Глобальні оголошення!



Педикюр і манікюр

Модератор: Yummy mummy

Re: Педикюр і манікюр

Повідомлення erinaceus » 01 серпня 2017, 17:06

Kisja Та носити можна і півтора місяці, але який воно вигляд має. Навіть якщо ідеально тримається покриття (а це досить індивідуально, самі майстри так говорять), все одно нігті ростуть. І за місяць-півтори виростають так нехило. То ходити з наполовину відросшими нігтями чи намагатися якось самій їх домальовувати, для мене взагалі не варіант :crazy: Якщо нема часу-можливості-грошей на даний момент, то краще просто зняти і ходити так, бо інакше то вже не манікюр.
В мене, наприклад, на літо почали нігті швидше рости, відповідно через 2 тижні мені вже вигляд гель-лаку не дуже подобається. Але я з того не роблю проблеми. Здорові нігті свідчать про здоровий організм, а манікюр можна переробити :-)
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Педикюр і манікюр

Повідомлення !OLGA! » 01 серпня 2017, 19:33

erinaceus написав:Kisja Та носити можна і півтора місяці, але який воно вигляд має. Навіть якщо ідеально тримається покриття (а це досить індивідуально, самі майстри так говорять), все одно нігті ростуть. І за місяць-півтори виростають так нехило. То ходити з наполовину відросшими нігтями чи намагатися якось самій їх домальовувати, для мене взагалі не варіант :crazy: Якщо нема часу-можливості-грошей на даний момент, то краще просто зняти і ходити так, бо інакше то вже не манікюр.
В мене, наприклад, на літо почали нігті швидше рости, відповідно через 2 тижні мені вже вигляд гель-лаку не дуже подобається. Але я з того не роблю проблеми. Здорові нігті свідчать про здоровий організм, а манікюр можна переробити :-)

Погоджуюсь, мене особисто, дуже "напрягає" коли бачу нігті з гель- лаком, які сильно відросли. Як ходила так 6 тижнів, то вже мала комплекс неповноцінності)))) Краси і еститичного вигляду нема... Тому я в більшості випадків роблю френч і майже ніколи не роблю "картини" на нігтях, хіба іноді, виділяю безіменний пальчик.
Зображення
!OLGA! Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 191
З нами з: 22 вересня 2013, 11:54
Дякував (ла): 289 раз.
Подякували: 162 раз.
Діти: Синочок

Re: Педикюр і манікюр

Повідомлення TYulia » 02 серпня 2017, 00:29

Я переважно нігті покриваю гель-лаком що 3 тижні. Найкраще виглядають перші два тижні, а останній третій тиждень, то стараюсь трохи закривати очі на них, поки чекаю на час свого запису. Саме покриття тримається практично ідеально, хіба десь таки ніготь механічно зламаю. Але мене напрягає що воно вже відросло. І неважливо чи то якісь тілесні кольори чи френч прозорий, я всеодно бачу те відросше, хоча стороннім то ще певно непомітно.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Педикюр і манікюр

Повідомлення Vikibee » 02 серпня 2017, 14:00

Для мене 3 тижні - це за щастя. Лиш один раз тримався 4 тижні, як лежала з старшою в лікарні і нічого не робила ними. А так - від 4-х днів до 2-х тижнів. Все надлущується: спереду і при корені. Нігті ламаються(. Вже пробувала все і вся. На жаль....на ногах без проблем)
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Педикюр і манікюр

Повідомлення nelly » 21 серпня 2017, 11:28

Так і цього разу, за 4тижні манікюру зломалося 5 нігтів, тому цe другий і останній до слід літа :sad: захотілося чорного матового і тeпeр знаю, що такe втирка(цe та блискуча штука на бeзімeнному :crazy:
Зображення
До рeчі які сeрeдні ціни за манікюр? Минулогр разу взяла 180, а цього 220. Чьото круто по моємо, хоч робить на дому. :sad:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Педикюр і манікюр

Повідомлення erinaceus » 21 серпня 2017, 13:55

nelly В тому салоні, де я роблю, чистка+покриття гель-лаком 200грн. Якщо якийсь замислуватий дизайн, то 250. Якщо ще зняття попереднього лаку, то додатково 30-40грн.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Педикюр і манікюр

Повідомлення Vera » 21 серпня 2017, 23:14

У мене є майстер, з якою ми співпрацюємо не один рік. Вона приходить до мене додому. Мені так зручно. На руках гель-лак.Ношу пару тижнів. На ногах звичайний лак. Педикюр раз на місяць.
Vera Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 27
З нами з: 15 липня 2017, 21:04
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 1 раз.

Re: Педикюр і манікюр

Повідомлення Natalinda » 22 серпня 2017, 10:17

Я по 130 плачу за..... знову забула за що))))))) те що дородже, гельлак кажись.

Засада якась в кінці літа :cry: :cry: :cry:
Дівчата, дайте телефони до кого ходите на дому. :rose: Моя до 4 вересня все розписане має, подружки однієї - то взагалі до 8-го. мені треба перед першим вересням зробити
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Педикюр і манікюр

Повідомлення vikilandi » 22 листопада 2017, 17:54

Мала сьогодні марофон-зирінг по обладнанню для манікюру. Хочу робити сама собі, щоб не підлаштовуватись під графік майстрів, які тепер в дуже великому дефіциті. Тож у підготовці до чорної пятниці моніторила ціни у місцевих крамничках. Рекомендують мені лампу з малою потужністю, запевняють, що для побутових потреб буде достатньо. Чи хтось має досвід експлуатації такого дива:
Зображення
ще є такі, але вдвічі дорожчі:
Зображення
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Педикюр і манікюр

Повідомлення oksana_tern » 22 листопада 2017, 19:43

Моя сестра має нижню то дуже задоволена. Користується вже півроку. Ця нижня також вдвічі скорше сушить))))))) як ця верхня а той втричі скорше
oksana_tern Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 410
З нами з: 11 січня 2014, 16:07
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 327 раз.
Подякували: 222 раз.
Діти: Донечка Катруся

Поперед.Далі

Повернутись до Догляд за тілом



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість