Глобальні оголошення!



Скраб

Модератор: Yummy mummy

Re: Скраб

Повідомлення nillaniya » 20 листопада 2013, 09:31

А ніхто не чув\ не замічав, як скраб впливає на проблемну шкіру? Десь читала,що якшо є хоч 1 прищик, то скрабом не можна користуватись..А один є завжди((
Зображення
nillaniya Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 18
З нами з: 04 січня 2013, 12:39
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 5 раз.
Подякували: 14 раз.

Re: Скраб

Повідомлення Ysmishka » 31 січня 2014, 16:38

Я теж таке чула не раз. Але це була попала якось в мережевий маркетинг тіанде (косметика, креми). Вони на перехожих тестували свої скраби для рук і сіль. Ну ефект дійсно був гарний, шкіра гладесенька, але консультант мені за обличчя сказала скрабити частіше (2-3 рази в тиждень), ніж звичайно, щоб зняти запалення і шкіра так швидше ніби оновлюється і регенерується. Але щось я тої методики не випробувала.
Ysmishka Офлайн


 

Re: Скраб

Повідомлення erinaceus » 22 лютого 2017, 00:44

Я колись часто робила саморобний скраб з кавової гущі. Додавала трошки гелю для душу, щоб було комфортніше наносити і скрабувала. Мені подобається. А ще можна робити, як їдеш кудись і не хочеш брати купу зайвих баночок. А так і кави попила, і процедуру зробила :ha:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Скраб

Повідомлення vikilandi » 23 лютого 2017, 13:26

erinaceus, як ти вважєш, скраб із кави може стати причинною засмічення стічних труб? Щось таке помічала у себе?
Просто була неприємна ситуація у нас з дівчатами, з якими ходимо в баню. Власник звинуватив нас в тому, що через наші глини і кави у нього проблеми із каналізацією(
Ще іноді роблю скраб з меду і солі. Нажаль, у Наталінди меду немає на залишку, тож наразі використовую скраб від Яки, мені подобається.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Скраб

Повідомлення erinaceus » 23 лютого 2017, 14:26

vikilandi Не думаю, що від кави таке може бути :-) В мене не траплялося. Від глини можливо, бо вона ж тоді робиться в'язка, може осідати. Але те саме і з милом, волоссям і т.д. Все одно труби засмічуються і їх потрібно прощитати періодично. Особливо в банях, де постійний потік людей.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Скраб

Повідомлення flower » 23 лютого 2017, 14:46

vikilandi Я постійно роблю скраб з кави, бо перед шугарінгом це обовязково і протягом місяця бажано робити теж хоч 1 раз. Також у нас сауна дома і буває скрабуються з кавою чи сіллю, чи лимонм натираються. Нічого не забиває. Забиває в тому випадку коли волосся багато у стік набилося і + кава чи мило з гелем вже в тому волоссі залипають. Я після кожного миття голови витягую волосся чи раз в два тижні, залежить від того як я линяю))) Треба чистити йому частіше від волосся ті стоки і все, а він чи той хто прибирає душ ліньтяй.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Скраб

Повідомлення Завжди гарна » 03 березня 2017, 13:50

Мені більше подобаються скраби з медом, вони відмінно і зволожують і захищають шкіру обличчя. Але найефективніший метод це використання професійної косметики, мені подобається німецька, особливо в нава, яка дозволяє з декількох позицій поліпшити стан шкіри і тепер підтримувати вдома самій
Завжди гарна Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 1
З нами з: 03 березня 2017, 13:44
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: 1

Re: Скраб

Повідомлення vit.mosom » 03 березня 2017, 18:40

Я зазвичай роблю скраб із кави, до неї додаю або мед, або оливкову олію. Ще колись купувала готовий скраб із морською сіллю, але назви не пам'ятаю. Сподобалося в ньому, що сама сіль була дрібна, і це не травмувало шкіру.
vit.mosom Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 89
З нами з: 11 жовтня 2016, 13:11
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 20 раз.
Діти: Планую

Re: Скраб

Повідомлення Христинка » 06 вересня 2017, 09:34

Часто використовую скраб з кави. Для особи люблю використати скатки. А для тіла спробувала пасту-скраб Мигдальну- який запах божественый! Шкіра м'яка і зволожена. Мені дуже сподобався.
Христинка Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 34
З нами з: 14 липня 2017, 15:37
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 2 раз.
Діти: донька

Поперед.

Повернутись до Догляд за тілом



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron