Глобальні оголошення!



Шия і бюст

Модератор: Yummy mummy

Шия і бюст

Повідомлення mari » 05 червня 2010, 12:49

Багато хто, ретельно доглядаючи за лицем, забуває, що шия також потребує турботи.
Частенько саме вона видає вік жінки, адже з часом на шиї з'являються своєрідні «річні кільця». Шкіра шиї така ж ніжна, як і шкіра лиця, і вимагає не менш дбайливого догляду і уваги.
Запобігти появі зморшок допоможуть щоденні процедури по догляду.
Очищення
Очищати шкіру шиї треба щодня, ретельно, але акуратно, не розтягуючи епідерміс, спереду і ззаду.
Вранці ополіскуйте шию холодної водою, направляючи на неї струмінь душу. Після закінчення водних процедур протріть її тоніком, відповідним за типом шкіри, або скористайтеся огірковим соком, лосьйоном або трав'яним відваром.
Увечері делікатно знімайте макіяж з шиї за допомогою ватяного диска, змоченого в косметичному молочці або суміші кефіру і сметани (1:1). Видаліть всі забруднення і пил, що скупчилися за день, злегка постукуючи диском. У завершенні протріть шкіру шиї тоніком.
Для шкіри шиї особливо хороша холодна вода. Купить спеціальні гидромасажні насадки, щоб струмені душу були тонкими і сильними. Душ можна замінити такою процедурою: м'який махровий рушник змочіть дуже холодною водою і поляскайте ним шию кілька разів. Особливо загартовані пані можуть протирати шию і підборіддя шматочком льоду, загорнутого в м'яку ганчірочку.
Живлення і зволоження
Обов'язково після очищення використовуйте крем для шиї.
Вранці після душу нанесіть легкий зволожуючий крем. Влітку вибирайте креми з сонцезахисними фільтрами. Увечері використовуйте живильний, відновлюючий крем. Зазвичай тоніки і засоби для очищення завжди підходять для шиї, а ось крем, призначений лише для лиця, не підійде. Вираженим ефектом володіють лише спеціально розроблені креми для догляду за зоною декольте і шиєю. Такі засоби можна придбати як в салоні, так і в звичайному косметичному магазині.
Як вибрати крем для шиї
Вибираючи спеціальний крем для цієї зони, зверніть увагу на засоби,що містять колаген. З віком його кількість
зменшується, в результаті цього шкіра починає втрачати вологу і в'янути. Колаген здатний підтягнути складочки на шкірі і позбавити від в'ялості. Позбавитися від пігментних плямочок на шиї допоможуть креми, що містять лимонний сік або розчин 3% перекисів водню.
Вибрати корисний крем для шиї – це половина справи. Друга половина догляду полягає в правильному нанесенні крему. Не видавлюйте крем відразу на шию, спочатку зігрійте його в долоні. Потім підніміть голову і кінчиками пальців легкими похлопуваннями розприділіть крем по всій поверхні шкіри. Лівою рукою нанесіть крем на праву половину шиї від низу до верху, а правою рукою, відповідно, на ліву половину. На центральну частину передньої поверхні шиї наносіть крем лише найлегшими торканнями. У цій частині шия не терпить жодного розтягування. Завершите процедуру легким постукуванням тильною стороною долоні з боків шиї і по підборіддю.
Кілька разів в місяць дуже корисно проводити пілінг шиї і балувати її масками і компресами. Краще всього ці процедури проводити увечері, після обробки шкіри тоніком. Змивши скраб або маску, знову протріть шкіру шиї тоніком, це відновить нормальний РН шкіри, який зазвичай порушується при вмиванні. А потім нанесіть крем.
Не лінуєтеся доглядати шию, і тоді вона радуватиме вас довгі роки своїм здоров'ям і молодістю.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Шия і бюст

Повідомлення irinka » 03 червня 2012, 17:59

Ця настоянка вважається рецептом молодості. Вона за місяць здатна перетворити жінку на красуню, зробити її груди пружними і красивими.
Для цього потрібно взяти: по 1 скл. морквяного, бурякового і соку чорної редьки, додати 1 скл. меду і 1 л горілки. Все перемішати і настоювати 2 тижні в щільно закритому скляному посуді. Вживати по 1 ст. ложці тричі на день до їди. Якщо цю настоянку змішати з кип'яченою водою у співвідношенні 2:1, то можна протирати шкіру шиї і грудей щодня на ніч.
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Шия і бюст

Повідомлення eco » 15 січня 2013, 18:13

а я десь читала, що калина дуже добра для жіночої краси, особливо настоянка квітів для бюсту, не пам'ятаю конкретніше , але знаю, що читала у Ворона, хто має цю книжечку -може рецептик знайти
Екотовари-це не данина моді, а необхідність!!!
eco Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 39
З нами з: 04 грудня 2011, 00:40
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 5 раз.
Подякували: 20 раз.

Re: Шия і бюст

Повідомлення mari » 16 січня 2013, 02:27

О, як би ще хтось знайшов цей рецепт.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Шия і бюст

Повідомлення erinaceus » 22 лютого 2017, 00:34

Цікаво, що на ринку досить мало засобів суто для шиї і зони декольте, хоч саме ця ділянка найбільше видає вік жінки... Ну і ті креми/маски, що мені попадалися, то ціна така нівроку :crazy: Суттєво більша, ніж засобів для обличчя. Цікаво чому...
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Шия і бюст

Повідомлення TYulia » 22 лютого 2017, 12:38

Я від Який брала якись крем для шиї і декольте, але щось особливе про нього не можу сказати, якись він залегкий
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Шия і бюст

Повідомлення Marichka » 22 лютого 2017, 13:00

Я шию стараюсь зволожувати,як лице зволожую,кремом для лиця.
А як ро6лю скра6 в душі,то і на шию заодно наношу.Потім разом все змиваю.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Шия і бюст

Повідомлення Любов » 22 лютого 2017, 17:38

Я для себе недавно відкрила звичайний алоє. Зрізаю колючки, розрізаю на дві половини, щоб м'якоть відкрити і протираю шию і обличчя, за 5-10 хв. змиваю теплою водою. Результатом дуже вражена, не очікувала такого. Шкіра змінюється відразу, стає така свіжа і підтягнута.
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Шия і бюст

Повідомлення vikilandi » 22 лютого 2017, 20:11

Можна підсилити ефект алое, якщо його зрізавши покласти на декілька годин в темне прохолодне місце.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Шия і бюст

Повідомлення Marichka » 22 лютого 2017, 20:19

Віка,напиши для чого темнота.То фізика?Чи 6іологія?
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Далі

Повернутись до Догляд за тілом



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей