Глобальні оголошення!



Денний крем

Модератор: Yummy mummy

Денний крем

Повідомлення krapk@ » 20 січня 2013, 12:05

Яким маркам ви віддаєте перевагу? Вже знайшли свій най-най??? Чи може як я у вічному пошуці і міняю їх щобаночки??? Чесно, пока не знайшла свій крем. Хоча б того що з 25 років наше обличчя має потребу в пептидах, вітамінах С, Е, А, Ф, гіалуронці, ДМАЕ, ліпоєвій кислоті і в різних інших корисностях. Без них воно старіє. Як я не намагаюся вивчати креми-нема пока того універсального. Про наші креми українські я взагалі мовчу-тут суцільна підробка. Поки користуюся нівея (благо сестра постачає з Німеччини). Перепробувала і равликів і зміючків китайських-не особливо вразило. Я не спорю, може дорога аптечна косметика краща, але по-перше я не довіряю аптекам (в них і з ліків 80% підробок) а по друге мені задорого, пока я не на роботі а лиш підробітки. Та і думаю середньостатистичні жінка навряд чи має можливість татити на креми по 250 грн в місяць.
Тепер про нівею. Розкажу може хтось зараз теж в пошуках. Він у мене ось такий:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


Крем був куплений саме через обіцянки «без силіконів і мінеральних масел». Вибрала «для сухої шкіри», тому що у варіанті «для нормальної» склад відрізняється тільки більшою кількістю спирту і ще якимось одним невідомим мені пунктом і я вирішила, що зайвого спирту мені не потрібно.
У дужках вказую рейтинг: від 0 до 10 в міру зростання небезпеки інгредієнта.
Складники (зрила з іншого сайта):
Aqua (0)
Glycerin (0)
Caprylic/Capric Triglyceride (1)
Hydrogenated Vegetable Oil (0)
Alcohol denat (2)
Cetearyl Alcohol (1)
Glyceryl Stearate Citrate (1)
Methylpropanediol (0)
Octyldodecanol (0)
Dicaprylyl ether (0)
Glyceryl Stearate (0)
Argania Spinosa Kernel Oil (0)
Chamomilla Recutita Flower Extract (0)
Tocopherol (2)
Maltodextrin (0)
Sodium Carbomer (0)
Xanthan Gum (0)
Phenoxyethanol (4)
Methylisothiazolinone (6)
Parfum (8)

Прошу допомогти розібратися - чекаю ваших думок з приводу складу крему і бажано детального опису ваших кремів. Зразу вкажу ціновий діапазон в межах 4-10 євро.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Денний крем

Повідомлення Любов » 20 січня 2013, 12:42

мені теж нівея кремчик найбільше подобається, передає сестра з Америки. але зараз користуюся лореаль зволожуючим, якраз закінчується, не дуже сподобався. так на 4 зірочки з 10 може потягне. ще від нівеї маю чудове молочко для тіла, просто супер.
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Денний крем

Повідомлення Virchik » 20 січня 2013, 15:28

Я для себе поки крему не знайшла, у мене дуже вибаглива шкіра, схильа до алергій тому експерементів стараюсь не проводити.
Користуюсь одним продуктом від Нівеї, молочком ось таким:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


Брала китайські чи корейські пробники ВВ-кремів, але не наважилась скористатись.
Зображення

Зображення
Virchik Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 446
З нами з: 30 травня 2012, 10:06
Дякував (ла): 169 раз.
Подякували: 272 раз.
Діти: доця Анастасія

Re: Денний крем

Повідомлення flower » 20 січня 2013, 16:13

я тільки починаю кремами користуватись. якась я така далека ше в тому. то вже з 25 треба гіалуронку і креми від зморшок? я взяла собі крем Альтера з Німеччини, має цього тижня вже приїхати. Думала Амвеївську серію всю брати, але бачу шо спочатку треба таки глянути на склад і розібратись з тим. а мінеральні масла чим шкідливі, забивають пори? дякую!
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Денний крем

Повідомлення Shalimar » 20 січня 2013, 17:15

у меня сейчас виши идеалия, довольна
все равно чудо-эффекта от крема не дождешься
правильный образ жизни (здоровое питание, полноценный сон, отсутствие вредных привычек), регулярное посещение косметолога, увлажнение кожи, все это с корректировкой на гены - это и будет максимальный результат (если Мы не говорим о пластике, уколах и т.д.)
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Денний крем

Повідомлення krapk@ » 21 січня 2013, 15:12

flower написав:а мінеральні масла чим шкідливі, забивають пори?

, та ні не забивають, значно гірше. Мінеральне масло - напевно, один із самих шкідливих компонентів, який покриває шкіру непроникною плівкою, може викликати рак та сприяє розвитку інших хвороб і видобувається воно з нафти. Це пом'якшувальний інгредієнт, що утримує вологу в шкірі, тим самим нібито підвищуючи рівень її зволоження. Плівка з мінерального масла затримує не тільки воду, але й токсини, вуглекислий газ, відходи і продукти життєдіяльності, які виводяться через шкіру. Крім того, вона перешкоджає проникненню кисню. Мінеральне масло має тенденцію розчиняти природний шкірний жир і збільшує дегідратацію. Воно визнане найчастішою причиною прищів і різних висипів у жінок, що використовують косметику на мінеральних маслах. Було виявлено, що при виробництві мінеральних масел, в них присутні канцерогени, причому сильної концентрації. Мінеральне масло прозоре, не має ні кольору ні запаху, є жиророзчинник. Мінеральне масло широко використовується в комерційній продукції з двох причин: воно дешеве і має постійний хімічний склад, завжди однакове що гарантує консистенцію продукту. Це є консервант, що дозводить крему зберігатися рік і більше. Ось чому воно таке "незамінне" в косметиці.
| +
Основу любого крема составляет масло. Представьте, что у вас есть выбор: взять растительное или минеральное масло, т.е. натуральное или химическое. В качестве натурального - подсолнечное, кедровое или миндальное. Понятно, что натуральное масло стоит дороже. Но проблема не в этом. Если для изготовления продукта вы используете минеральное или силиконовое масло, ваш крем годами простоит на полке, и с ним ничего не случится. Если возьмете за основу натуральное подсолнечное или кедровое - испортится через несколько дней. Если вы сделали крем из миндального масла, работая при этом в стерильной комнате стерильными руками, он продержится в закрытой банке в холодном месте без света месяц. Но после того, как вы используете его всего один раз, остатки придется выбросить, потому что крем неизбежно заразится бактериями, обитающими в воздухе и на вашей коже. Становится понятно, что не обойтись без консервантов, . При этом, чем лучше технология изготовления препарата, тем меньшее консервантов требуется. Кроме того, не все из консервантов безобидны. Хотя, встречаются и нейтральные для кожи, например, брусника , - природный консервант. А в изготовлении "ненатуральной" косметики помогает химия. Теперь, проходя мимо известных косметических марок "без консервантов" вы знаете, в чем дело. Определить степень обмана можно, взглянув на срок годности: 3 и более года. Многие фирмы выбирают нетрудоемкий вариант, используют минеральное или силиконовое масло плюс малюсенькую капельку миндального маслица, или капельку экстракта (еще проще), и называют себя "натуральной" косметикой.

Минеральное масло-это продукт нефтепереработки.Оно образует на коже плёнку, которая мешает ей дышать. В основном масло это используется в детской косметике от опрелостей именно за счёт плёночки. Также существует мнение, что эта самая пленочка защищает наше лицо от пыли и грязи, но при это создавая "парниковый эффект". Каждая девушка должна сама для себя решить какому крему отдавать предпочтение.


Ще про шкідливі інградієнти тут:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Денний крем

Повідомлення krapk@ » 21 січня 2013, 23:32

я колись просто олійками мазалася, то почали такі манюні тверді кульки під шкірою появлятися-жировики чи що, їх крім голкою неможливо було нічим розковиряти. З тих пір додаю до готового крему-збагачую.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Денний крем

Повідомлення eco » 22 січня 2013, 16:16

krapk@ написав:Яким маркам ви віддаєте перевагу? Вже знайшли свій най-най??? Чи може як я у вічному пошуці і міняю їх щобаночки??? Чесно, пока не знайшла свій крем. Хоча б того що з 25 років наше обличчя має потребу в пептидах, вітамінах С, Е, А, Ф, гіалуронці, ДМАЕ, ліпоєвій кислоті і в різних інших корисностях. Без них воно старіє. Як я не намагаюся вивчати креми-нема пока того універсального. Про наші креми українські я взагалі мовчу-тут суцільна підробка.



насправді є й українська досить хороша косметика
Екотовари-це не данина моді, а необхідність!!!
eco Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 39
З нами з: 04 грудня 2011, 00:40
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 5 раз.
Подякували: 20 раз.

Re: Денний крем

Повідомлення krapk@ » 22 січня 2013, 21:39

будь-ласка, опиши свій крем, його склад, твоє враження. Я ж того і темку створила.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Денний крем

Повідомлення flower » 22 січня 2013, 22:53

і я не проти про креми українські послухати :wink:
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Далі

Повернутись до Догляд за тілом



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей