Глобальні оголошення!



Педикюр і манікюр

Модератор: Yummy mummy

Re: Педикюр і манікюр

Повідомлення vikilandi » 10 березня 2018, 13:05

Випробувала я манікюр гель-лаками у домашніх умовах. Мені сподобалось.
По-перше, не потрібно домовлятись про конкретну годину, а роблю коли мені підходить (зазвичай коли уже усі мої горобчики сплять).
По-друге, дуже швидко. Нанесла лак і підставила відразу усі нігті на в лампу, і не потрібно чекати з "розпальцьовкою" коли ж той лак висохне.
по-третє, нігтіки на ніжках також нафарбовані.
Але ходити по 3-4 тижні з одним і тим самим лаком мені не комфортно, ніготь суттєво встигає відрости і кутикула потребує чистки, тому роблю свіжий через 7-10 днів.
Я купувала лампу усе на аліекспресі. Обійшлася в 374 грн. і прийшла за 7!!! днів. Шукала недорогу і маленьку. З українських сайтів найкращі ціни були за посиланням Оксани. Зображення
Ще купила фрезер, за ціною 192 грн. Посилка йшла близько 3-х тижнів. Чистку ним робити не пробувала. А ось покриття гель-лаку знімає гарно. Обрала собі білого кольору Зображення
Праймер, базу, топ і два кольорових лаки замовляла такі: Зображення. Ціна була1,64 дол. тепер вони коштують 1,82 дол. До того ж, посилка з лаками прийшла на Нову пошту з оплаченою адресною доставкою. Шкода, що я не змогла скористатися таким сервісом, бо усі посилки замовляю "До запитання" на Укрпошту. відповідно мене спитали, коли мені буде зручно, щоб приїхав курєр, коли ж зясувалося що за вказаною адресою лише відділення пошти, то домовились, що я сама заберу. Але тут уже китайці схибили, і поклали мені два топи, і жодної бази. Я відкрила спор, який розглядався 8 днів, після закриття спору, на 3-й день гроші за неотриману базу мені повернули. Нове замовлення із базою ще в дорозі, тож не можу з впевненністю сказати, що одну баночку доставлять курєром. Але в мене залишився бонус - топове покриття.
Клінера не купувала, використовую мурашиний спирт. І безворсові серветки не пупувала, беру паперові косметичні для обличчя. І уже близько 50 днів у дорозі мій металевий набір для видалення кутикули. Баф і манікюрні амбразивні пилочки я купувала на гуртовні, на Медовій у Тернополі. Там, до речі, усе мною перераховане також можна купити. Ножиці купила від Сталекс в "Родині" на Живова. Здається все описала)
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Педикюр і манікюр

Повідомлення гра з вогнем » 10 березня 2018, 16:15

vikilandi, а знімати обов’язково фрезером?
Дякую за допис, дуже інформативно!
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Педикюр і манікюр

Повідомлення vikilandi » 10 березня 2018, 16:50

гра з вогнем, ні не обовязково. Можна рідиною з вмістом ацетону. Але в такому випадку нігті мають контактувати з рідиною не менше 15 хв. Мені від різких запахів може паморочиться в голові. До "гелевої" ери, коли я користувалась звичайними лаками, які також мають дещо різкий запах, мій чоловік не припиняв "бубніти". Задля тиші в хаті я обрала фрезер.
Зображення
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Педикюр і манікюр

Повідомлення Vikibee » 10 березня 2018, 19:47

vikilandi, можеш дати корисне посилання, де навчаєшся робити? Я вже масу передивилася у ютюбі, усі різні відео, боюся, що не вдасться.
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Педикюр і манікюр

Повідомлення vikilandi » 11 березня 2018, 11:20

Я також покриття училась робити з ютюб. Найбільше дізналась в салоні від майстра, задаючи питання. Чистку завжди роблю сама, по-старинці, видаляю ножицями. Якогось конкретно посилання не маю, бо переглядала час від часу те, що пропонував ютюб. Так що вчусь сама на собі, роблячи висновки з невдалих спроб.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Педикюр і манікюр

Повідомлення Marichka » 12 березня 2018, 09:42

Поділюся і я своїми враженнями
Теж купила ампу після Різва.Скористалася відгуками з форуму,Оксани-терн.Взяла ту,що вона недавно описувала,з лед.О6ійшлася мені в 560 грн.Всі інші засо6и купляла сама в магазині.
Сподо6алось,але в мене ще не тримався товго той гель-лак.Часто за 4 дні можу здерти його,як плівку.Не знаю,в чому причина.Чи засо6и не такі,чи ще досвіду немає?
Але,загалом-сподо6алось.Зручно.Ті гроші се6е окуплять.
Кольорів хочеться 6ільше,то само со6ою.Але,так,як я в салон не ходила на манікюр,то тепер частіше ходжу з намальованими нігтями.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Педикюр і манікюр

Повідомлення гра з вогнем » 17 березня 2018, 16:04

Marichka,vikilandiа цимим лаками так само малювати як і звичайними, маю на увазі, якщо я не вмію лівою рукою добре малювати, то легше з ними не буде, навіть навпаки?

Marichka, я сьогодні прочитала, що якщо лампа не дуже потужна, то лак довго не тримається, бо не висихає так як треба. Але я далека поки від цього, тому не знаю чи так воно є.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Педикюр і манікюр

Повідомлення гра з вогнем » 17 березня 2018, 16:05

vikilandi, дай будь ласка, посилання на алі на все :=): :***:
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Педикюр і манікюр

Повідомлення vikilandi » 17 березня 2018, 19:06

На довговічність дуже впливає структура нігтя. Перші рази варто користуватись дегідратором, щоб обезводнити пластину. Ще має значення як підготувати гіготь, чи гарно вирівняли, відшліфували і відполірували. Ще вливає чи наносите праймер перед базою. Після нанесення рекомендують мінімум 2 години не мочити нігті. Про вплив потужності лампи я також не виключаю. Ще читала, що лампи високої потужності можуть пекти і приносити дискомфорт під час сушіння. Думаю, що у лампах меншої потужності можна збільшити тривалість сушки і цим перестрахувати себе.
Посилання даю на сам товар, який замовляла і на магазин. бо іноді посилання стають неактивними, якщо, наприклад, закінчилась акція.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Доречі курс по якому рахує Алі трішки вищий, ніж у Привата. Тому орієнтовна сума до сплати буде нижчою, ніж пише на сайті.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Педикюр і манікюр

Повідомлення Marichka » 17 березня 2018, 20:16

Цього тижня мені дуже до6ре трималися
Я зняла свідомо,6о надоїв колір
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Поперед.Далі

Повернутись до Догляд за тілом



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron