Глобальні оголошення!



Помада

Модератор: Yummy mummy

Помада

Повідомлення mari » 10 вересня 2010, 21:02

Цей психотест винайдений американцями. Ось як визначають характер по губній помаді.

1. Якщо стовпчик помади стертий рівно, верхівка плоска, то перед вами - справжня оптимістка. Вона розумна і цілеспрямована, як правило, стримана. Відмінний друг, якщо ви відповідаєте її уявленням про те, яким повинен бути чоловік. Висловлюється більш ніж однозначно і говорить те, що думає, чим нерідко ображає оточуючих. Розмову на банальну тему вона навряд чи підтримає, її потрібно зуміти зацікавити.

2. Стовпчик стертий горизонтально, але верхівка має виїмку. Така дівчина цікава і доброзичлива. Вона легко сходиться з людьми і викликає прихильність до себе, цікавиться практично всім, З таких дам виходять гарні підприємці: ділова хватка - на належному рівні. Її відмінною рисою є романтичність.

3. Стовпчик помади набуває куполоподібну форму - вам пощастило познайомитися з дівчиною, яку легко вмовити на будь-яку веселу авантюру - від багатогодинного походу по магазинах у пошуках "того самого" платтячка до раптової поїздки на шашлики за місто, навіть якщо хвилину тому у неї ноги підкошувалися від втоми . Урівноваженість і неконфліктність робить її і найкращою подругою, і ідеальною дружиною, і душею компанії. Вона приваблива і щедра, має добрий смак і творчі нахили

4. Якщо помада сточена навскоси, утворюючи гострий кут, - перед вами дівчина, орієнтована в першу чергу на сім'ю. Домашні обіди і наведення порядку в домі - її стихія. Бере активну участь в житті, любить посперечатися про дрібниці, схильна до перебільшень, але при цьому - неймовірно мила дівчина.

5. Стовпчик помади утворював би гострий кут, якщо б не був зверху "зрізаний". У цьому випадку характер по губну помаду визначається як самовпевнений. Така дівчина любить бути в центрі уваги, начитана, порядок поважає, але сама не дотримується, вередлива в виборі друзів і супутника життя і не проти посперечатися.

6. Гострий кут з увігнутою лінією. Така форма губної помади видає особистість з творчими нахилами. Їй властива емоційність, захопленість, балакучість. Така дівчина уважна до оточуючих, влюблива і віддана. За життя йде з радістю та очікуванням чудес. У той же час, вона впевнена в собі і йде до своєї мети.

MyLipstick.ru
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: ПОМАДА

Повідомлення happymami » 14 вересня 2010, 17:47

То всьо неправда))))))) :P
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: ПОМАДА

Повідомлення mari » 14 вересня 2010, 20:19

А все таки щось в цьому є!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: ПОМАДА

Повідомлення Nymydora » 15 вересня 2010, 21:57

У моєму випадку теж не так...Хоча... :???:
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: ПОМАДА

Повідомлення Zaya » 16 вересня 2010, 01:20

В мому співпадає :D
Zaya Офлайн


 

Re: ПОМАДА

Повідомлення happymami » 16 вересня 2010, 11:03

А в кого який варіант? В мене 6-ий. Думаю, що співпадає, але прикол в тому, що то я так просто пам*ятаю, як раніше були помади. Бо теперішні всі стесані малою))) І малим. Вони раз дорвалися до косметички і тепер я поняття не маю, яку форму має моя помада))) Її тре сірничком виколупувати з кришечки)))))))))))
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: ПОМАДА

Повідомлення Перлинка » 13 листопада 2010, 22:40

4. Якщо помада сточена навскоси, утворюючи гострий кут, - перед вами дівчина, орієнтована в першу чергу на сім'ю. Домашні обіди і наведення порядку в домі - її стихія. Бере активну участь в житті, любить посперечатися про дрібниці, схильна до перебільшень, але при цьому - неймовірно мила дівчина.

У мене так :)
Про обіди та порядок в домі -неправда :D
і те що неймовіно мила навіть мій чоловік не може сказати :lol:
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Помада

Повідомлення TanenRom » 06 березня 2011, 14:20

у мене інколи 4, а інколи 6 варіант - підходить один і другий :)
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Помада

Повідомлення mavpusya » 06 березня 2011, 17:05

У мене №1, не скажу, що я така аж оптимістка і пряма людина...Хоча, часом ляпну лишнього :oops:
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Помада

Повідомлення гра з вогнем » 06 березня 2011, 17:16

і в мене 1, ніколи не вдавалося іншу форму зберегти чи зробити, хоча я наполегливо пробувала :)

я не оптимістка :gore:
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Далі

Повернутись до Догляд за тілом



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron