrgreen:
вечірні плаття того й вечірні, що їх вдягають в спешл випадках. та й в залежності від заходу плаття може бути різне. і в вечері в ресторан можна вийти в вечірній сукні (особисто мені всеодно шо всі навколо в джинсах, якшо хочу то вдягну). театр, філармонія, романтичний вечір з чоловіком.... варіанів безліч. але до кожного випадку має бути свій "костюм"...
я в платтях ходжу рідко (то має бути особливий випадок). але купую коли побачу щось що сподобалося. все залежить від настрою
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Little Black Dress))))))))

Повідомлення Руженка » 09 квітня 2011, 15:35

taranjka написав:а чим Little Black Dress не підходить до вечірнього? чи вечірнє плаття має обовязково блистіти?


Та чого не підходить - ПІДХОДИТЬ!!!! Але вечірних суконь є безліч, а в нас (в більшості) як доходить до вибору вечірнього плаття. то всі купують маленьке і чорне))))))щоб на всі випадки))))))) Воно то кльово, але мені час від часу хотілось би шиканути в чомусь такому етакому :lol: :P :tipok:
Руженка Офлайн


 

Re: Little Black Dress))))))))

Повідомлення Перлинка » 09 квітня 2011, 16:03

Згідна з Руженкою,що розкішну ,довжелезну чи пишну сукню ,типу випускної, в принципі, нема куди вдягти,щоб не виглядати недоречно.
Я свою випускну ще вдягала коли була дружкою в селі у своє двоюрідної ї сестри,то коли вийшла при марафеті ,брат сказав
-ти шо здуріла?там нареченої ніхто не помітить
Наречена наша також була файна ,але я ще раз ловила свій звьоздний час ,
бо випускний -то була кульмінація апофеозу ,такою звєзданутою звєздою ,стільки уваги ,захопливих поглядів,ахів охів ,вздохів практично від всіх оточуючих,від чужих людей що підходили і робили компліменти я більше не отримувала,і певно що не буду :(
А потім мою випускну сукню вкрали :cry: ,в мене з дому,прийшла дівчина,представилась знайомою моєї однокласниці і попросила на прокат,я дала ,без застави.А виявилось що однокласниця не знає про кого мова,і сукню мені так і не повернули.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Little Black Dress))))))))

Повідомлення eney » 09 квітня 2011, 17:19

в мене плать багато :lol: деколи як дивлюсь то розумію шо занадто багато, але постійно хочеться нового! перше плаття купила в 9 класі, червоне, нижче колін, з повністю оголеною спиною, но одягаю рідко, бо привертаю занадто багато уваги, в 10 класі купила чорне трикотажне тепле з галстуком, але за ті парканадцять років знищилось, в кожного мого плаття своя історія, ситуація :lol:
випускне простеньке, я до речі була в ньому коли познайомилась з чоловіком, тоже одягаю рідко через декольте, хоч груди маленькі но в ньому :crazy: якось дала "добрій людині" на весіллє, то вернули тряпочку пропалену. пишного випускного не хотіла, бо в корсетному платті на шпитьках більше на барбі схожа, а вони бе.
загалом в мене десь 16 платячок, но повторюсь шо деяким більше 8 років.
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: Little Black Dress))))))))

Повідомлення krapk@ » 09 квітня 2011, 17:23

Руженка написав:Щоб не оффтопити в темі про мадельний бізнес для дітей....

Ви маєте вечірнє плаття??? Як часто купуєте??? Скільки платтячок маєте??? Куди в них ходите??? Хотіли б мати більше???


срібне, червоне довге, чорне маленьке і чорне довге -більше не хочу бо і ці висять дурно пусто. А таких повсякденних то теж всяких є, але на роботу щодня проїдаються, тому хочу ще і багато.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Little Black Dress))))))))

Повідомлення oksana.tesliuk » 09 квітня 2011, 17:33

Маю 3 сукенки, але я б їх назвала не вечірніми, а коктельними. Серед них є й одне чорненьке. Останнє пошила на замовлення минулого року - червоного кольору! Хотілось тоді життя трохи розфарбувати, бо дуже вже здавалося сірим :( Усі такі плаття я купляю або шию для корпоративів. Більше одного разу ще жодне не одягала. Їх, як правило, доношує моя плимінниця - фігуркою доросла вже до мене колишньої :)
А щодо розкішних довгих сукенок, то Перлинка правильно пише - куди в такому в Тернополі?
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Маленьке чорне плаття

Повідомлення Русік » 09 квітня 2011, 23:36

Вечірня чорна, вечірня чорна з мереживом золотим, вечірня темно-рожева. Жодна з них - непишна, все по фігурі. Кожна вигуляна по 2-3 рази (в основному чужі весілля).
Коктейльних - штук 5-6 (маю на увазі свіжі, носибельні), з них є одна чорна, але її одягаю якраз найрідше. Одягаю в ресторан, на дні народження, в театр.
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Маленьке чорне плаття

Повідомлення Nymydora » 09 квітня 2011, 23:45

а в мене нема ні літл блек дресу, ні вечірнього плаття взагалі.
На випускний була в довгому, гарному, але такому яскраво-зеленому, що ще раз одягти не ризикну - хіба підріжу і перероблю - якщо в нього влізу...
На весілля я вдягала просто довге плаття (до сестри, до брата троюрідного). Як дружкувала - то в костюмах брючних (тоді ще у вечірні дружки не виряжалися), або у спідничних костюмах: у мене є два костюми (блухка плюс спідничка), які я вдягаю і просто так, під настрій, і на весілля. А на корпоративи у нас ніхто особливо не наряжаєтсья, може тому, що колектив старший - я там наймолодша.
Про вечірнє плаття мрію, але розумію, що висітиме в шафі. А маленьке чорне дуже хочу, але ніяк не траплялася нагода купити (((
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Маленька чорна сукня

Повідомлення TanenRom » 09 квітня 2011, 23:50

у мене вечірнього плаття немає, зате коктейльних 6 штук - за останній рік вигуляла тільки одне - на весілля до сусідки, і все - висять собі і чекають свого часу. :)
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Далі

Повернутись до Гардероб



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей