Глобальні оголошення!



Обновки

Модератор: Yummy mummy

Обновки

Повідомлення mala-karta » 20 серпня 2010, 00:37

дівчата, а як часто ви собі обновки купляєте?
І які?
І жалієте чи ні? (і якщо купуєте, і якщо ні)

Я купила одяг для годування - не жалію, і обновки, і зручно. А то я люблю шашлички всякі, а Ромка раніше любив цицьки. А світити цицьками перед всіма я встидалася. А так - всім добре :)

Ще купила куртку. Слінго. Також не жалію. Минулою зими носила Ромку під курткою, а як з коляскою гуляли - то теж її вдягала, тільки без вставки. Дуже зручна, легенька і гарненька :) І цієї зими будем бабу ліпити в ній :)

Ще купила пуховик. На сильну зиму, бо в пальто гасати не зручно. Як виявилося, в пуховику теж :) Жалію.

Джинси ще купила - бо старі протерлися. Не жалію :) Без штанів часом холодно.


Не купила плаття - не жалію. Старі ще є :) І не виглядають старими.
Не купила босоніжки - не жалію, бо літо пройшло, а дуже гострої потреби так і не було.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: обновки

Повідомлення Natalinda » 20 серпня 2010, 01:30

Ну я певно не часто.
Я взагалі собі часто жалію шось купити :(
От Юрчику то скупила б певно все що продають і випросила продати те чого не продають :D

Минулого тижня купила плаття чорне, так шоб на вихід і туфлі на шпиляці. Для мене трохи дорогувато, але тішу себе що то буде не на один раз. Так що не жалію, бо собі я в тих вбєрах сподобалася. :heart:

Як на гумці шось недороге і кльове викуплю о тоді дуже тішуся. :D

Вобшем тре себе більше любити і собі більше годити :)
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: обновки

Повідомлення Melisa » 20 серпня 2010, 07:51

Natalinda написав:Вобшем тре себе більше любити і собі більше годити :)

От і я так кажу. На днях ми з Іриною заходили в один магазин, обоє почали заглядати спочатку за дитячим одягом, потім -за чоловічим. То продавець дуже сміялась, мол, які то є наші жінки: дітей одягнуть, чоловіків одягнуть, а за себе не дбають, собі в останню чергу дивляться.
Я задумалась, а й справді - чому ми так з собою? :dash: :fool3:
На ДН я замовила чоловіку сукню, проте досі її не купила. Гроші мені він вже дав, а я ніяк не зберусь піти в магазин. Все, дівчата, як не нині, то завтра йду купляти шось собі, бо гроші потрачу єстессно на дітьо, або мужа і опять стогнати буду, шо не маю в шо вдітись!
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: обновки

Повідомлення LeeLoo » 20 серпня 2010, 07:57

A ja dyge ljublju kyplatu sobi rizni obnovo4ku-ja znajy wo ja wopingomanka :???: i same osnovne z cum murutjsja mij 4olovik...takog ljublju kypljatu krasuvi dutja4i re4i dlja svojeji Lizysi-dev4onku g majytj klasno vugljadatu :) a 4oloviku garno zarobljatu :good:
LeeLoo Офлайн


 

Re: обновки

Повідомлення мешканка » 20 серпня 2010, 09:17

Я часто купую білизну...дуже люблю її міняти "під настрій". На дорогу не все є фінанси, а на дешеву -вистачає...;)
А ще люблю по розпродажах шастати... нещодавно купила спідниці -2 і одну кофтинку за 70 грн (все разом)... Люблю по стоках ходити, там завше можна щось підібрати по кишені.. .
Я собі теж жалію дорогих речей...завжди думаю, скільки то всього можна було б купити за ті гроші... а то є дуже зле, бо відчуття невдоволення залишається, а гроші, все одно, розходяться не відомо куди. :dash: :dash: :dash:
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: обновки

Повідомлення Melisa » 20 серпня 2010, 13:07

Дівчата! Я скупилась: сарафан, нижня білизна, кофтинка. Як же класно купувати щось для себе! :)
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: обновки

Повідомлення mala-karta » 20 серпня 2010, 13:57

і я почитала-почитала і теж скупилась :)

шорти і бріджі :) на море :)

так що ми з Нельою в обновках :)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: обновки

Повідомлення Chocolat » 20 серпня 2010, 18:01

О, і я сьогодні скупилася: гольф і спідничка в Reservedі в Подолянах. На перший погляд то ніби такий тінейджерський бутік, але часом там бувають доволі пристойні речі і на мій вік :) . Головне нормальні ціни, навіть для нових колекцій.
Я щось не люблю одяг з гумки, не маю я на нього настрій. Люблю, щоб був новий і обожнюю нормальні примірочні кабінки. Благо, вони уже в нас з*явилися 8-) А ще також люблю різні розпродажі в гарненьких магазинчиках. правда у нас ці розпродажі ще не дуже практикують, хіба що тільки пишуть так :dash: ... Ну хоть бери і втікай на час сольдів/сейлів в Європу. А там вже можна пошопоманити!!!
Але то мене прорвало на обновки хіба що тепер. Може то початок сезону... А то дійсно була якась післяпологова байдужість+спека...
Мій чоловік мене не впізнавав :lol:
Chocolat Офлайн


 

Re: обновки

Повідомлення Nymydora » 20 серпня 2010, 21:23

А я вже чекаю дня народження: ото вже відірвуся. Всі вже знають, що для мене найкращий подарунок - то нова лашка. То я собі так кожен рік гардероб підновляю, бо в інший час якось шкода тих грошей (хоча не можна собі жаліти). А на гумці я теж не можу купувати... Але тут нам знайома передала з Польщі одяг зі свого сина на нашого - гарний, якісний, практично новий. А нашому до нього ще років 5 рости. І не повірите: знайшла там 2 сорочки, які після деяких змін стали безподобними білими блузками для мамці :D
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: обновки

Повідомлення мешканка » 21 серпня 2010, 14:45

А я сьогодні скупилась косметикою: туш "Авон"( я вже її колись мала, то була дуже нею задоволена) і блиск для губ... На весілля йдемо ;) Треба буде трохи підмалюватися ;)
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Далі

Повернутись до Гардероб



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей