Глобальні оголошення!



Наш гардероб-який він має бути

Модератор: Yummy mummy

Re: Наш гардероб-який він має бути

Повідомлення Marichka » 28 лютого 2017, 09:49

Пишіть,хто що знає.
Яким має 6ути гардеро6?Що зараз модно?
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Наш гардероб-який він має бути

Повідомлення vit.mosom » 03 березня 2017, 19:01

Знайшла колись поради Евеліни Хромченко, яким має бути базовий гардероб. Впринципі, із цим можна погодитися, бо класика завжди буде в моді. Головне - навчитися все компонувати

| +
1. Двубортное пальто, желательно бежевого цвета
2. Тренч чёрного или защитного цвета
3. Кардиган или джемпер чёрного/бежевого или серого цветов
Серый кардиган. Ещё хороший вариант - классический кашемировый джемпер цвета беж с V-образным вырезом. Бежевый – теплый цвет, который идет абсолютно всем. Даже если он стоит дорого, он прослужит вам всю жизнь.
4. Футболка с рукавами
5. «Майка-алкоголичка»
6. Белая блуза, которая напоминает мужскую рубашку
7. Тельняшка
8. Брючный костюм, предпочтительно чёрного цвета. Вечером такой костюм может заменить смокинг, а днём в нём можно пойти на работу.
Чёрный брючный костюм с белой рубашкой и туфлями на каблуках – прекрасный комплект для дня. Для вечернего комплекта надеваем смокинг на голое тело, добавляем нитку жемчуга, маленькую сумочку.
9. Тёмно-синие джинсы
Джинсы для базового гардероба подбираются исключительно индивидуально – в зависимости от того, какие джинсы хорошо сидят на вашей фигуре. Вышивка, стразы и мотня – исключаются.
10. Платье - футляр чёрного или серого цвета
Днём такое платье можно легко носить с балетками, украсив сверху ярким платком. Для дневного варианта такой комплект можно дополнить сумкой, размером с книгу. Для вечернего выхода платье перехватываем широким поясом, дополняем маленькой сумочкой, экипируем шпильками и тёмными колготками.
11. Вечернее платье. Платье коктейльной длины будет универсальным вариантом
12. Юбка - «карандаш»
13. Туфли на шпильке телесного или чёрного цвета
14. Босоножки
15. Балетки
16. Кеды
17. Маленькая сумка-клатч
18. Сумка среднего размера (с книгу), на цепочке или ремешке
19. Большая сумка, в которой есть две ручки
20. Очки. Форма оправы «Авиатор» - идёт всем
21. Квадратный платок - каре яркого цвета. Выбор цвета зависит от цвета волос женщины, её оттенка кожи и глаз
22. Пашмина
23. Длинная нитка жемчуга
24. Часы мужского типа. Оттенок металла может быть золотым или стальным (стальной более универсален)
25. Широкий пояс, который поможет любое платье для дня, любую белую рубашку превратить в вечерний наряд

Каждая вещь базового гардероба должна сочетаться с любой другой вещью в этой же базе, вещи не должны быть слишком яркими. Благодаря подобному подходу, из одной вещи будет получаться несколько комплектов одежды сразу.
vit.mosom Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 89
З нами з: 11 жовтня 2016, 13:11
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 20 раз.
Діти: Планую

Re: Наш гардероб-який він має бути

Повідомлення TaniaPicaSSo » 03 березня 2017, 19:19

vit.mosom я дцмаю, в кожного такий список має бути свій індивідуальний. Можна за основу взяти і цей, але все одно переробити під себе. Я вже колись сама думала над тим, щоб скласти такий список, скільки і чого мені треба, щоб зайвого не накуповувати. Бо чужий список то чужий. У кожного свій стиль, своя фігура. Бо нащо мені двубортне бежеве пальто я поняття не маю.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Наш гардероб-який він має бути

Повідомлення vit.mosom » 06 березня 2017, 18:53

TaniaPicaSSo написав:vit.mosom я дцмаю, в кожного такий список має бути свій індивідуальний. Можна за основу взяти і цей, але все одно переробити під себе. Я вже колись сама думала над тим, щоб скласти такий список, скільки і чого мені треба, щоб зайвого не накуповувати. Бо чужий список то чужий. У кожного свій стиль, своя фігура. Бо нащо мені двубортне бежеве пальто я поняття не маю.


Безумовно, так воно і є. Треба орієнтуватися на свої смаки. Але майже всі ці речі - класика, яку можна обіграти як завгодно. Ось я навпаки хочу собі бежеве пальто, щоб було десь до коліна. :pardon:
vit.mosom Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 89
З нами з: 11 жовтня 2016, 13:11
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 20 раз.
Діти: Планую

Поперед.

Повернутись до Гардероб



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей