Глобальні оголошення!



Маски для обличчя

Модератор: Yummy mummy

Re: Маски для обличчя

Повідомлення Ленка » 22 січня 2013, 21:14

Я робила раніще з картоплі і глини блакитної, коли трішки обсипало. Рубці від прищиків розмякшувались і ставали ледь помітні, а от зараз прочитала в неті що картопля містить вітамін С і очищає шкіру від плям, а глина вбирає жир і бруд.
Самое главное и ценное в жизни — это семья! Сначала, в которой ты рождаешься, а затем, которую создаешь!
Ленка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 327
З нами з: 18 листопада 2012, 00:39
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 209 раз.
Подякували: 271 раз.
Діти: Ана і Іка

Re: Маски для обличчя

Повідомлення taranjka » 22 січня 2013, 21:45

Ленка а шо це за маса? можна детальніше? :rose:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Маски для обличчя

Повідомлення Ленка » 22 січня 2013, 22:01

Купляла голубу глину в аптеці. На дрібній терці тру картоплю одну. І тоді змішую столову ложку жмиху картопляного з 2 столовими ложками глини, і додаю сік картопляний щоб вийшла кашка, десь консистенції сметани. 10 хв і змити тепленькою водою. Робити через день близько тижня, результатом була задоволена. Надіюсь допоможе. Вже давно не робила, бо зараз тільки одна проблема на лиці, змучений вигляд :).
Самое главное и ценное в жизни — это семья! Сначала, в которой ты рождаешься, а затем, которую создаешь!
Ленка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 327
З нами з: 18 листопада 2012, 00:39
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 209 раз.
Подякували: 271 раз.
Діти: Ана і Іка

Re: Маски для обличчя

Повідомлення Natalinda » 24 січня 2013, 01:29

о тих глин є багато різних кольорів в аптеці. Був період що я активно корисувалася, різними і для обличчя і для волосся і ванну приймала. Подобалося, варто поновити заняття..
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Маски для обличчя

Повідомлення Ленка » 24 січня 2013, 01:35

Мені знайома розказувала, що в неї знайомий лікар, йому зараз 60 років, раз в тиждень натирається голубою глиною перед душем. Йому всі не більше 45 років дають, шкіра ідеальна.
Самое главное и ценное в жизни — это семья! Сначала, в которой ты рождаешься, а затем, которую создаешь!
Ленка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 327
З нами з: 18 листопада 2012, 00:39
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 209 раз.
Подякували: 271 раз.
Діти: Ана і Іка

Re: Маски для обличчя

Повідомлення mari » 02 березня 2013, 12:49

Рецепти масок для різних типів шкіри:

Для нормальної шкіри:

Яєчна маска. Ретельно збийте один яєчний білок. Додайте три - шість крапель свіжого лимонного соку. Розмішайте і рівномірно нанесіть суміш на обличчя. Почекайте, поки маска підсохне (близько п'яти хвилин), а потім несіть другий шар.Змивайте теплою водою через 10 хв.

Сирна маска. Дві чайні ложки знежиреного сиру розмішайте з 1 чайною ложкою соку петрушки або міцного чаю і додайте 1/2 чайної ложки вітамінізованого риб'ячого жиру або 1 чайну ложку льняного масла, а також цедру лимона або апельсина. 15 хв.

Маска з вівсяних пластівців. Перемішайте 2 столових ложки вівсяної муки (вівсяні пластівці подрібнити в кавомолці), 1 столову ложку рослинної олії, 3 столові ложки молока, 1 чайну ложку меду.30 хв.

Маска з медом і молоком. Ретельно збийте яєчний білок і додайте до нього половину чайної ложки меду. Додайте лимонний сік, свіже молоко і борошно. Рівномірно нанесіть суміш на обличчя. Через двадцять хвилин змийте маску холодною водою.15 хв.

Для сухої шкіри:

Огіркова маска. Змішайте 3 4 столові ложки натертого на тертці огірка з 2 столовими ложками сметани, нанесіть кашку на обличчя і шию. Через 20 хвилин змийте. Проробляйте цю процедуру двічі на тиждень.20 хв.

Картопляна маска. Зваріть в шкірці велику картоплину, очистіть її, розімніть, додайте трохи свіжого молока і жовток. Пюре, що вийшло розігрійте. Гарячою сумішшю намажте обличчя. Така маска робить суху шкіру ніжною і пружною.30хв.

Для жирної шкіри

Жовткова маска. Змішайте 1 жовток з соком 1/2 лимона і чайною ложкою будь-якого рослинного масла або топленого свинячого сала. 10 хв.

Білкова маска. Змішайте 1 білок з 1 чайною ложкою рослинного (оливкової, персикової) олії, додайте дрібно натерту моркву і трохи крохмалю. 10 хв.

Яблучна маска. Очистіть середньої величини яблуко, наріжте кубиками і варіть в невеликій кількості молока до утворення густої кашки. Ще теплу кашку нанесіть на обличчя і через 20 хвилин змийте холодною водою.

Смородинова маска. Роздушіть кілька ягід білої і червоної смородини, змішайте сік із столовою ложкою картопляного борошна. Кашку нанесіть на обличчя. Така маска добре звужує пори. 10- хв.

Для старіючої шкіри:

Лимонна жирна маска. 6-7 г жирного крему сполучають по одній краплі з 1/2 - 1 чайною ложкою лимонного соку і 1/2 чайної ложкою сметани або майонезу. Отриману суміш наносять на 20-25 хвилин на шкіру, знімають шпателем, а потім тампоном, змоченим тонізуючим лосьйоном.

Шкіру змастити теплою рослинною олією. Потім пальцями, змоченими в гарячій воді, розтерти жовток на обличчі по масажних лініях (можна змастити пальці соком алое). Замість жовтка можна використовувати майонез. 20 хв. Розгладжує дрібні зморшки, тонізує шкіру.

Компоненти масок по-різному впливають на шкіру обличчя: мед надає м'якість і еластичність; бджолине молочко запобігає старінню шкіри; жовтки прекрасне живильне і пом'якшувальний засіб для нормальної та сухої шкіри; овочі і фрукти стягують пори і покращують живлення.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Маски для обличчя

Повідомлення irinka » 23 вересня 2013, 21:23

Желатинові маски | +
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


Найпростіша желатинова маска для обличчя
Желатин замочіть в молоці або будь-якому фреші . Розтопити на водяній бані і дайте охолонути так , щоб маску можна було нанести на шкіру. Маску зніміть через 20 хвилин і нанесіть крем.

Маска добре звузить пори , освіжить шкіру , підтягне і омолодить .

Желатинова маска від чорних крапок
Склад той же що і в простій масці , але тільки потрібно буде нанести не один , а три шари маски. Після чого потрібно дати застигнути масці в повному спокої , щоб мімічні коливання не порушили структуру застигання. Після того , як маска повністю затвердіє , підчепити маску і тягніть вздовж лиця. Якщо ви побачите горбки від чорних крапок , то ви все зробили вірно.

Желатинова маска для всіх типів шкіри
Приготування на водяній бані таке ж як і описано вище. На 1 ч.л. желатину вам потрібно буде ще додати 1 ст.л. кислого молока і 1 ч.л. борошна . Повинна вийти густенька маса .
Маску нанесіть теплою , але перед тим очистіть шкіру і нанесіть зволожуючий крем і тільки потім рівним шаром нанесіть маску.

Тримайте поки вона повністю не висохне . Так само ніяких мімічних рухів.

Маска пом'якшує , омолоджує і очищує шкіру обличчя.
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Маски для обличчя

Повідомлення Sjuzy » 23 вересня 2013, 22:33

Я купую тільки готові маски.
сама роблю тільки глина плюс бодяга, для моєї шкіри як пілінг, задоволена.
Sjuzy Офлайн


 

Re: Маски для обличчя

Повідомлення Ysmishka » 31 січня 2014, 16:32

масочки які роблю найчастіше це запарюю вівсянку в пропорціях з водою 1:1....наношу на лице на 15-25 хв...
а наступна 1ст.л глини 1 ст.л лимонного соку 1 ст.л настойки календули і 1 ст.л води кипяченоі...
а ще для шкіри лиця дуже корисно пробудившись зі сну випити склянку води.
Ysmishka Офлайн


 

Re: Маски для обличчя

Повідомлення Euphoria » 17 березня 2014, 19:09

я купую готові маски
а ще зранку вставши протираю личко кубіками льоду з настойки трав)
дівчатка,магія)))чесно
шкіра здорова,освіжена,супер)
Euphoria Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Догляд за тілом



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

cron