Глобальні оголошення!



Татуювання, татуаш, бодіарт...

Модератор: Yummy mummy

Re: Татуювання, татуаш, бодіарт...

Повідомлення nelly » 06 лютого 2017, 14:01

Флавeр покажи щe раз своє тату :rose:
Таранька а ти зробила собі? Хто щe має? Я нeдавно тeж загорілася тату, алe боюся ужас :scare: бачила такe прикольнe слоники вeликі і малі, зробила на нозі або руці в чeсть нашоі сімeйки з 5осіб, алe як наважитися? І ск приблизно коштує такe задоволeння?
Моя знайома щe згадала мала татуаж повік, лeгeнькі акуратні стрілки то дужe класно, можна нe малюватися а очі гарні, алe зeову ж таки наважитися...
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Татуювання, татуаш, бодіарт...

Повідомлення taranjka » 06 лютого 2017, 14:05

не зробила ще, не можу вибрати картинку :) ну і під час вагітності ніззя, і з ГВ теж радили не робити :)
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Татуювання, татуаш, бодіарт...

Повідомлення nelly » 06 лютого 2017, 14:09

Блін я тeж як нe вагітна то годую :hi: як казала Мирта Гроффман на ФБ мій жіночий цикл — роди кожних три роки, мeні стає страшно бо моі діти якраз всі матимуть по три роки різниці :crazy:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Татуювання, татуаш, бодіарт...

Повідомлення flower » 06 лютого 2017, 14:31

nelly треба, щоб хтось сфотав. Я буду мати фоточку, закину.
Про татуаш брів, то розкажу про досвід сестри. Вона робила в Тернополі татуаш. Процедура не дешева (200 дол здається, не памятаю точну суму, але можу взнати) і потребує поновлення кожні 2-3 роки точно. Виглядає не дуже природньо. Тепер вона зробила мікроблейдінг (здається так називається) в Тернополі у дівчини, яка навчалася напряму у Таіланді в засновника цього методу. Це можна сказати той самий татуаш, але волосковим методом, такими штрихами, які виглядають набагато природніше ніж суцільна лінія. Коштує в районі 1500 грн. Збираюсь зробити, бо і мене брівок нехватає, є прогалини. Роблю хною, то результат на 2 тижні ідеальний, але хочеться ж надовше. Хоч і це також треба час від часу поновляти, з роками воно світліє, як і татуаш. І радить моя сестра, робити чорною фарбою, не коричневою. Воно лиш напочатку буде до тижня трохи страшно дивитись і кидатись в очі, поки не заживе і корка не злізе. Сестра блондинка і побоялась чорного кольору, зробила коричневий, а його за пів року чи рік вже майже не видно, треба іти поновлювати знову. Добре, що вона візажист, то собі хною щомісяця може зробити сама корекцію. Але всерівно скоро знову поїде на ту процедуру. Бо їй важливий час. Так, що хто думав, що татуаш це раз і назавжди, то ви помиляєтесь. По грошах воно вийде на одне і теж, що брови щомісяця робити в салоні протягом тих років і зекономить лиш час. Бо пішов, зробив і спокій на 2 роки.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Татуювання, татуаш, бодіарт...

Повідомлення erinaceus » 06 лютого 2017, 15:20

Так, то зараз популярна процедура. Якщо професійно зроблено, то виглядає дуже гарно і природньо. Але читала, що при гв сходить в рази швидше і за декілька місяців вже треба поновлювати.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Татуювання, татуаш, бодіарт...

Повідомлення гра з вогнем » 06 лютого 2017, 20:01

а я про всякі новомодні методи лиш мріяти можу. У нас в салонах межа мрій - ниткою брови і вусика пищіпати :ha:
про манікюри взагалі мовчу (хоч я і не пішла б)
думала це я в такій глуші, але недавно тарпила на обговорення столичних дам, та сама біда :ha: бідкалися, як їм доводиться стандарти понижати)
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Поперед.

Повернутись до Догляд за тілом



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron