Глобальні оголошення!



Запах жінки

Модератор: Yummy mummy

Запах жінки

Повідомлення mari » 18 квітня 2010, 15:37

Запахи багато в чому визначають образ жінки.
Вони створюють особливий настрій, розпалюючи відчуття і примножуючи твою привабливість. Для того, щоб справити на свого обранця незабутнє враження і залишатися жінкою-загадкою, вибирай парфум під кожен свій образ і настрій. Створи свій аромат.

Хочеш мати свій власний парфум? Немає нічого простішого! Ми підкажемо тобі основні правила парфюмера.

* Спершу вибери два ефірні масла, які тобі найбільш імпонують. Як правило, вони продаються в аптеках або парфюмерних магазинах. І не піддайся спокусі змішати більше двох ароматів, інакше ризикуєш отримати дуже важкий запах.
* Щоб ноти твого аромату гармонійно доповнювали один одного, змішуй масла з інгредієнтами схожого кольору. Цим трюком користуються багато парфюмерів. Спробуй таку колірну комбінацію: жовтий - соняшник і лимон; фіолетовий - лаванда і жасмин; коричневий - боби какао і сандалове дерево.
* У рівних пропорціях наповни скляну баночку невеликим кількістю вибраних тобою масел. Потім акуратно збовтай ємкість і, якщо один з компонентів переважає над іншим, додай декілька крапель бракуючого масла. Готовий парфум бережи в сухому прохолодному місці.

Щоб запах звучав довше

* Нанось аромат відразу після душу. Волога розпалена шкіра набагато краще вбирає запахи. Щоб закріпити і продовжити звучання аромату, нанеси зволожуючий лосьйон або крем для тіла. Бажано того ж аромату або без ароматів.
* Розпиляй парфум від низу до верху. У міру випару запах піднімається вгору. Тому розпиляй аромат в такій послідовності: спочатку на щиколотки і область під колінами, далі піднімаючись вище до пульсуючих крапок на шиї і за вухом.
* Крапелька духів на шийній хустці або стрічці для волосся дозволить запаху надовго зберегти свою силу, і тобі не потрібно буде оновлювати його дуже часто. При цьому кожен твій рух супроводитиметься ледве уловимим шлейфом тонкого аромату.
* Видозмінити твій запах може температура тіла і вологість. Зверни увагу, що гостра, пряна їжа і міцні напої підвищують температуру і підсилюють потовиділення, міняючи аромат. Тому не оновлюй парфум, поки не доїси десерт.
Зображення
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: ЗАПАХ ЖІНКИ

Повідомлення mari » 18 квітня 2010, 15:38

А який запах любите ви? Який парфюм вам до вподоби і скільки їх у вас на поличці?

Мені до вподоби
Chanel/ COCO Mademoiselle.
A.Banderas/ blue seduction (women)
Gucci/Rush 2
Dior/ Forever and ever Dior
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: ЗАПАХ ЖІНКИ

Повідомлення Liza » 23 квітня 2010, 16:13

Oriflame / Star :D
(ще маю:
Oriflame / Moon
Oriflame / Eclipse)
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: ЗАПАХ ЖІНКИ

Повідомлення мешканка » 24 квітня 2010, 12:28

Adolfo Dominguz " Тe verde" (зелений чай) :)
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: ЗАПАХ ЖІНКИ

Повідомлення IREN » 14 травня 2010, 15:48

Болюча тема для мене! В мене непонятна алергія на парфуми!!! Я коли накроплюсь якимось для проби, то постійно мене голова болить- непереносимість майже всіх що я коли небудь пробувала! Захожу в парфумерний магазин і думаю : " От нині точно собі шось куплю", понюхаю 2 запахи і вмираю!!! :D Тошнить мене потім цілий день! Так от хожу з свої природнім запахом- хоч чоловік каже- шо він для нього найкращий- запах натуральної жінки! :) Маю лиш одні- Huggo Boss women і то кроплюсь раз в рік і то потім жалію! :lol:
IREN Офлайн


 

Re: ЗАПАХ ЖІНКИ

Повідомлення mari » 14 травня 2010, 21:52

Можна хорошим милом користуватись зроблених на парф.заводах. Вони менш насичені
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: ЗАПАХ ЖІНКИ

Повідомлення Olysa » 23 червня 2010, 11:32

я люблю Passion Dance(Avon) :yahoo: мені взагалі багато запахів подобається)
Трошки не по темі запитання.Чи купуєте ви духи які продають на гуманітарках???Я бачила на 15 квітня там де ощадбанк продають на розлив(в секонді).А недавно собі купила на другій гуман. духи Escada за 20грн. 20мл.Тримаються нормально(запах суперський).Такі в магазині 15мл.185грн.!
Як ви думаєте звідки вони їх привозять?І взагалі що про такі духи думаєте?
Olysa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 162
З нами з: 10 травня 2010, 11:53
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 41 раз.
Подякували: 124 раз.
Діти: Дві донечки

Re: ЗАПАХ ЖІНКИ

Повідомлення Chocolat » 23 червня 2010, 11:52

Був період - вагітність і десь так 6 місяців після пологів не могла взагалі користуватися жодними парфумами. Абсолютно нічим парфумованим... А тепер вже повертаюся до життя 8-) . Вже сумую за своїми улюбленими Lacoste, але тими, що в жовтій коробочці, класичними :P :P . Купую їх у Франції, Німеччині. в спеціалізованих магазинчиках, а от купила у нашому Браво - не то...., ой не то.... І так прикро, все однакове, звіряла спец. упаковки, код і т.п. Ну як, ну як так можна підробити :dash:
А ще непоганий варіант придбати справжні парфуми - д*юті фрі.
Коли вже один раз спробуєш фірмові парфуми, то вже на жодні підробки не поведешся.....
Chocolat Офлайн


 

Re: ЗАПАХ ЖІНКИ

Повідомлення Nymydora » 23 червня 2010, 12:04

mari написав:А який запах любите ви? Який парфюм вам до вподоби і скільки їх у вас на поличці?

Мені до вподоби
Chanel/ COCO Mademoiselle.
A.Banderas/ blue seduction (women)
Gucci/Rush 2
Dior/ Forever and ever Dior

і я люблю мамуазель коко, але вже даво не можу на нього потрапити (((
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: ЗАПАХ ЖІНКИ

Повідомлення TanenRom » 23 червня 2010, 12:09

Chocolat написав:Був період - вагітність і десь так 6 місяців після пологів не могла взагалі користуватися жодними парфумами. Абсолютно нічим парфумованим... А тепер вже повертаюся до життя 8-) . Вже сумую за своїми улюбленими Lacoste, але тими, що в жовтій коробочці, класичними :P :P . Купую їх у Франції, Німеччині. в спеціалізованих магазинчиках, а от купила у нашому Браво - не то...., ой не то.... І так прикро, все однакове, звіряла спец. упаковки, код і т.п. Ну як, ну як так можна підробити :dash:
А ще непоганий варіант придбати справжні парфуми - д*юті фрі.
Коли вже один раз спробуєш фірмові парфуми, то вже на жодні підробки не поведешся.....


Я вас підтримую Lacoste - супер, але дійсно куплений закордоном!!!
ще люблю Dior : Addict Shine, J`Adore та Miss Dior Cherie
і Versace Bright Crystal
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Далі

Повернутись до Догляд за тілом



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей