Глобальні оголошення!



Красиві ноги

Модератор: Yummy mummy

Красиві ноги

Повідомлення krapk@ » 02 червня 2011, 21:00

ну грудьми я вже зайнялася з 1 числа. Але ще маю одну комплексність-худі ноги, особливо хочеться збільшити там де ікра і внутрішні м'язи ніг вище колін. Хто знає це взагалі реально? Може в когось получилося випадково? Як оце зрозуміти: "Для укрепления внутренней поверхности бедер нужно приседать до полуприседа, отставляя при этом поочередно ноги в сторону, задерживаться в этом положении на 10-20-30 секунд, постепенно увеличивать нагрузку."
Пробела щось типу такої:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
, ну не така аж але....
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Красиві ноги

Повідомлення Shalimar » 03 червня 2011, 02:33

krapk@ написав:Як оце зрозуміти: "Для укрепления внутренней поверхности бедер нужно приседать до полуприседа, отставляя при этом поочередно ноги в сторону, задерживаться в этом положении на 10-20-30 секунд, постепенно увеличивать нагрузку."

я так поняла, приседания не полностью до пола, а до половины, и потом стоять в этом полуприсяде на одной ноге )))
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Красиві ноги

Повідомлення mavpusya » 03 червня 2011, 11:28

Абсолютно красиві і правильні ноги на фото :)

Я тебе розумію. Мій чоловік любить красиві ноги... То трохи займалась раніше вправками, а зараз найкращі вправки - носіння і пританцьовування із малою в слінгу :))
Щодо ікр, найефективніша, як на мене вправа, яку можна робити, нарізаючи щось на кухні. Підніматись і опускатись на пальчики, ступню підіймажш, а пальчики на землі. Спочатку розведені носочки в сторону, а потім розведені пятки, але піднімаєшся на пальчики. Дуже ефективно ту вправу робити на драбинці, на бордюрі, щоби амплітуда руху п"яток була більшою. :гуд:
Інші вправи для стегон, я робила на тренажорі, мязи підтягує, але мені не вдалось аж так, щоб збільшити :cry:
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Красиві ноги

Повідомлення krapk@ » 03 червня 2011, 13:15

а я хочу позбутися того прогалу
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Красиві ноги

Повідомлення mavpusya » 03 червня 2011, 13:49

krapk@ не шукай собі комплексів :P
Все у тебе красиво, треба просто чуть потерпіти. От ще з рік, Юрчик підросте, не будеш його тягати на руках і зникне твоя прогалина в нікуди :grin:
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Красиві ноги

Повідомлення krapk@ » 03 червня 2011, 14:42

ні вона завжди була
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Красиві ноги

Повідомлення georginochka » 03 червня 2011, 14:56

Думаю, дінеться воно хіба як жиром запливе :) Вправи можна спробувати, але результат навряд чи буде бажаним, то більше для тих в кого до прогалини дуже далеко :)
Зображення
georginochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 476
З нами з: 02 лютого 2011, 13:59
Дякував (ла): 484 раз.
Подякували: 351 раз.
Діти: Хлопчик і дівчинка

Re: Красиві ноги

Повідомлення Yummy mummy » 04 червня 2011, 00:30

Я тоже колись комплексувала за свої худі ноги,але в мене не просто худі а ще й довгі,від самих вух :crazy: ...
Які вправи тільки не робила, і ті що писала mavpusya тоже...Але шось нічього не помагало :( ...
Тільки зараз ,коли трохи м"ясом обросла-можу коротенькі спіднички і шорти носити :grin: ...
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Re: Красиві ноги

Повідомлення mavpusya » 04 червня 2011, 00:38

до речі, окрім вправ потрібно вживати ще протеїни, щоби мязи мали з чого рости :idea:
і вправки обовязково робити до максимуму, коли відчуваєш мязи, невеличку перерву і новий підхід, 2-3 підходи проробити
якщо регулярно і правильно організувати процкс ркзультат повинен бути, просто можливо не такий, як очікували, якщо конституція тіла у крапки така, навряд чи прогалина зовсім зникне, але трішки наростити мясця можна
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Красиві ноги

Повідомлення krapk@ » 09 червня 2011, 13:24

Внутрішня сторона стегон у повсякденному житті отримує найменше навантаження, і навіть аеробіка допомагає не завжди. Корисний шейпінг, але за 3 хвилини, що відводять на дану м'яз - це вже занадто мало, так?

Давайте наберемося терпіння і виконаємо цей нескладний і ефективний комплекс. Ці вправи віднімуть у вас дуже мало часу, всього 15-25 хвилин через день. І завдяки їм ви будете виглядати підтягнуто і відчувати себе впевнено.

Готові??? Увімкніть приємну для вас, але не надто повільну музику.

Отже, ось вони, вправи, які приведуть до ідеалу:

1) Походіть на зовнішніх сторонах стоп протягом 2-3 хвилин, потім стільки ж, піднімаючи високо коліна, це буде вашої маленької розминкою.

2) Встаньте боком до стіни, покладіть руки на пояс, і правої прямою ногою робіть короткі швидкі махи. Не потрібно тільки піднімати ноги вище голови, хитрість саме в тому, що вони повинні бути не високими. Проробіть вправу в 3 підходи по 15-30 разів кожною ногою.

3) Приступимо до присідань. 30 разів. Стопи вивернуті. Не опускайтеся до кінця, досить руху, ніби ви збираєтеся сісти на кінчик стільця.

4) Тепер вправи на підлозі - ляжте на бік, обіпріться на лікоть. Постарайтеся зробити 15-30 махів кожною ногою. Відпочиньте і повторіть ще 2 рази.

5) Ляжте на бік, випряміть ліву ногу, а праву зігніть в коліні і заведіть її перед собою, поклавши на ліву зверху. Руками зіпріться в підлогу. Носок натягнуть на себе - інакше ви прокачає зовсім іншу м'яз. Покачайте випрямлену ліву ногу 25-30 разів. Виконайте кожною ногою 3 підходи.

6) Це вправа складніша, особливо, якщо слабкий прес. Ляжте на підлогу, руки підкладіть під куприк, зіпріться ліктями об підлогу і підніміть вгору обидві зігнуті в колінах ноги. Розведіть ноги в сторони, але не сильно, робіть махи. Приблизно 40 разів.---дуже ефективна!!!!!!!!!!!

7) Виконуйте те ж вправу, тільки прямими ногами. 40 разів.

8) Ще раз 30 присідань і ...
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Далі

Повернутись до Догляд за тілом



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей