Глобальні оголошення!



Косметика

Модератор: Yummy mummy

Re: косметика

Повідомлення мешканка » 24 березня 2010, 16:14

Ой, а я якоїсь вибраної марки немаю..раніше вибирала ейвон, а тепер-всього потрохи. Я косметикою мало користуюсь: хіба молочо, тонік, тєні, туш і блиск. і то тільки час від часу... треба, напевне, вчитись себе більше доглядати, а то, часто, ввечері, вже навіть сил немає зуби почистити, не те що якісь там процедури... :o
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: косметика

Повідомлення mari » 26 березня 2010, 10:11

Ліза, я чула про цю марку дуже хороші вігуки. Але про лікувальну серію.!!! Ще хороший топікрем для проблемної шіри, поцікавтесь і Також термальна водичка від Авьєн.
ДЛЯ ВАС- Можу порекомендувати вам органічну кометику Ів-Роше. Є інтернет-каталоги в неті! Мені дуже подобається. Єдине- наперед спробувати немає як. Хіба у тих, в кого вона є. Хороша також і ІРЕНА ЕРІС(Лірен).А ще можна зволожувати обличчя мінеральною водичкою!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: косметика

Повідомлення Liza » 26 березня 2010, 12:55

дуже дякую, леді mari, за відповідь. я вже дивилася на сайт Ів-Роше після того, як побачила, що ви користуєтеся кремом для обличчя цієї фірми :). зацікавило багато що, зокрема для обличчя і тіла. а ви замовляли в інтернеті, так?
(не в тему, але наш La Roche-Posay Lipikar маляті вроді допомагає - шкурка в проблемних зонах стала спокійнішою - почервоніння майже зникло, сухість зменшується. зазначу, що ми, звісно, ризикнули, купивши лікувальну косметику без поради дерматолога, але тут просто пощастило. не рекомендую нікому так робити, краще все ж радитися з лікарем).
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: косметика

Повідомлення mari » 26 березня 2010, 13:35

Так. Може щось хочете спробувати? Між іншим можна і по телефону замовляти. І різні для новачків там є акції і подарунки. Та навіть в журналах вкладають деколи маленькі каталоги. І я можу запросити під кодом. Виберіть,який спосіб до вподоби.
Іду подивлюсь що маю-
pure camille cleancer-toner очищення 2 в 1
day-night skin кремчик зранку і ввечері або коли хочете

Monoi de Tahiti- олія для тіла !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!СУПЕРСЬКА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sebo specific Tonic water- термальна вода, висихає сама. На літо- без слов!!!!!!!!

І ще там є класний скарбчик- гарно очищує від вугриків і злущень, зараз в мене він закінчився, подивлюсь в мами і допишу.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: косметика

Повідомлення lore1ei » 31 березня 2010, 13:03

Креми замінила на природні олії, мигдалеву, кокосову, жожоба, пшеничних паростків, в аптеках продається.
Якщо роблю маски для волосся і обличчя, то додаю ще ефірні олії, люблю мандарин, розмарин, сосну.
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: косметика

Повідомлення Dashko » 31 березня 2010, 15:07

lore1ei, я от вже давно думаю, як перестати користуватися кремами. Але все ніяк не могла перейти на олійки. Розкажи, а обличчя не жирне потім? А замість зволожуючого крему під макіяж, що можна використовувати?
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: косметика

Повідомлення pepi » 31 березня 2010, 16:55

Я також використовувала певний період вітамін Е в олійці. На ніч мастила обличчя ватним тампоном . Не можу сказати , що шкіра не була жирною, таки була , але то тільки на ніч. Зате він дуже корисний для шкіри . Так само знаю , що корисно додавати вітамін А ,а також і Е в креми. по пару капель на олійній основі .
Добре , що ви підгадали , треба буде сьогодні намазюкатись , а то авітаміноз сташенний, шкіра суха і лущиться . ;)
Измениться не может никто, но стать лучше может каждый.
pepi Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 216
З нами з: 28 листопада 2009, 23:00
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 228 раз.
Подякували: 171 раз.
Діти: Павлушка (12.07.2011)
Сергійко (04.01.2013)

Re: косметика

Повідомлення lore1ei » 01 квітня 2010, 12:57

Dashko написав:lore1ei, я от вже давно думаю, як перестати користуватися кремами. Але все ніяк не могла перейти на олійки. Розкажи, а обличчя не жирне потім? А замість зволожуючого крему під макіяж, що можна використовувати?


Особисто в мене шкіра суха, тому мені підходить.
Як на мене, мигдалева найкраще підходить під макіяж.
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: косметика

Повідомлення IREN » 18 квітня 2010, 19:56

Хочете бути красивими, то ніколи не використовуйте косметику, яка містить:
Перелік речовин | +
1.mineral oil( мінеральна олія- технічне масло)-компонент нафти, в промисловості викор. як змазку, воно утворює плівку на поверхні шкіри і затримує процеси дихання шкіри і вологу.( це в свою чергу затримує розвиток нових і здорових клітин, що спричиняє старіння).
2.petrolatum( петролатум)-жир, продукт нафтохімії.- ті самі властивості, що і техн.масло.
3.propilene glicol( ghjgsktyuksrjkm) - орг. речовина, спирт, солодка їдка речовина, замінник гліцерину, викликає утвор. вугрів, подразник, витісняє воду. В промисл він викор. ,як антифриз.
4.Glycerin(гліцерин)-рекомен як зволожувач, проте він насправді висушує шкіру.
5.collagen( коллаген) -деякі компанії стверджують, що їхні креми містять колаген, що має здатність заміщати колаген в нашій шкірі і тим самим її омолоджувати, а насправді- використовують протеїн(коллаген) великої рогатої худоби, який просто не може проникнути в нашу шкіру, а якщо і проникає, то завдає тільки шкоди, порушуючи структуру шкіри молекулярну, і забиває пори. Той коллаген, що колять- також не приносить багато користі, бо наше тіло сприймає його як чужорідний і виводить протягом року.
6.elastin(еластин)- еластин в орг.людини утримує клітини шкіри в певному порядку, на місці, з віком вони руйнуються і утв. зморшки, як і колаген, еластин отрим. від велик рогатої худоби, і він молекулярно відрізняється і завеликий для людської шкіри.
7.hualuronic acid (гіалуронова кислота) - останній писк косметології, ідентична тваринного і рослинного походження з людською, проте використовується високомолекулярна, і тому вона наспраді не проникає в шкіру людина, зато на баночці використано її назву в складі і тому ціна крема висока і зразу стає модна марка.
8.SLS-отр з кокосового масла,- миючий засію, очисник,подразник, алерген,накоплюється в огранізмі в органа і викликає мутацію клітин, найбільш шкідливий інгредієнт, в промисловості- обезжирювач, для миття моторів в машинах. Попадаючи на шкіру тіла, голови, волосся, він окислюється і залишає плівку, що сприяє випаданню волосся, подразння, запалення пор.
також коли він змішується з канцерогенними діоксинами і нітратами, то утв.шкідливі нітрати, які попадають в кров.
9.sodium laureth-sles-лорел сульфат натрію.- аналог SLS- утворювач піни у всіх миючих засобах. Крім нітратів утворює діоксини.
10.alfpha hydrox acids- AHA( альфа та другі гідрокидні кислоти) -це молочна кислота та інші, відлущувач, проте вчені довели, що шкірі не потрібне додаткове агресивнеочищення- відлущення,щей щодня, тому що саме через це вона стає вразливою до навк середовища і старіє швидше.
11.albumin(альбумін)-підтягувач шкіри- алерген- вигот з сироватки бичоачої крові.
12.bentontee(бентоніт) -природ. мінерал, входить в маски для обличчя- сушить шкіру і спричиняє мікроцарапини, утворює плівку і "душить шкіру".
13.kaolin( каолін) -прир. глина тонкої структури- висушує вологу з шкіри, може бути не дост. очищена і забиває пори, "душить шкіру".
14.lanolin( ланолін) -підвщує чутливість шкіри, алерген.
15.lauramide day (лорамід дей)- напівсинтит. хімікат, піноутворювач, згущувач, висушує все, викликає алергію і свербіж.
16.plancental extract( екстракт плаценти) -ніби омолоджувач, хоч насправді косметична "булька".
17.seaweed(агар-агар)- надає желейну структуру кремам і маскам,допомагає зберегти воду крему , але не шкірі.
18.sodium chloride-salf-NaCl( поварена сіль)-викор. для надання в'язкості кремам, проте викликає подразнення шкіри і слизової очей.

висновок- я знайшла лиш 2 космет лінії в якій нема цього всього, або його мінімум- Neways, Aven(Франція).
А до косметики Оріфлейм, Айвон, Мері Кей і тому подібних в мене особливе ставлення- скажу так- "Краще нічим не користуватись - ніж цими продуктами хім. промисловості!"

Я використовую також оливкову олію - змащую наніч шкіру шиї і рук.а під очі та на обличчя- крем від Авен, та Термальну воду.
IREN Офлайн


 

Re: косметика

Повідомлення Dashko » 24 квітня 2010, 23:40

lore1ei, а для жирної шкіри підходять олійки. Може якісь порадиш. Або дай, будь ласка, лінк, де можна про це детально почитати.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Поперед.Далі

Повернутись до Догляд за тілом



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей

cron