Глобальні оголошення!



Наш гардероб-який він має бути

Модератор: Yummy mummy

Re: Наш гардероб-який він має бути

Повідомлення krapk@ » 20 лютого 2011, 13:00

і вмене є речі які б я не викинула
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Наш гардероб-який він має бути

Повідомлення Руженка » 20 лютого 2011, 13:03

А я б викинула)))))))Навіть ті, що люблю))))))) А шо?? Треба змінюватись :P
Руженка Офлайн


 

Re: Наш гардероб-який він має бути

Повідомлення Перлинка » 20 лютого 2011, 13:12

А я ті що люблю ,якщо вони зносились купувала б знову такі ж.Тільки таких речей одиниці за все життя,можна перерахувати на пальцях однієї руки.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Наш гардероб-який він має бути

Повідомлення Marichka » 07 березня 2011, 17:18

Гарна тема:)))Люблю одяг.Хотіла,щоб його було багато і якісно-дорогого.Зараз менше купляю,бо немаю куди носити.В декрет пішла в село,бо чоловік тут по направленні.Якщо гуляти,то штани і шубка чи куртка,навіть підфарбуватись лінь.З нетерпінням чекаю літа,можна більше комбінувати,навіть на прогулянки з дитиною.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Наш гардероб-який він має бути

Повідомлення mala-karta » 07 березня 2011, 22:02

Marichka, ага гарна!

Marta, ага, оце про мене майже - що весь час якісь нові плямки...
Тішу себе тим, що, значить, новий одяг точно купиться.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Наш гардероб-який він має бути

Повідомлення happymami » 18 березня 2011, 13:09

Допоможіть скласти мамський гардероб

От блиснуло сонечко, захотілося обновок, захотілося пів шафи своєї викинути. Та шо там пів. Хочу викинути все. Але ж ходити в чомусь треба? Ну і шоб воно не надто багато грошей з'їло. Допоможіть скласти мінумум-список для мами, яка наразі ще в декреті, котра на 2 год в день інколи їздить на роботу (тобто вибирається в люди ;-) ) і яка не ходить в спортивних костюмах. Що треба придбати на майбутнє з персективою виходу на роботу за пів року-рік. Я так вже думала трохи

Джинси (на всі пори року)
Чорні штанці шоб і під спортивний і під класичний стиль (на всі пори року)
Класична чорна спідниця (на всі пори року) ну а до неї тоді шо? Блузку якусь?
Спідниця вільного крою до колін (літня, зимова) До неї сведрик на зиму а на літо футболку чи блузку???
Плащ (весна-осінь)
Вишитий стрій (ще не придумала чи то буде сукенка чи набір блузка-спідниця)


А далі?
Який верхній одяг на зиму? Пальто?
Що з взуттям?
А футболки, сведри? Скільки того всього треба для мінімуму? Я так подивилася, шо пів шафи лахів, але реально як вчіплюся чогось одного то й ношу до дир. То нашо купувати купу і дешевого, якшо можна купити одне дороге і носити його зрання до смеркання. Га?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Наш гардероб-який він має бути

Повідомлення Перлинка » 18 березня 2011, 13:26

happymami написав:Допоможіть скласти мамський гардероб


Я люблю обовязково мати білу сорочку чи блузу(можна ще в дрібненькі квіточки чи горошки,але білу в першу чергу),а до неї камізельки,кофтинки з під яких би виглядали рукавчики та комірець.

Добре мати хоч 1 простий однотонний кардіган на гудзички ,та тонкий сведрик на мисік.

Якщо бюджет обмежує,то потрібно вибирати одяг в класичних кольорах чорний,білий,сірий,бежевий,вони всі між собою добре комбінуються,ну а настрою добавляти яскравими кольоровими аксесуарами,біжутерія,хустинки,шарфики,колготи ,рукавички,сумки взуття.

На літо,на жару мені обовязково потрібна легка спідниця вільного крою,світлого кольору ,шорти в тому ж стилі і до них купа футболок.

Який верхній одяг на зиму? Пальто?


Ти вже збираєшя купувати,не ранувато ше?В мене як щось все літо в шафі провисить,очі промуляє,то взимку вже не дуже хочеться то вдягати,бо хоч не носив,але вже ніби як не нове.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Наш гардероб-який він має бути

Повідомлення krapk@ » 18 березня 2011, 13:28

В мене на разі такий, по макисмуму оновлений за той рік.
Джинси 2 штуки -світлі-темні, котон-льон
Лосіни 2 штуки-під шкіру-теплі з флісом і тонкі
Туніка, пару майок-футболок (в т.ч з паєтками, гіпюру і повсякденні). Планую комбінезончик купити на літо.
Чорні штанці шоб і під спортивний і під класичний стиль
Класична чорна спідниця (на всі пори року) +3блузки (атласна, котонова і та китайська що виставляла в фотках десь) +до них жилетка
Спідниця вільного крою до колін +пару светриків
Парочка плать -це на пари ходити
ЕМАМІ, 2 сарафана, ой 3
Класичний костюм брючний і юбочний
Туфлі і високі каблуки і не дуже і дуже дуже і мокасіни та кросовки
Плащ чорний(весна-осінь), пальто кашемірове, піджак кашеміровий, куртка шкіряна
Ботфорди, чобітки демисезонні, ще одні такі котроткі до кісточки замш, 1 туфлі закриті.
Вишитий стрій - чого нема того нема
Зимове
2 шерстяні плаття, 2 подовжені кофти до лосін, джинси з флісом, дубльонка, полушубок, кашемірове пальто, 3 чобіт (шпилька, танкетка, плоскі)

от чого нема взашалі то босоніжок-всі стоптала, а з малим гуляла в балєтках.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Наш гардероб-який він має бути

Повідомлення happymami » 18 березня 2011, 13:39

krapk@ слухай, а ти реально одягаєш всі ті парочку плать і ше й тих три сарафани? І часто ти їх одягаєш?

Я собі по мінімуму планую, бо хоч і люблю шодня в інше вдягатися (раніше на роботу так і одягалася) але зараз вже доросла до якогось такого мінімалізму, що хочу аби краще було одне й те ж щодня, але якісне і таке шо ідеально пасує і не таке як у всіх, індивідуальне. Ніж 150 лахів, а я всьоравно в натовпі не виділяюся тим турецьким ширпотребом. Не знаю, чи мені вдасться таке задумане, але по крайній мірі прагну до такої досконалості


Добре мати хоч 1 простий однотонний кардіган на гудзички ,та тонкий сведрик на мисік.

Кардіган то типу вязаний плащик на застібках? А мисік то шо таке? :oops:


Шорти я чомусь не признаю :o . Не жіночні вони якісь мені. Чи шо. Маю джинсові коротюнькі. То викидати не буду ;-) . Я в них на відпочинки їжджу а по місту вже встидаюся. Всьотаки мамаша двох дітей, а ноги виставляє :oops:

Думала, може лляний сарафан на літо - вихід?

Нє, нє, Перлинка, пальто явно не вже)))))) мені так ніяких грошей не хватить))) Просто планую, шоб можна було приблизно собі скласти графік покупок))) Гасло жизні - ні тижня без покупок? :grin: :grin: :grin:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Наш гардероб-який він має бути

Повідомлення Перлинка » 18 березня 2011, 14:01

happymami написав:Кардіган то типу вязаний плащик на застібках?

короткий кардіган
Зображення Зображення
довгий кардіган
Зображення
А мисік то шо таке? :oops:

мисік це V-подібний виріз
Зображення Зображення
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Гардероб



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей