Глобальні оголошення!



Час на догляд за собою

Модератор: Yummy mummy

Re: а що приємного сьогодні Ви зробили чи зробите собі???

Повідомлення гра з вогнем » 27 жовтня 2011, 00:46

ех, а я вот чесно скажу, я восхіщаюся тими, хто любить приводити себе в порядок. я люблю вийти з душу, закрутити дульку, натянути джинси і на тому весь мій догляд завершився.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: а що приємного сьогодні Ви зробили чи зробите собі???

Повідомлення happymami » 27 жовтня 2011, 00:58

гра з вогнем написав:я люблю вийти з душу, закрутити дульку, натянути джинси і на тому весь мій догляд завершився.

в мене аналогічно, коли я знаю, що на вулицю не вихожу цього дня. Або в часі перед місячними (чи то в часі самих місячних, коли впадло жити, не те шо ше якісь зусилля до чогось докладати). Або коли просто мені всьо по барабану. Але побалувати себе всьравно деколи хочеться. А інколи не хочеться, але треба над собою попрацювати. Бо навіть природня краса, як писала Шалімар, вимагає догляду. Але так як я ніфіга не шарю у всяких новомодніх і просто зручних процедурах, і мабуть тому не відчуваю в них потреби, то в принципі, почуваюся в нормі. Педикюр ніколи в житті ще не робила ні в яких салонах :oops: . Манікюр - кажись тричі за всьо життя :? . Епіляцію тоже тіко власноруч. а. Брови правда двічі коригувала за все своє життя в салоні.
Вважаю, що салони, власне, якраз і є місцем розслабляння для жінок. Коли ти всьо забуваєш про дім і дрімаєш в солодких випарах ацетону, чи під звуки фена, чи ше там в чому приємному і млосному. Але коли в мене в житті період "Ніфіга не встигаю", коли мені навіть в маршрутках впадло їздити, бо вони соваються повільно і я їжджу на таксі шоб швидше, коли в мене стоїть пріоритет - покатати дитину на вєліку, чи в цей час мити голову, коли я знаю, що далі свого масиву і краще, ніж в джинсах я не буду цього тижня тусити, то я вибираю варіант "Я й так ще в декреті, маю право виглядати, як реально мамаша. То простітєльно". Хоча при цьому я не почуваюся зле, бо не є зовсім захаращеною. При дуже складних ситуаціях можу маскувати дефекти. Типу - нігті в рукавички. Волосся - в головний убір. Небриті ноги - в штани чи довгу спідницю. Тощо
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: а що приємного сьогодні Ви зробили чи зробите собі???

Повідомлення Перлинка » 27 жовтня 2011, 01:03

happymami написав:При дуже складних ситуаціях можу маскувати дефекти. Типу - нігті в рукавички. Волосся - в головний убір. Небриті ноги - в штани чи довгу спідницю. Тощо

Шалімар напевно :omg: і її вже хтось відкачує від цього тексту :lol:
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: а що приємного сьогодні Ви зробили чи зробите собі???

Повідомлення Marta » 27 жовтня 2011, 01:04

А я згідна з Shalimar- ну я не знаю, як можна бути задоволеною собою, самодостатньою, впевненою в собі, коли ти виходиш навіть в магазин і тими кривими ненаманекюреними нігтями з задирками розраховуєшся на касі, чи йдеш в кафе з подругами?.....Ні, нормальна людина буде почувати себе просто не в своїй тарілці. Бо коли ти дома, цього ще не так видно, твоєї зачуханості, а от коли "виходиш в люди" це все яскраво проявляється. Кожна жінка мусить доглядати за собою елементарно!
Так, кожного дня тепер я роблю собі приємне- своєму волоссю (шампунь, бальзам, маска, полоскання прохолодною водою з оцтом), тілу (нормальний гель для душу, олійка після ванни, зараз то взагалі- оливкова олія, щоб не було розтяжок, ну, всі "банні процедури", стараюсь, дуже стараюсь вчасто ходити на манікюр, бо це, що я написала вище- насправді з життя. Мого. І я таких відчуттів більше не хочу. Це не є важко- це просто лінь - не слідкувати за собою.) Також елементарний макіяж кожного дня.
А взагалі, я б з задоволенням подарувала б собі колись цілий день в СПА- о, то було б приємнооо!))))) Або якби хтось мені подарував....)))))))
Marta Офлайн


 

Re: а що приємного сьогодні Ви зробили чи зробите собі???

Повідомлення Shalimar » 27 жовтня 2011, 01:19

да кому не надо выщипывать брови, пусть не выщипывает! оспади! Я ж не за это! что - ннет! надо пощипать! .. Я за то, что если щипаешь - и заросло - и явно видно, что запущено - то это .... то это определенный диагноз.

И как это - нормальным вменяемым людям (я не имею ввиду тех, кто на своей волне, люди искусства, богема и прочие)... воспитанным культурным солидным - позволительно (не перед кем-то!! а перед самим собой! даже когда ты дома, и тебя никто не видит! .... потому что культура не та что напоказ, а та, что внутри тебя!) ходить с закудланными волосами? я не говорю о художественном беспорядке ан голове
а 2-3-.. -дневная небритость тоже может придавать шарма...

Но человек (!!) должен оставаться аккуратным! Чистым. Ухоженным. Опрятным.
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: а що приємного сьогодні Ви зробили чи зробите собі???

Повідомлення Shalimar » 27 жовтня 2011, 01:26

да какие проблемы, девочки
я не вижу ничего ужасного в хвостике и джинсах
и не только для дома...
только - пожалуйста - ухоженное тело и все что на нем и из него растет

Марта!! Классно написала!
спасибо. смеялсо
особенно -
Marta написав:тими кривими ненаманекюреними нігтями з задирками розраховуєшся на касі
- ХИТ !!
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: а що приємного сьогодні Ви зробили чи зробите собі???

Повідомлення Yummy mummy » 27 жовтня 2011, 01:34

Я часом дивуюся як жінки можуть себе запустити :mrgreen: , "бо вони в декреті, нікуди не ходять і їх ніхто не бачить" :dash: ...
Недавно зустріла свою однокласницю, то була шокована :shock: ... Навіть описувати не хочется, бридко.....Голова не мита, жирна, волоссям обросла де тільки можна і не можна, а про ногті взагалі мовчу, особливо педикюр :mrgreen: ...
Я і стояти довго з нею не могла, мені реально стало погано, сказала що спішу і побігла....Але як так, вона ж жінка, мама яка ростить дівчинку, гуляє між людьми, тай й взагалі як так можна.....
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Re: а що приємного сьогодні Ви зробили чи зробите собі???

Повідомлення Marta » 27 жовтня 2011, 01:37

Shalimar написав:Когда я неухоженная - некомфортно себя чувствую, и ничего не хочется делать, никуда ходить

але ж бувають все таки і такі моменти!...І навіть в тебе!))
Хоча, повторюсь, я за- доглядати за собою треба обов"язково елементарно, тоді і ходити кудись і спілкуватися з людьми хочеться, бо проявляється ВПЕВНЕНІСТЬ в собі. Але часом дома це просто ВПАДЛО.) Коли ти знаєш, що нікуди йти не будеш,...але я не кажу, що це правильно- ні. Треба виробити собі звичку доглядати за собою і реально отримувати від цього задоволення, знаходити для цього час, балувати себе, тоді і настрій буде на висоті, як і тіло.)
Yummy mummy вона може й не помічати цього.....((( Але це так сумно, що капець, так не має бути!
Marta Офлайн


 

Re: а що приємного сьогодні Ви зробили чи зробите собі???

Повідомлення Shalimar » 27 жовтня 2011, 01:38

честно признаться.... я тоже такой была.. Весьма долгое время.
Но не потому.... что просто - Декрет!
а потому что ... реально.... не было сил, желания, возможности
по-отдельности или всего вместе
и я ходила немытая и запущенная
и чувствовала себя от этого ужасно.....

как-то мое сообщение непонятно тут выглядит.... Это было в продолжение рассказа Ямми мамми о :mrgreen: знакомой
Востаннє редагувалось Shalimar в 27 жовтня 2011, 01:40, всього редагувалось 1 раз.
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: а що приємного сьогодні Ви зробили чи зробите собі???

Повідомлення Перлинка » 27 жовтня 2011, 01:42

питання не в тому доглядати чи не доглядати за собою
я загалом за те щоб доглядати

а в тому що ти не почуваєшся повноцінно ,якщо складаються обставини що нема можливості привести себе в порядок
от ти Марта кажеш лінь,може поки з 1 -єю дитиною й лінь ,бажаю щоб і потім нічого крім ліні не перешкоджало тобі наводити щодня макіяж
а в мене вже все на купу і лінь і безсилля і байдужість
ми якщо всі разом кудись збираємось-то я мокра,як зимою так літом
якби я в собі ті комплекси не поборола,то мені б довелось мало не щодня лиш під стінкою оглядкою та короткими пробіжками ходити ,бо доглядати за собою,як слід так як хотілося б ,як звикла,просто фізично не можу.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Догляд за тілом



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей