Глобальні оголошення!



Час на догляд за собою

Модератор: Yummy mummy

Re: а що приємного сьогодні Ви зробили чи зробите собі???

Повідомлення Любов » 27 жовтня 2011, 08:44

оце ви понастрочували вночі, читати неперечитати :omg: . Йду сьогодні в перукарню, нажаль, на 10 хв. :( От і чого на себе постійно часу не вистачає :istereka: .Якось ходила в салон, то там мені тільки чолку стригли 45 хв., з перервою на капучінко, оце рельний релакс був :) . Кожна жінка має бути доглянута, це однозначно. Тільки напевно в кожного свої поняття цієї доглянутості.
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: а що приємного сьогодні Ви зробили чи зробите собі???

Повідомлення mari » 27 жовтня 2011, 10:53

Я нічого проти щоденної гігієни не маю,я тільки- за, лише уточнюю що відчувати себе комфортно , дехто, на щастя може в будь-якому вигляді, навіть якщо не встиг щось там підпиляти чи підбрити. Можна для прикладу навести суперпупер доглянутих жінок які їдуть в Індію, там віддихають душею і тілом, і почувають себе не менш комфортніше аніж при щоденному відвідуванні салону краси.

Завжди добре мати золоту середину. Я рада що мене не може вивести з себе чи не засумую від якихось тимчасових короткочасних відсутностей води, бритви, манікюрної пилочки.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: а що приємного сьогодні Ви зробили чи зробите собі???

Повідомлення Shalimar » 27 жовтня 2011, 11:12

mari написав:Я рада що мене не може вивести з себе чи не засумую від якихось тимчасових короткочасних відсутностей води, бритви, манікюрної пилочки.

а кого тут это расстраивает и выводит из себя?

и я, например, лаком для ногтей вообще крайне редко пользуюсь. Не в лаке дело.
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: а що приємного сьогодні Ви зробили чи зробите собі???

Повідомлення Перлинка » 27 жовтня 2011, 11:31

Shalimar написав:
это как? чувствовать себя "я классная!" с неуложенными волосами, заросшими бровями, заусеницами и сухой кожей вокруг ногтей, волосатыми ногами, порэпаными пятками?..



так- це свобода

Человек не может выглядеть природно (красиво), быть довольным собой (в адекватном состоянии) и чувствовать себя самодостаточным в неопрятном виде.

якщо ти не можеш ,це не значить що інші не можуть,чи що це неможливо
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: а що приємного сьогодні Ви зробили чи зробите собі???

Повідомлення mari » 27 жовтня 2011, 11:33

І я не про лак а в самопочутті і в вмінні почувати себе класно будь-як
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: а що приємного сьогодні Ви зробили чи зробите собі???

Повідомлення Перлинка » 27 жовтня 2011, 12:06

я до того що у сильної та вільної людини самооцінка-це константа

вона не повинна ні рости ні падати незалежно від зовнішніх чинників

з того як ви оцінюєте себе можна зрозуміти й як оцінюєте інших

хороша,доглянута зовнішність -не завжди складова хорошої людини і навпаки

якщо підбирати собі друзів та оточення лиш за такими критеріями,можна багато втратити

хоча сперечатись не буду доглянутість переважно ознака успішності,а не доглянутість -лузерства

але є одне но успішна по загальноприйнятим нормам людина може вважати інших не таких як вона лузерами
а інші себе ними не вважають,а навпаки іноді тим успішним співчувають будучи щасливими та живучи в гармонії з собою

все залежить від пріоритетів

от ти шалімар так і написала,що гарно виглядати ,зауважу гарно,а не просто покупатись та підстригти нігті і повигортати болото,бо ти вже сама заплуталась і плутаєш нас,повторюю ще раз елементарну гігієну сюди не варто чіпляти ,бо хеппімамі вроді не жалілась що купатись не любить і не хоче на це тратити свій час

так от ти визнаєш що саме зовнішність для тебе на першому місці

а хеппімамі пише,що той час що ти тратиш на свою зовнішність,аби комфортно почуватись та мати бажання виходити з дому вона тратить на те щоб зробити щось корисне для себе,сімї,отчуючих,комусь допомогти ,щось нове пізнати
така позиція в моїх очах заслуговує більшої поваги,хоч я швидше така як ти ніж така як хеппімамі,але мій прогрес в тому що я це визнаю і вчусь бути вільною від цього
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: а що приємного сьогодні Ви зробили чи зробите собі???

Повідомлення mari » 27 жовтня 2011, 12:14

ОГО,ну як ж я з цим останнім дописом я згідна,
не випадково ви-"гостренькі язички" :clapping: :flag: :phone: :roses: :crazy:
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: а що приємного сьогодні Ви зробили чи зробите собі???

Повідомлення Shalimar » 27 жовтня 2011, 13:21

Перлинка написав:так- це свобода

якщо ти не можеш ,це не значить що інші не можуть,чи що це неможливо

А кто может? бомжи?
Есть НОРМА.
И если бы было так, как Ты говоришь, все ходили бы вонючками зачухаными.
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: а що приємного сьогодні Ви зробили чи зробите собі???

Повідомлення Shalimar » 27 жовтня 2011, 13:35

Перлинка написав:я до того що у сильної та вільної людини самооцінка-це константа
вона не повинна ні рости ні падати незалежно від зовнішніх чинників

при чем здесь самооценка?
ощущение комфорта и самооценка это разные вещи
Перлинка написав:от ти шалімар так і написала,що гарно виглядати ,зауважу гарно,а не просто покупатись та підстригти нігті і повигортати болото,бо ти вже сама заплуталась і плутаєш нас,повторюю ще раз елементарну гігієну сюди не варто чіпляти ,бо хеппімамі вроді не жалілась що купатись не любить і не хоче на це тратити свій час

для того, чтобы выглядеть просто хорошо, мне не нужно много
достаточно принять душ, чтобы на голове был порядок, и руки-ноги ухожены
ЭТО Я И ИМЕЛА ВВИДУ
а хеппимами писала..... то что писала
мне уже надоело повторяться
что она не кайфует от процедуры приведения в порядок рук или головы
и не хочет тратить на это время! не важно!!!!!! в салоне тебя приводят в порядок, или ты сама дома чистишь перышки
факт остается фактом

Перлинка написав:так от ти визнаєш що саме зовнішність для тебе на першому місці

для меня очень важен внешний вид - ЧИСТЫЙ ОПРЯТНЫЙ АККУРАТНЫЙ УХОЖЕННЫЙ
но это ЭЛЕМЕНТАРНО, так что на этом даже акцентировать внимание не надо
потому что это само собой разумеющиеся вещи

Перлинка написав:а хеппімамі пише,що той час що ти тратиш на свою зовнішність,аби комфортно почуватись та мати бажання виходити з дому вона тратить на те щоб зробити щось корисне для себе,сімї,отчуючих,комусь допомогти ,щось нове пізнати
така позиція в моїх очах заслуговує більшої поваги,хоч я швидше така як ти ніж така як хеппімамі,але мій прогрес в тому що я це визнаю і вчусь бути вільною від цього

)))))))))))))) Мне уйму времени не надо, чтобы принять душ, вымыть и высушить волосы, побрить ноги и все остальное что нуждается в бритье, привести руки и ноги в порядок. Так что моя семья не страдает от нехватки внимания и заботы с моей стороны. Так же я и не зависаю в салоне, вместо того чтобы спасти мир.
Все. Выхожу из дискуссии. Пустая трата времени.
Лучше пойду ноготки перекрашу :P
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Що приємного сьогодні Ви зробили чи зробите собі???

Повідомлення Alisa » 27 жовтня 2011, 14:11

Я за собою доглядаю в силу своїх можливостей і бажання.
Мені достатньо, щоб почуватися комфортно - самопальний манікюрчик-педікюрчік, мінімальний догляд за волоссям, шкірою (теж в домашніх умовах). Більш-менш охайненько - і мені достатньо.
Є жінки, в яких догляд засобою включає щотижневий салонний манікюр-педікюр, бігають на всякі салонні процедури для оздоровлення волосся і шкіри, випробовують на собі ще всякі модні штуки - то порівняно з ними, я чушка недоглянута.
В мене є така подруга, хальоная, аж блищить. В плані доглянутості - я чучундра поруч з нею.
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Поперед.Далі

Повернутись до Догляд за тілом



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей

cron