Глобальні оголошення!



Маски для обличчя

Модератор: Yummy mummy

Re: Маски для обличчя

Повідомлення Enigma » 18 лютого 2011, 14:02

Natalinda написав:Enigma а детальніше про ту синю глину, можна. Як там її розводити з чим і на скільки???


Синю глину розводити простою кип"яченою водою (її консистенція повинна нагадувати сметану) і наносити на шкіру.
Enigma Офлайн


 

Re: Маски для обличчя

Повідомлення krapk@ » 28 березня 2011, 12:12

от і весна, а шкіра після зимівлі стала якась....ну..не підберу слова. Шукаю в неті якісь не дуже заморочливі маски. Що там робили зі шкірою стародавні єгиптяни? Купали її в молоці, звичайно. Клеопатра підтвердить! А ще глину з медом змішували. Сіллю вмивалися - і ось вам перший пілінг! Пом'якшували шкіру оливковою олією. Отже, шкіра виглядає так, як ніби рік не їла. Тут не обійтися без живильної маски!

Кондитерська маска
Кладемо в чашку 1 жовток, додаємо кілька крапель олії (краще оливкової) і перемішуємо. Тепер додаємо в суміш ще пів-ложечки меду і знову ретельно перемішуємо. Накладаємо масу пальцями на обличчя і на шию, Через 20 хвилин змиваємо прохолодною водою.
Сирна маска
Розтираємо 2 ложки сиру з сирим жовтком і 1 ст. ложкою меду (якщо у Вас на мед алергія - просто забудьте про нього). Маска повинна вийти без грудок і не дуже густа (тому сир краще протерти через сито). Накладаємо маску на обличчя і шию. Через 10-15 хвилин змий маску прохолодною водою.
Китайська маска
Доведеться перемолоти невелику жменьку ретельно промитого рису. Змішуємо його з м'яким сиром (так, так - протертим через сито!), Додаємо столову ложку жирної сметани або будь-якого рослинного масла. Наносимо на обличчя і через 15 хвилин змиваємо, роблячи легкі масажні рухи. Заодно і пілінг вийде!
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Маски для обличчя

Повідомлення krapk@ » 28 березня 2011, 12:19

Шкіра виглядає, як ніби рік не пила. Будемо зволожувати!

Варимо 2 ст. ложки вівсяних пластівців у молоці до отримання густої кашки, Остуджуємо трохи, додаємо 1 ч. ложку меду. Наносимо на обличчя тепленькою і тримаємо близько 20 хвилин. Змиваємо!

2 сирі морквини, тремо на дрібній тертці, додаємо 1 ч. ложку оливкової олії або сметани. Наносимо на обличчя. Через 10-15 хвилин змиваємо.

Маска освіжаюча
Натираємо на тертці середній огірок, додаємо 1 ч.л. вершків і декілька крапель лимонного або грейпфрутового соку. Тримаємо хвилин 15. Змиваємо :clapping2:
Ну і далі звичайно не куримо, не дихаємо....прокуреним повітрям, гуляємо багато і часто.
Зображення
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Маски для обличчя

Повідомлення irinka » 16 червня 2012, 19:44

Маска для тонусу шкіри
Вберегти шкіру від вялості допоможе такий метод: протирайте щоранку обличчя кубиком полуничного льоду. А приготувати його дуже просто: змішайте 1 ст. ложку ягід полуниці із 0,5 ч. ложки меду і 1 ст. ложкою відвару липового цвіту і заморозьте.

Маска від вугрів
Нанесіть кашку з полуниці тонким шаром на обличчя, дайте підсохнути, після цього нанесіть ще один шар і тримайте до повного висихання. Після цього маску розмочіть (наберіть у долоні води і виплесніть на обличчя, повторіть кілька разів) і змийте водою. Промокніть лице сухим рушником і обовязково нанесіть крем, щоб шкіра не пересихала.

Маска від веснянок і пігментних плям
Сік свіжих полуниць-чудовий засіб для видалення пігментних плям і веснянок. Для досягнення бажаного результату необхідно не менше троьх тижнів щоденно змащувати соком проблемні ділянки шкіри. Можна підмішувати до маски і яєчний білок. Але після проведення такої процедури потрібно захищати обличчя від прямих сонячних променів-перед виходом на вулицю обовязково нанести на лице сонцезахисний крем(із захисним фільтром не менше 50). Якщо хочете підсилити дію маски, додайте сік лимона.

Маска для живлення та зволоження шкіри
Змішайте розімяті полуниці у пропорції 1:1 з густими вершками, нанесіть на обличчя на 15 хв. і змийте теплою водою. Коли шкіра зневоднена, втомлена, робіть таку маску 3-4 рази на день кілька днів поспіль.
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Маски для обличчя

Повідомлення Natalinda » 15 серпня 2012, 02:29

Сьогодні нарешті дійшли руки до маски купленої давно-давно))))
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Маски для обличчя

Повідомлення Shalimar » 15 серпня 2012, 02:51

я только могу сделать маску из клубники или маску из огурцов)) И то, оно мне сушит, поэтому предпочитаю все внутрь)
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Маски для обличчя

Повідомлення Natalinda » 15 серпня 2012, 02:54

В мене теж шкіра суховата. Я давала оливкову олію, але більше ніж написано на упаковці, майже столову ложку. Дууже приємна на дотик шкіра! Можеш спробувати))) маску всмислі))))
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Маски для обличчя

Повідомлення Shalimar » 15 серпня 2012, 03:26

Вроде маска из овсянки хорошА..
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Маски для обличчя

Повідомлення flower » 15 серпня 2012, 17:08

я пробувала вівсяну, шкіра супер гладенька і бархатна, але не люблю такого типу масок, бо потрібно лежати і не рухатись, все оте діло злітає( мені підходить намазюкалась і хожу шось роблю.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Маски для обличчя

Повідомлення eco » 22 січня 2013, 16:11

з меду хороша маска, якщо немає чутливості до нього, шкіра відразу дуууже гладенька. А якщо ще постукувати, пальці трошки липнуть -ліфтинг ефект :)
Екотовари-це не данина моді, а необхідність!!!
eco Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 39
З нами з: 04 грудня 2011, 00:40
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 5 раз.
Подякували: 20 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Догляд за тілом



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron