Глобальні оголошення!



Худнемо

Модератор: Yummy mummy

Худнемо

Повідомлення happymami » 27 березня 2010, 15:08

Так як я від природи худа, то навіть якшо й набираю вагу, то дуже легко худну. В таких випадках:
- коли їм НЕ по графіку
- коли стреси
- коли хожу на роботу і одночасно виховую дитину :D
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: ХУДНЕМООООООООООООО

Повідомлення pepi » 27 березня 2010, 19:23

Mari , я сьогодні хотіла задати теж саме питаннячко . ;)
Я наприклад поміняла середню тарілочку на блюдце :oops: - надіюсь , що з меньшими порціями буду скоріше худнути .
Почала качати сідниці , прес, ноги , руки... Але в дома , то не зовсім робота, краще під наглядом тренера , і в компанії веселіше і більш оптимальніший результат.
До вагітності ходила на танець живота , я би непроти повернутись до нього , але там немає силових нагрузок, то спершу походжу на аеробіку.
Ще колись пробувала роздільне харчування - для це мене був сильний ефект . Здалось би сісти на таку дієту, а ще краще так харчуватись постійно .
Але саме головне , що дійсно дає результат , це здоровий спосіб життя з неперіїданням на вечір, по-меньше важкої їжі ( м"ясо, картопля , мучне і солодке). так як я несолодкоїжка , то для мене відмова від м"яса , є трішки важкувата.
P.S А саме головне бажання і терпіння - і все у вас получиться !!!!!!! ;) ;) ;) :) :) :)
Измениться не может никто, но стать лучше может каждый.
pepi Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 216
З нами з: 28 листопада 2009, 23:00
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 228 раз.
Подякували: 171 раз.
Діти: Павлушка (12.07.2011)
Сергійко (04.01.2013)

Re: ХУДНЕМООООООООООООО

Повідомлення happymami » 27 березня 2010, 19:26

Ой, до речі, згадала. Кажуть ефективно для схудення їсти китайськими паличками. Пробувала й сама. думаю ефективно тому, що багато тими палкуами не з*їсиш :lol: . Поки будеш дзьобати по трошки, то й апетит минеться. Хоча я не знаю достовірно, чим палички допомагають худнути. Про мікропорції - то я вже сама так собі подумала :?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: ХУДНЕМООООООООООООО

Повідомлення Oksana » 28 березня 2010, 00:41

і я всьо худну...поки просто почала їсти отими мікродозами...Ну дуже малнькими :lol: Скинула близько 10 кг, за досить невеликий термін...але хочу ще 10 :lol: а тут свята на носі... :lol: Ой, відчуваю що вони так просто не минуться... :dash: :scare: :scare: :scare:
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: ХУДНЕМООООООООООООО

Повідомлення гра з вогнем » 28 березня 2010, 00:58

а я чогось поправилася...
чи то шорти злежалися.
от у вас було так, що невдягав джинси, невдягав, вони лежали довшим часом в шафі, а потім вдягаєш - і начебто аж занадто облягають?

я ж не їм практично останніми днями, а в шорти з натяжкою влажу :( :cry:
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: ХУДНЕМООООООООООООО

Повідомлення happymami » 28 березня 2010, 10:24

ААааа. Згадала ще один дууууже дієвий спосіб худнення. Дівки в офісі так скидали десятками кіло. Короче, нічого не їсти практично. Но кілограмами топтати грейпфрут. Тобто по 1-2 шт. в день. Воно має багато води і зарахунок того типу там іде процес похудання. Общім, дівчьонки вопше у всьому собі відмовляли але їли оті світі і грейпфрути. То результат був наліцо, чесслово :crazy:
гра з вогнем написав:а я чогось поправилася...
чи то шорти злежалися.
от у вас було так, що невдягав джинси, невдягав, вони лежали довшим часом в шафі, а потім вдягаєш - і начебто аж занадто облягають?

я ж не їм практично останніми днями, а в шорти з натяжкою влажу :( :cry:


Не повірите, в мене те ж. Думаю. то з зими так. Бо шо зимою за їда? Особисто я всьо на печиві і шоколаді прожила, не ївши більше нічого. Майже. Крім мняса.
Зараз в джинсах, котрі спадали ше на ранніх термінах вагітності, хожу в обліпку. А крім того, ми ж мами кагби :lol: . Женьшчіни робимся))) Об*ємніші :)
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: ХУДНЕМООООООООООООО

Повідомлення Ira » 28 березня 2010, 13:51

Чула, що досить помічна у цьому ділі дієта Катерини Міріманової -60. Кого зацікавить пошукайте в неті. Там добре те, що до 12 можна їсти все, що хочеться, а після уже визначену нею їжу. і при лактації вона дозволена
Востаннє редагувалось Ira в 28 березня 2010, 20:06, всього редагувалось 1 раз.
Ira Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 564
З нами з: 06 січня 2010, 15:02
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 326 раз.
Подякували: 390 раз.

Re: ХУДНЕМООООООООООООО

Повідомлення IREN » 07 квітня 2010, 15:44

Дівчата привіт! Хочу поділитись своїм досвідом боротьби з лишніми кг!
Мені було 19-ь, коли я вперше вирішила "сісти на дієту"- а накопичила я лишні кг через інтенсивне поїдання сирників і шоколаду( не було такого дня щоб я не з'їла плитки шоколадки і 3 сирники)- це було результатом того, що тоді я переживала стрес, і так би мовити я "заїдала його солодким". краще мені не ставало, а ще гірше- тому що за кілька місяців я з"худюськи" 50 кг я стала симпатичною пампуською- 60- и кілограмовою. І от я думаю- " Треба щось робити і то вже!" і давай знущатись над собою...... скажу коротко- ДІВЧАТА ЗАБУДЬТЕ ПРО ДІЄТИ- взагалі про це слово- внаслідок постійного обмеження себе в нормальних продуктах і дуже неправильному харчуванні-я "заробила" панкреатит, язву. А кілограмчики лишні- то так залишились при мені!!!!! Тому що я сиділа на дієті, а коли виходиш з неї починаєш напихатись всім чим попало, тому що організм не витримує і просто потребує того що привик отримувати роками- я завжди їла солодке, а тут я раптово припинила, і виникає ніби "ломка"- терпиш тиждень, 2-3, але потім ти зриваєшся і їж все солодке що поадає на очі! Попадаєш в замкнуте коло і так заново.
Моя мама завжди мені казала-" В молодості ми знущаємся над своїм тілом, а в старості - воно знущається над нами!".
Слава Богу цю всю боротьбу- Мене і моєї "хворої уяви" про ідеальну фігуру, припинила вагітність!!! я накінець зупиниласьі сказала собі- "Досить думати про те що ти не важиш 50 як колись, досьть мучити себе, я є така яка є, от і все", і почала правильно харчуватись і полюбила себе таку яка я була, бо була вже не сама!
І от через 9 міс я набрала 15 кг і ні капельки не була зла на себе, я була щасливаі мені було всерімно скільки я важу. Отже,мала я вже 75 кг. Після родів я відразу зменшилачь на 10, а через рік ще на 15. От так буває- я припинила боротьбу і результат прийшов сам. Тепер я розумію дію дієти- чим більше ми думаєм про те що ми грубі, що нам треба менше їсти, і що саме ми маєм їсти, тим більше нам того хочеться! І зараз я навіть і не подумаю сидіти на дієті- я повноцінно харчуюсь,зменшую порції коли набираю, їм фрукти , овочі,не їм наніч,випиваю 2 л Миргородської на день, займаюсь спортом( думаю скоро почну бігати зранку і моржуватись)- для того щоб бути здоровою , і люблю життя і себе! Адже життя справді одне і таке коротке!- а ми стільки тратимо на пусте,і нікому не потрібне, коли женемся за ідеалами.
І ще одне- мамусі- привчайте діточок змалку до здорового харчування і спорту, і тоді ваші діти не будуть думати про дієти, і їх омине багато проблем з здоров'ям!
IREN Офлайн


 

Re: ХУДНЕМООООООООООООО

Повідомлення гра з вогнем » 08 квітня 2010, 02:00

я сьоні зважилися 60 кіль :scare:
гррррррр. тре хоча б на кілограм похудати, а саме лучше на 2 :(
все життя нормально важила 58, тепер знаю чо на мені шорти троха "завузькі"

ну як це зробити? я й так майже не їм (а їсти взагалі дуже хочу. тому інколи їм по трішки).

не хочеться запускати. перше 2 кілограми. потім знов 2... і пішло, поїхало :(
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: ХУДНЕМООООООООООООО

Повідомлення mari » 24 квітня 2010, 17:41

Я повністю згідна з Скарлет Йохансон, відомою кінодівою, яка дуже мені імпонує. Вона сказала:
Я не буду себе заставляти набувати форму труби. Не хочу бути частиною такої моди. Це шкідливо для здоров"я і дуже тисне психологічно на жінок, які рахують худу фігуру ідеальною, хоч це далеко не так! і взагалі, я не повинна бути худою, щоб бути сексуальною!
Детальніше про шкоду для здоров"я , психіки, анорексію = у мене в психотерапії.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Далі

Повернутись до Догляд за тілом



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість