Глобальні оголошення!



Порадьте провіреного косметолога

Модератор: Yummy mummy

Re: Шукаю виконавця послуг. Хто кого знає? Ділимось контакта

Повідомлення taranjka » 18 грудня 2012, 01:19

3 роки тому не сильно відрізнялось від Флорансу - хіба диванчиків зручних не було і черга
чесно, я забула марку яку вони використовували. памятаю що італійське щось, потім в неті читала відгуки хороші, навіть записала собі щоб купили мені там, але з перїздами папірчики загубились, а шкіра ніб нічого не потребувала...
але то кому як, моя подруга там була, то їй "не пішло", зато Флоранс на всі 200 задоволена
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Шукаю виконавця послуг. Хто кого знає? Ділимось контакта

Повідомлення Alisa » 18 грудня 2012, 01:20

Моя подруга лікувала шкіру в кожвен в косметолога Обаль. Зазвичай їй робили чистку, азот й бадягу.
Посійно ходила, лікувала, а результату не було.

Вітамін зал, я його бачила, але я думала це якесь кафе, де можна випити морк*яного фрешу чи кислородного коктельчику.
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Шукаю виконавця послуг. Хто кого знає? Ділимось контакта

Повідомлення pepi » 18 грудня 2012, 01:20

Маю дуже хорошого косметолога -дерматолога Ковальчук Мар"яна Тарасівна .Вона приймає в "Венері " навпроти лялькового театру, також заню ,що викладає в шкірвендиспансері. Дуже розумна і хороша лікарка. Сама зверталась ,бо маю екзему на руках, вона мені її вилікувала і чоловік періодично до неї ходить, бом має дуже проблематичну шкіру. Якщо когось цікавить телф. пишіть . Зараз не скажу,бо він в чоловіка.. ..
Измениться не может никто, но стать лучше может каждый.
pepi Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 216
З нами з: 28 листопада 2009, 23:00
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 228 раз.
Подякували: 171 раз.
Діти: Павлушка (12.07.2011)
Сергійко (04.01.2013)

Re: Шукаю виконавця послуг. Хто кого знає? Ділимось контакта

Повідомлення Alisa » 18 грудня 2012, 01:24

Цікавить-цікавить. Пиши мені!
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Шукаю виконавця послуг. Хто кого знає? Ділимось контакта

Повідомлення Shalimar » 18 грудня 2012, 01:39

а чем лечила кожу мужу?
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Шукаю виконавця послуг. Хто кого знає? Ділимось контакта

Повідомлення Dribchuk » 18 грудня 2012, 18:57

pepi написав:Маю дуже хорошого косметолога -дерматолога Ковальчук Мар"яна Тарасівна .Вона приймає в "Венері " навпроти лялькового театру, також заню ,що викладає в шкірвендиспансері. Дуже розумна і хороша лікарка. Сама зверталась ,бо маю екзему на руках, вона мені її вилікувала і чоловік періодично до неї ходить, бом має дуже проблематичну шкіру. Якщо когось цікавить телф. пишіть . Зараз не скажу,бо він в чоловіка.. ..

Мені пліз! В мене з шкірою теж катастрофа! І в чоловіка поблеми. Буду дуже-дуже вдячна!
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Порадьте провіреного косметолога

Повідомлення eco » 22 січня 2013, 15:31

я вже ходила давніше на Острозького, слудуюча будівля за шкірвендиспансером, на другому поверсі прямо, старша жінка. Вона робила чистки і маски для проблемної шкіри.
Екотовари-це не данина моді, а необхідність!!!
eco Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 39
З нами з: 04 грудня 2011, 00:40
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 5 раз.
Подякували: 20 раз.

Re: Шукаю виконавця послуг. Хто кого знає? Ділимось контакта

Повідомлення ІРЦЯ » 03 липня 2014, 23:37

pepi написав:Маю дуже хорошого косметолога -дерматолога Ковальчук Мар"яна Тарасівна .Вона приймає в "Венері " навпроти лялькового театру, також заню ,що викладає в шкірвендиспансері. Дуже розумна і хороша лікарка. Сама зверталась ,бо маю екзему на руках, вона мені її вилікувала і чоловік періодично до неї ходить, бом має дуже проблематичну шкіру. Якщо когось цікавить телф. пишіть . Зараз не скажу,бо він в чоловіка.. ..

Мар'яну Тарасівну памятаю ше з часів універу.Вона викладала в нас дерматовенерологію Дуже толковий викладач і лікар.І мабуть єдина хто не направляє за ліками в аптеки де інші лікарі мають відкат.Але то іі і не потрібно вона все ж невістка ректора мед.університету :new:
Золотое правило жизни: не переживай из-за того, чего ты не в силах изменить, прими ситуацию такой, какая она есть. Ведь мы не пытаемся изменить погоду, а просто одеваемся по погоде.
ІРЦЯ Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 317
З нами з: 10 червня 2013, 16:24
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 430 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: Два синочки 5р. і 1р.

Re: Порадьте провіреного косметолога

Повідомлення mari » 03 липня 2014, 23:48

якщо просто косметолога( не дерматолога) моя подруга, дуже хороша дівчина зараз якраз має проходження стажу в Престижі. Ходжу вже давніше 1 раз в місяць на масаж облииичя та декольте з маскою. ДУЖЕ_ дуже задоволена. Я то знаю як це має бути.
Хто хоче записатись- питайте мене в ПП. Думаю це буде можливо лише зараз в липні.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Порадьте провіреного косметолога

Повідомлення Alisa » 05 липня 2016, 11:07

Дівчата, порадьте кометолога) До кого звертаєтесь? зараз іх стільки, що мама мія :scare: :scare: :scare:
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Поперед.

Повернутись до Догляд за тілом



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron