Глобальні оголошення!



Догляд за нігтями

Модератор: Yummy mummy

Догляд за нігтями

Повідомлення Natalinda » 05 квітня 2010, 22:33

В мене якісь дивні нігті :unknown:
Бувають періоди що вони міцні і мають чудовий вигляд, а бувають бррррр :scare:
Раніше любила соляні ванночки робити, зараз часу все не вистачає :cry:
А як ви доглядаєте за нігтями?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Догляд за нігтями

Повідомлення mala-karta » 06 квітня 2010, 01:30

ггг..
моментами забуваю підстригти вчасно :)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Догляд за нігтями

Повідомлення мешканка » 06 квітня 2010, 08:29

і як мала-карта ;) :crazy:
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Догляд за нігтями

Повідомлення Natalinda » 11 травня 2010, 16:14

Для того, щоб зберегти красу нігтів, досить дотримуватися простих правил по догляду за нігтями.

1. Харчування повинне бути збалансованим.

2. Нігті не повинні контактувати з пральним порошком, миючими засобами і неякісним милом (користуйтеся в побуті гумовими рукавичками).

3. На нігті треба постійно наносити захисні засоби - краще ті, які містять наруральний віск, оскільки він не забирає вологу.

4. З кутикулами треба поводитися украй обережно. Зрізати можна тільки мертвий шар. Манікюр в домашніх умовах повинен бути щадним.

5. Нігті треба періодично чистити, живити спеціальними кремами, масками і маслами, захищати від ультрафіалетового випромінювання.

6. Як мінімум раз на тиждень нігті повинні "відпочивати" від лаку.

7. І найголовніше! Якщо Ви палите - неодмінно відмовіться від цієї шкідливої звички, інакше всі Ваші зусилля по догляду за нігтями будуть даремні.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Догляд за нігтями

Повідомлення Natalinda » 11 травня 2010, 16:16

Маски для нігтів

Рецепт №1: на ніч помазати нігті йодом. Він швидко поглинається і якщо зробити це ввечері, то вранці нігті жовтими не будуть.

Рецепт № 2: відрізати від лимона 2 дольки лимону, товщиною по 1 см. Втикнути в кожну дольку одночасно всі нігті, в одну – праву, в другу – ліву і потримати пару хвилин.

Рецепт №3: купити в аптеці вітамін Е і втирати в нігті щодня, через тиждень помітний ефект, а через місяць нігті як сталь.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Догляд за нігтями

Повідомлення Natalinda » 11 травня 2010, 16:20

Зміцнююча маска з оливкової олії та лимонного соку
Нагрійте на водяній бані столову ложку оливкової олії, змішайте її з парою капель лимонного соку. Отриманою сумішшю натріть нігтьові пластини, надягніть бавовняні рукавички і залиште на ніч. Цю маску робіть один – два рази на тиждень.

Зміцнююча ванночка з морської солі
У півлітра теплої води розчинити одну неповну столову ложку морської солі, опустіть у ванночку пальці та потримайте 20 хвилин. Процедуру необхідно проводити щодня протягом десяти днів. Потім повторити через місяць.

Маска з червоним перцем для прискорення росту нігтів
Змішайте половину чайної ложки молотого червоного перцю, десять капель кип’яченої води та чайну ложку жирного крему для рук. Потримайте суміш десять хвилин на водяній бані. Коли охолоне, намажте нею нігтьову пластину, потримайте 15 – 20 хвилин та змийте водою. Цю процедуру можна робити не частіше одного разу на місяць.

Лимонний сік з сіллю для зміцнення нігтів
Одну столову ложку лимонного соку змішати з сіллю, нанести на нігті. Потримати 15 – 20 хвилин, змити теплою водою.

Зміцнююча ванночка із солі та йоду
В склянці теплої води розчинити столову ложку солі, додати 3 – 4 капель йоду. В отриманий розчин опустити пальці та потримати 15 – 20 хвилин.

Відвар з трав для зміцнення нігтів
По пів столових ложки ромашки, кореню лопуха і звіробою залити склянкою окропу. Дати настоятись. Коли відвар схолоне, опустити в нього пальці. Процедуру повторювати раз в тиждень.

Ванночка з рослинної олії, йоду та лимонного соку для слабких нігтів
Підігрійте на водяній бані трохи рослинної олії, додайте до неї декілька крапель розчину вітаміну А, краплю йоду та трохи лимонного соку.

Желатинова ванночка для слабких нігтів
В склянці гарячої води розчиніть пів столової ложки желатину. Коли суміш охолоне, опустіть в неї нігті на десять хвилин. Процедуру проводити два рази на тиждень.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Догляд за нігтями

Повідомлення happymami » 18 травня 2010, 13:04

Єдине, шо роблю найчастіше, так то після миття посуду, чи прання, чи інших процедур, коли шкірка (кутикула,чи як там правильно) робиться мнякенька. то махровим рушником її відгортаю від нігтя. Бо,кажуть, обрізати обстригати її не варто - ше більше буде рости. Наразі задоволена
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Догляд за нігтями

Повідомлення Melisa » 18 травня 2010, 14:48

Natalinda написав:Маски для нігтів

Рецепт № 2: відрізати від лимона 2 дольки лимону, товщиною по 1 см. Втикнути в кожну дольку одночасно всі нігті, в одну – праву, в другу – ліву і потримати пару хвилин.

О, я так роблю. але крім того, що нігті втикаю в дольки, я ще потім тим, що осталось від кусочків лимона натираю руки.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Маски для обличчя

Повідомлення Ромашка » 04 серпня 2010, 19:12

Маска для рук:взяти на лодоню пів ложечки цукру і стільки ж оливкової олії,помастити і потримати декілька хвилин.Потім помити руки з милом.РЕКОМЕНДУЮ
Ромашка Офлайн


 

Re: Маски для обличчя

Повідомлення _viki_ » 05 серпня 2010, 15:12

Знаю дуже гарну масочку для нігтів: 1ч ложка крему(для рук, або дит.) + 0,5ч.л паприки. Втирати в нігті і залишати тонкий слой на 15-20 хв. Робити по 2 тижні з перервою на 2 тижні (надіюсь я зрозуміло написала) :)
_viki_ Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 87
З нами з: 13 травня 2010, 20:50
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 54 раз.
Подякували: 70 раз.
Діти: донечка-сонечко

Далі

Повернутись до Догляд за тілом



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

cron