найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Дефіле, або принцесою можна бути лише на підборах

04 липня 2011, 01:30

ЗІрка написав:тільки для особливих випадків. шпильки взагалі маю одні єдині за все життя... вдягаю раз на рік в прямому розумінні (десь на весілля чи зустріч однокласників)
я з малого віку прихильниця зручного і добротного кежуал, на пласкій підошві а бо устойчивий невеликий каблук
приблизно так
Зображення

аналогічно
хоча на каблуках відчуваю себе Жінкою, але без відчуваю себе птахою :grin:

Re: Дефіле, або принцесою можна бути лише на підборах

04 липня 2011, 08:43

А я себе чудово жінкою відчуваю в балетках, лосінах і туніці :dance:

Re: Дефіле, або принцесою можна бути лише на підборах

04 липня 2011, 10:32

Обожнюю взуття на шпильці!!!!! І ношу його часто , переважно на роботу або в гості, на весілля, день народження. Почуваюсь комфортно і зручно, просто довго шукаю "свою пару шпильок" ;-) А от з донечко іду гуляти, то тільки в балетках або кросівках, не уявляю, як би я ганяла за нею на шпильках. :lol:

Re: Дефіле, або принцесою можна бути лише на підборах

04 липня 2011, 11:07

Lesya написав:Часом думаю, що я шопоголік - купляю речі не тоді, коли мені треба, а те, що сподобалось.

так это хорошо, если покупаешь не только когда "надо", но и когда просто понравилось, просто хочется :гуд: а применение рано или поздно найдется!

Re: Дефіле, або принцесою можна бути лише на підборах

15 липня 2011, 09:46

Ludmila написав:Обожнюю взуття на шпильці!!!!!

Але ношу його не часто, лише по святах, на "вихід". Якби була можливість, то понакупляла б шпильок і зробила колекцію-виставку :grin: Для кожного дня вибираю зручне взуття.

Re: Дефіле, або принцесою можна бути лише на підборах

15 липня 2011, 10:50

Обожнюю шпильки! Але маю вже таку колекцію, більшість з яких взуті всього по 2-3 рази, що просто жалко грошей. Тому останнім часом перейшла на платформу - більш універсальне взуття.
Пішла в тему "Обновки" - хвалитись)

Re: Дефіле, або принцесою можна бути лише на підборах

16 липня 2011, 01:18

Я зараз вообше не уявляю як я раніше не просто ходила а гасала на шпиляках.
Люди на весілля беруть перевзуття без каблуків, ну принаймні на нижчому каблуці, а я навпаки перезувалася на свої найвищі шпильки, бо інакше не магла танцювати.
Памятаю був такий один рік шо було шось 4 чи 5 дууже близьких і хороших весіль, то я в улюблених стареньких туфлях тричі міняла каблук, шоб таки взяти їх з собою і перезутися настільки вони були зручними.

А зараз......чоловік купив чудові замшеві чобітки на шпильці......туфлі купила....босоніжки одні-другі...все каблук.....і все лежить....чекає свого часу який може колись і прийде))))

Re: Дефіле, або принцесою можна бути лише на підборах

16 липня 2011, 22:12

Natalinda я тобі вірю, бо я така сама )))
на шпильці мені танцюється краще :)
шпильки дуже люблю, але зараз зручніше бігати за донечкою на низькому

Re: Дефіле, або принцесою можна бути лише на підборах

17 липня 2011, 00:20

а я на шпильках як слонь на льоду :crazy: :crazy: тому не смішу нарід і їх не взуваю. останній раз в церкву до шлюбу ходила, вийшла - перевзулася :tipok:

Re: Дефіле, або принцесою можна бути лише на підборах

02 березня 2013, 13:44

Спробуйте йти вперед, випрямивши спину і зовсім злегка схрещуючи ноги, ставлячи передню ногу по центру корпусу. Ваша хода відразу набуде рис ходи моделей по подіуму, а стегна почнуть плавно розгойдуватися самі собою.
Переносячи вагу тіла вперед, ви знімете навантаження з деяких м'язів, і хода буде доставляти вам більше задоволення.
Спробуйте відчути центр свого тіла і утримуйте баланс на цій точці при ходьбі, не відхиляючись вліво і вправо.
Під час ходи намагайтеся витягати голову і шию вгору, щоб сформувати красиву посадку голови і правильну поставу.
Ставлячи перед собою ногу, розвертайте стопу трохи назовні, щоб хода здавалася більш витонченою і елегантною. Поза повинна бути природньою - тоді хода буде легкою, і ви не будете відчувати втому.
Для того щоб уникнути скутості і дискомфорту, важливо навчитися в процесі ходьби правильно дихати діафрагмою. Вдихайте на повні груди і затримуйте повітря, намагаючись відчути діафрагму під час видиху.
Зміцнюйте м'язи ніг і преса, пробуйте повторювати витончені пози, побачені в журналах і фільмах, і незабаром ваша хода стане такою ж гарною та невимушеною.

Бути красивою! Розпочніть з ходи!
І головне: груди вперед!
Відповісти