Глобальні оголошення!



Пірсинг різних частин тіла

Модератор: Yummy mummy


Re: пірсинг різних частин тіла

Повідомлення Marta » 21 січня 2011, 18:54

LeeLoo написав:A v nosuky pirsing nixto ne xo4e??? :lol:



Я поки зупинюсь на цьому.)
Вчора розглядала в подруги на язиці, ну але то я б не пробила, якось воно аж мороз по шкірі, як подумаю, як то пробивати...))) Хоча прикольно.)
Але мені хватить..)
Мешканка- тобі казати щось погане про свою фігуру, то я не знаю..))) Мала би совість..)
Marta Офлайн


 

Re: пірсинг різних частин тіла

Повідомлення мешканка » 22 січня 2011, 11:40

:)
Хто ж мене ше похвалить, як не наші дорогенькі мамусі...
Щодо носа-то мені якось він не дуже подобається...Ще як носик акуратної форми-то ще так...а як "бараболька" і зверху кульчик..якось воно дуже увагу до носа привертає...(може то я просто не дуже всій ніс люблю, того не хотіла б щоб на нього зайвий раз увагу звертали) Тай якщо насморк...як там той зажим в середині себе поводить? а не заважає?
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: пірсинг різних частин тіла

Повідомлення krapk@ » 18 лютого 2011, 11:52

наносі мені теж не подобається а от на животику точно літом зроблю. Marta а де ти робила?
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: пірсинг різних частин тіла

Повідомлення eney » 18 лютого 2011, 12:03

в мене вуха ришито) раніше було 11 дирок, правда зняла частину :D
а пупок пробила 18 квітня 2009року, а 19 взнала шо вагітна, лікарі заставили зняти(
як тільки привела більш менш живіт в порядок пробила повторно, але з проблемами, 2 рази було сильне загнивання, лишився маленький шрам від того(
лице не колотиму ніколи, пупок то під кофтою, а на лиці оті дирочки страх як видно, та і бачила шо було з бровою коли був не правильний догляд :scare:
уявіть собі картину, красива жінка в чудовому вечірньому платті, чи діловому костюмі, і пів лиця в дирках :nea:
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: пірсинг різних частин тіла

Повідомлення krapk@ » 18 лютого 2011, 12:22

в мене в вухах по 2 дирки в кожному я їх всі сама пробила :tipok: фіі як згадаю, а сережки ношу лиш по 1 в кожному.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: пірсинг різних частин тіла

Повідомлення LeeLoo » 18 лютого 2011, 12:54

eney написав:в мене вуха ришито) раніше було 11 дирок, правда зняла частину :D
а пупок пробила 18 квітня 2009року, а 19 взнала шо вагітна, лікарі заставили зняти(
як тільки привела більш менш живіт в порядок пробила повторно, але з проблемами, 2 рази було сильне загнивання, лишився маленький шрам від того(
лице не колотиму ніколи, пупок то під кофтою, а на лиці оті дирочки страх як видно, та і бачила шо було з бровою коли був не правильний догляд :scare:
уявіть собі картину, красива жінка в чудовому вечірньому платті, чи діловому костюмі, і пів лиця в дирках :nea:

A 4omy likari zastavulu znjatu-xiba pirsing miwav vagitnosti???Duvno???V mene likari naoborot kazalu jaka krasa na pyp4uky :hhh:
LeeLoo Офлайн


 

Re: пірсинг різних частин тіла

Повідомлення eney » 18 лютого 2011, 14:02

LeeLoo
поняття не маю, всі хто мене оглядав казали зняти, а на родах навіть резинку для волосся забрали) не кажучи про сережку :D
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: пірсинг різних частин тіла

Повідомлення LeeLoo » 18 лютого 2011, 14:25

eney написав:LeeLoo
поняття не маю, всі хто мене оглядав казали зняти, а на родах навіть резинку для волосся забрали) не кажучи про сережку :D

V mene nuto4ka byla protjanyta,a seregky skunyla desj na 6 misjaci....A rodula takog z rozpyw4enum volossjam-to v nux takuj zakon....
LeeLoo Офлайн


 

Re: пірсинг різних частин тіла

Повідомлення flower » 18 лютого 2011, 15:54

Мені подобається пірсинг на животі, але шоб він гарний був а не звисав, ато є всякі люди в наш час без комплексів і думають шо то гарно :stupid: , ше в носі подобається маленький. В мене пірсінгу нема, хоча колись був проколотий живіт але погано заживав і прийшлось зняти. В подружки моєї на язиці є, ужас вона постійно його там рухає і звук такий противний, шось мені то зовсім не подобається. В сестри в одному вусі 5 дирок здається і в носі маленький, то це виглядає нормально, хоч собі я би не зробила.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Поперед.Далі

Повернутись до Догляд за тілом



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron