Глобальні оголошення!



Догляд за нігтями

Модератор: Yummy mummy

Re: Догляд за нігтями

Повідомлення Галина_ » 02 листопада 2014, 15:59

Natalinda написав:Зміцнююча маска з оливкової олії та лимонного соку
Нагрійте на водяній бані столову ложку оливкової олії, змішайте її з парою капель лимонного соку. Отриманою сумішшю натріть нігтьові пластини, надягніть бавовняні рукавички і залиште на ніч. Цю маску робіть один – два рази на тиждень.

Зміцнююча ванночка з морської солі
У півлітра теплої води розчинити одну неповну столову ложку морської солі, опустіть у ванночку пальці та потримайте 20 хвилин. Процедуру необхідно проводити щодня протягом десяти днів. Потім повторити через місяць.

Маска з червоним перцем для прискорення росту нігтів
Змішайте половину чайної ложки молотого червоного перцю, десять капель кип’яченої води та чайну ложку жирного крему для рук. Потримайте суміш десять хвилин на водяній бані. Коли охолоне, намажте нею нігтьову пластину, потримайте 15 – 20 хвилин та змийте водою. Цю процедуру можна робити не частіше одного разу на місяць.

Лимонний сік з сіллю для зміцнення нігтів
Одну столову ложку лимонного соку змішати з сіллю, нанести на нігті. Потримати 15 – 20 хвилин, змити теплою водою.

Зміцнююча ванночка із солі та йоду
В склянці теплої води розчинити столову ложку солі, додати 3 – 4 капель йоду. В отриманий розчин опустити пальці та потримати 15 – 20 хвилин.

Відвар з трав для зміцнення нігтів
По пів столових ложки ромашки, кореню лопуха і звіробою залити склянкою окропу. Дати настоятись. Коли відвар схолоне, опустити в нього пальці. Процедуру повторювати раз в тиждень.

Ванночка з рослинної олії, йоду та лимонного соку для слабких нігтів
Підігрійте на водяній бані трохи рослинної олії, додайте до неї декілька крапель розчину вітаміну А, краплю йоду та трохи лимонного соку.

Желатинова ванночка для слабких нігтів
В склянці гарячої води розчиніть пів столової ложки желатину. Коли суміш охолоне, опустіть в неї нігті на десять хвилин. Процедуру проводити два рази на тиждень.


Такі ванночки і маски дійсно дають гарний результат, але за однієї умови - цим треба займатись постійно. На жаль, на себе завжди бракує часу. Мені подружка порадила професійний засіб укріплення нігтів -
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
. Я ним користуюся вже другий місяць. Наразі результатом задоволена, нігті помітно відросли та стали досить міцними.
Галина_ Офлайн


 

Re: Догляд за нігтями

Повідомлення Валя85 » 12 травня 2015, 14:52

Сьогодні робитиму маску з солі і йоду, бо вже так сильно слояться краї нігтів, що неможливо намалювати лаком. Таке враження, що малювала ногою. :crazy:
Валя85 Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 61
З нами з: 20 березня 2013, 13:36
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 108 раз.
Подякували: 47 раз.
Діти: Синочок Артемчик
Донечка Вікуся

Re: Догляд за нігтями

Повідомлення ooolja » 11 грудня 2015, 15:31

Ромашка написав:Маска для рук:взяти на лодоню пів ложечки цукру і стільки ж оливкової олії,помастити і потримати декілька хвилин.Потім помити руки з милом.РЕКОМЕНДУЮ

Треба спробувати, бо якось невистачає постійно часу дивитися за своїми руками. Може хтось робив таку масочку, то напишіть, будь ласка, відгуки.
ooolja Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 14
З нами з: 31 січня 2015, 11:58
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 4 раз.
Діти: Донечка, синочок

Re: Догляд за нігтями

Повідомлення олеся » 11 грудня 2015, 21:39

Я зараз постійно покриваю гелем то стали міцніші, бо раніше дуже слоїлися та ломалися.
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Догляд за нігтями

Повідомлення Vika228 » 04 червня 2016, 20:44

Спасибі вам за тему. Дуже багато корисних порад. У мене була проблема. Вріс ніготь на пальці ноги. Дуже огидні відчуття. Не зручно було кудись вийти. Знайшла дуже корисні статті по даній проблемі.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Там є так само і про догляд за нігтями багато корисної інформації. Сподіваюся вам теж допоможе.
Vika228 Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 2
З нами з: 04 червня 2016, 20:28
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Діти: Хлопчик. 10 років. Михайло Любить грати у футбол.

Re: Догляд за нігтями

Повідомлення JinjerM » 20 жовтня 2016, 21:50

У знакомой был грибок ногтей. Это был просто кошмар.... Что с ногтями творилось просто не передать!!! Короче говоря пробовала разные народные методы, но результата не было. Помог только косметический салон.
Повідомлення Модератора М
Рекламне посилання видалене модератором
Короче говоря: девочки!!! не запускайте ногти!!!
JinjerM Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 11
З нами з: 04 квітня 2016, 21:00
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: Майя

Re: Догляд за нігтями

Повідомлення nelly » 20 жовтня 2016, 21:55

Короче говоря тут без салону ніяк :scare:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Догляд за нігтями

Повідомлення Marichka » 26 березня 2017, 15:23

Не знайшла теми про догляд за руками,то пишу сюди.
Призначила мені дерматолог після лікування на руках дерматиту засі6 Дермасан.Це така рідина для пом"якшення шкіри рук,за 6 грн з копійками.Через 2 дні пальчики,де 6ула шкіра дуже потріскана,стали як нові,ру6чики загоїлись.Так що рекомендую.В аптеці та продавчиня його дуже хвалила,говорила,що ним до6ре п"ятки мастити,що6 до літа привести в порядок.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Догляд за нігтями

Повідомлення nelly » 26 березня 2017, 17:54

купила Марічка ту штуку, запах канєшно ужас, алe що хотіти від нашатиря. Я колись писала в тeмі про пятки що змішувала нашатир+гліцeрин, по ходу той жe Дкрмасан виходив, тіки готовий пeвно дeшeвшe. Пятки дійсно від нього кльові.
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Догляд за нігтями

Повідомлення Marichka » 26 березня 2017, 18:55

Так,запах є,мене лікарка попереджувала.Але він дуже швидко вивітрюється.
Я внутрішню кришечку про6ила легенько ножем в декількох місцях і так со6і з6рискую.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Поперед.Далі

Повернутись до Догляд за тілом



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей