Глобальні оголошення!



Выбор косметики

Модератор: Yummy mummy

Выбор косметики

Повідомлення LadyOLady » 12 січня 2024, 03:01

Привет всем! На днях столкнулась с задачей выбора уходовой косметики, и хотела бы обратиться к вам за советом. Интересует не просто эффективность, а, скорее, качественные продукты. Можете порекомендовать какие-то бренды или конкретные продукты, которые вас впечатлили своим качеством? Заранее благодарю за ваши ценные советы!
LadyOLady Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 31
З нами з: 12 березня 2021, 02:46
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Выбор косметики

Повідомлення xkristinaxbond » 12 січня 2024, 05:01

Привет! Если вы думаете о комплексном уходе за кожей, не забывайте включить Rejuran https://rejuran.com.ua/ в свою рутину. Мне порекомендовали курс из 3-4 процедур, и я действительно заметила улучшения. Кожа стала более увлажненной, морщины уменьшились. Помните, важно соблюдать регулярность и следовать рекомендациям специалистов.
xkristinaxbond Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 14
З нами з: 12 березня 2021, 00:15
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Выбор косметики

Повідомлення LadyOLady » 12 січня 2024, 05:06

xkristinaxbond написав:Привет! Если вы думаете о комплексном уходе за кожей, не забывайте включить Rejuran https://rejuran.com.ua/ в свою рутину. Мне порекомендовали курс из 3-4 процедур, и я действительно заметила улучшения. Кожа стала более увлажненной, морщины уменьшились. Помните, важно соблюдать регулярность и следовать рекомендациям специалистов.


Спс, заинтересовали, пожалуй, воспользуюсь вашим советом)))
LadyOLady Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 31
З нами з: 12 березня 2021, 02:46
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Выбор косметики

Повідомлення Диадемка » 02 лютого 2024, 13:09

Хочу мамі на день народження зробити подарунок і розглядаю варіант купівлі хорошої косметики, а саме якийсь уже готовий набір, щоб не розбиратися довго що до чого. Порадьте, будь ласка, хто вже знаходив такі набори.
Диадемка Офлайн

Аватар користувача
Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 3
З нами з: 02 лютого 2024, 13:07
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Выбор косметики

Повідомлення Мусся » 02 лютого 2024, 14:21

Ось я знайшла один магазин якісної натуральної косметики від comfort zone давно користуюся їхньою продукцією. В них відмінні й ефективні засоби для всього тіла. У них також можна купити готовий косметичний подарунковий набір https://comfortzoneskin.com.ua/oblychchya/nabory-podarunkovi-sety можна вибрати заспокійливий набір, або ж набір ампул для оновлення й освітлення, або ж щоденний догляд, є багато найрізноманітніших наборів. Заходьте на сайт і обирайте що потрібно.
Зображення
Мусся Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 12
З нами з: 17 грудня 2023, 17:20
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.


Повернутись до Догляд за тілом



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей

cron