Глобальні оголошення!



Час на догляд за собою

Модератор: Yummy mummy

Re: а що приємного сьогодні Ви зробили чи зробите собі???

Повідомлення Shalimar » 27 жовтня 2011, 02:14

Перлинка написав:і питання помитись чи не помитись не стояло
:lol:

а вообще в планах педикюр, восковая эпиляция ножек
чуть позже - стрижка и покраска у любимого мастера
и посещение косметсалона - ультразвуковая чистка и мезотерапия (безинъекционная)


шалімар писала що фігово почувається без цих процедур і їй навіть з дому не хочеться виходити тоді[/quote]
Нет! Неправда!!!!!!!!! Ты все исказила!
То, что Ты процитировала, это я просто написала в "планы", что собираюсь сделать
а некомфортно и не хочется выходить - это когда немытые волосы, неухоженные пальцы рук-стоп, запущенные волосы на ногах. Всё! список исчерпывающий!
а не - мне фигово без вечерней укладки полного макияжа вечернего платья каблуков и лака на ногтях!
Перлинка, не додумывай больше написанного и не подтасовывай мои сообщения! ))
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: а що приємного сьогодні Ви зробили чи зробите собі???

Повідомлення Перлинка » 27 жовтня 2011, 02:18

Shalimar написав:А у меня не так. У меня мой внешний вид - на первом месте. Когда я неухоженная - некомфортно себя чувствую, и ничего не хочется делать, никуда ходить

то це малось на увазі не мита і не брита?

дівчата,а якби так склались обставини що жили десь на острові чи в лісі ,також би чепурились шодня по гриби шо в подоляни?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: а що приємного сьогодні Ви зробили чи зробите собі???

Повідомлення Shalimar » 27 жовтня 2011, 02:22

Перлинка написав:а педікюр ,манікюр та інші салонні процедури йому тре робити?

это пусть каждый за себя решает, треба йому или не треба

это норма - подстричь ногти на руках и на ногах, убрать мусор из-под ногтей, срезать заусеницы
потереть пятки пемзой
не надо бросаться в крайности! это не значит, что если вдруг образовалась заусеница, надо покраснеть и убежать домой! сидеть и депрессировать
но не так что - а мне пофиг что грязь под ногтями и натоптыши на пятках

Перлинка написав:
Shalimar написав:А у меня не так. У меня мой внешний вид - на первом месте. Когда я неухоженная - некомфортно себя чувствую, и ничего не хочется делать, никуда ходить


то це малось на увазі не мита і не брита?

Именно. ...............
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: а що приємного сьогодні Ви зробили чи зробите собі???

Повідомлення Shalimar » 27 жовтня 2011, 02:25

Перлинка написав:дівчата,а якби так склались обставини що жили десь на острові чи в лісі ,також би чепурились шодня по гриби шо в подоляни?

Я - да. Как уже писала, Я - для себя критик
а не "ну и что что волосы грязные - никто же не увидит!?"
______________________________________________________________________________________________

Хеппимами!!!! Ты КОМИК!!!!!!!! ))) смех сквозь слезы............... пока читала то, что Ты накатала )))

Marta написав:Просто ми хочемо бачити прекрасне, хіба ні?..

я ж говорю! дома - я для него одинаковая... (((
только когда куда-то выходим (не важно, в кафе или в магазин), он меня "видит"
:?
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: а що приємного сьогодні Ви зробили чи зробите собі???

Повідомлення Перлинка » 27 жовтня 2011, 02:32

Shalimar написав:
Перлинка написав:а педікюр ,манікюр та інші салонні процедури йому тре робити?

это пусть каждый за себя решает, треба йому или не треба

это норма - подстричь ногти на руках и на ногах, убрать мусор из-под ногтей, срезать заусеницы
потереть пятки пемзой
не надо бросаться в крайности! это не значит, что если вдруг образовалась заусеница, надо покраснеть и убежать домой! сидеть и депрессировать
но не так что - а мне пофиг что грязь под ногтями и натоптыши на пятках


у нас тут вроді ніхто не жалівся що ходить немитим і болото з під нігтів не вигрібає,то на основі чого ж таки зародилась дискусія?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: а що приємного сьогодні Ви зробили чи зробите собі???

Повідомлення Shalimar » 27 жовтня 2011, 02:33

Yummy mummy написав:Ну такою ти точно не була :) , бо то таки жах :scare: .....

Была!
не буду кривить душой
Ребенок с рук моих не спускался.... ни коврик, ни ходунки, ни кресло, ни качалка - ничего! Уснет - боюсь шуметь, так как оооччень чутко спит.
Когда была возможность оставить его на мужа - и у меня было время сходить в душ - честно - мне реально не хотелось.... Мне хотелось сесть и втыкать в одну точку....
Мне было впадло покушать!! взять тарелку, открыть холодильник, насыпать, разогреть..... Слишком много телодвижений))
Вот так.....
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: а що приємного сьогодні Ви зробили чи зробите собі???

Повідомлення Перлинка » 27 жовтня 2011, 02:38

Shalimar написав:
Перлинка написав:дівчата,а якби так склались обставини що жили десь на острові чи в лісі ,також би чепурились шодня по гриби шо в подоляни?

Я - да. Как уже писала, Я - для себя критик
а не "ну и что что волосы грязные - никто же не увидит!?"


а ти знаєш шо в лісі нема гарячої води ,газу

шоб помитись тре дерево спилити,дров нарубати,натопити,води наносити

а ше город,бо їсти ж шось тре,супермаркета нема ,які діти ,ну хоч одне,але по прваді мало б бути більше,бо аптеки з прєзіками і пілюльками теж нема

короче жаль мені тебе Шалімар ,пропала б ти в екстримальних умовах,або як мінімум почувалася б нещасною
Востаннє редагувалось Перлинка в 27 жовтня 2011, 02:39, всього редагувалось 1 раз.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: а що приємного сьогодні Ви зробили чи зробите собі???

Повідомлення Shalimar » 27 жовтня 2011, 02:38

happymami написав:
Shalimar написав:педикюр, эпиляция, стрижка и покраска... посещение косметсалона - ультразвуковая чистка и мезотерапия (безинъекционная)

звучить, як ніби ти на тортури якісь ідеш :crazy: :grin: . Нє, Я до такого всього дика. То для мене не знаю, чи було б шось приємне. Останнім часом не можу розслаблятися на всяких манікюрах, чистках, стрижках. Бо лібо засинаю на тих процедурах, лібо сижу як на голках, бо часу свого шкода :crazy:

mari написав:Краще бути природньою і задоволеною собою навіть з волоссям невкладеним,і в певних місцях, як залежним!!!!!!!!!!!!!!


из-за этого
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: а що приємного сьогодні Ви зробили чи зробите собі???

Повідомлення Shalimar » 27 жовтня 2011, 02:46

Перлинка написав:а ти знаєш шо в лісі нема гарячої води ,газу

шоб помитись тре дерево спилити,дров нарубати,натопити,води наносити

а ше город,бо їсти ж шось тре,супермаркета нема ,які діти ,ну хоч одне,але по прваді мало б бути більше,бо аптеки з прєзіками і пілюльками теж нема

короче жаль мені тебе Шалімар ,пропала б ти в екстримальних умовах,або як мінімум почувалася б нещасною

айй, ну, не надо вот этого! никто бы несчастным себя не чувствовал и в жалости не нуждался

в лесу - вообще вот так взяли и бросили голого-босого в чащу? тогда бы не заморачивалась

или просто - в лесу - в охотничьем домике?.. Если есть чем дрова пилить, куда носить, где греть.... Орудия труда для обработки земли есть.... Кухонная утварь какая-то....
То что? нет, для меня норма - помыться, побриться, привести руки-ноги в порядок. Почему Ты видишь в этом какую-то манию??! Это Норма!!!!! гигиена+опрятный ухоженный вид. Не важно - где! и есть ли кто-то вокруг
п.с не красилась бы и каблуки не носила - разве только для интимных моментов
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: а що приємного сьогодні Ви зробили чи зробите собі???

Повідомлення happymami » 27 жовтня 2011, 02:53

Shalimar написав: Не важно - где! и есть ли кто-то вокруг

ооо. Якби мене в ліс і нікого кругом, то фіг би я брилася часто. Тіко коли вже зовсім нема шо робити і кіно втикаю, то чом би не пошуршати?) :lol: :lol: :lol: . А так - ніфіга. Нігті би не красила. Нафіга їх мучити лаком? Толку, шо я гарно виглядаю, якшо я себе бачу тіко в дзеркалі, а не збоку :lol: . А чистити картопельку з наманікюреними лаками так красіво - болото влізає під лак. Бе. Тому я полюбе би в лісі була б неухожена. Ну в випадку. коли мене ніхто б не бачив :grin: . Бо коли їжджу в ліси, то одна косметичка займає пів рюкзака і даже нігті в палатці малюю. А шо я не дівка чи шо? Ше й коли інтернету рнема і зайнятися більше нема чим :grin: . Але тоді картоплю чищу двома пальцями)))) :grin: Бо в походніх умовах фіг гарно відчистиш потім болоття)))

Еххх, дівки. Як тему переназвати, га? Як же її розділити тепер? :dash: Автору медаль адназначьна :lol: :lol: :lol:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Поперед.Далі

Повернутись до Догляд за тілом



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей