Глобальні оголошення!



Догляд за тілом

Модератор: Yummy mummy

Re: Догляд за тілом

Повідомлення Zarivna » 04 вересня 2012, 17:26

я дуже люблю крем, і молочко з афродизіаками. в мене тіло після нього (молочка з афродизіаками) дуже ніжно пахне і довго зберігається аромат)
ммм мій хлопець казав що хоче зїсти мене. купляла в мережевій фірмі
Zarivna Офлайн


 

Re: Догляд за тілом

Повідомлення LineKate » 10 квітня 2018, 10:13

Не хочу створювати спеціально теми. В мене невеличке питання: як правильно користуватись молочком для тіла? Ніяк не можу зрозуміти. Хто вже користувався скажіть будь ласка також чи вартує, які плюси та мінуси, і коли краще використовувати. :***:
LineKate Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 12
З нами з: 20 грудня 2017, 17:20
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 2 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Догляд за тілом

Повідомлення Kisja » 22 квітня 2018, 00:36

Зробила сьогодні собі скраб. Не дуже сподобався мені. Змішала каву мелену, сіль морську середнього помолу, мед густий, кокосова олія нерафінована. Нанесла на обличчя (крім зони навколо очей) і на тіло. Завдяки тому, що кокосова олія густа (навіть тверда) , скраб дуже зручно було наносити. А аромат - бомба (дуже цікавий запах - поєднання кави з кокосом). Навіть після душу легкий аромат ще відчуваю. І кокосова олія відразу зволожила шкіру - не потрібно після душу ні крему , ні молочка. Ось таке для мене відкриття.
Зображення
Kisja Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 762
З нами з: 10 листопада 2011, 20:08
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 173 раз.
Подякували: 442 раз.
Діти: Донечка Софія

Re: Догляд за тілом

Повідомлення Marichka » 22 квітня 2018, 08:56

А напишіть,хто знає,які олії не використовувати для масок і скрабів?
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Догляд за тілом

Повідомлення vikilandi » 22 квітня 2018, 09:23

Kisja , ну ти й екстрімалка) Каву на обличчя... Я каву сприймаю лише для тіла. Мені вона занадто амбразивна. Той склад, що ти описала я також практикую (але без кокоса) після сауни. Скраб для обличчя використовую тюбековий, із дуже-дуже дрібними частинками.
Що ти наносила після скрабу?
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Догляд за тілом

Повідомлення Варварочка » 19 червня 2018, 15:41

за телом нужен хороший уход - масло, гель для душа...
Варварочка Офлайн

Аватар користувача
Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 6
З нами з: 19 червня 2018, 15:14
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: сын

Re: Догляд за тілом

Повідомлення oksana_tern » 19 червня 2018, 15:52

Kisja написав:Зробила сьогодні собі скраб. Не дуже сподобався мені. Змішала каву мелену, сіль морську середнього помолу, мед густий, кокосова олія нерафінована. Нанесла на обличчя (крім зони навколо очей) і на тіло. Завдяки тому, що кокосова олія густа (навіть тверда) , скраб дуже зручно було наносити. А аромат - бомба (дуже цікавий запах - поєднання кави з кокосом). Навіть після душу легкий аромат ще відчуваю. І кокосова олія відразу зволожила шкіру - не потрібно після душу ні крему , ні молочка. Ось таке для мене відкриття.

Я також роблю з кавою (але висушену після запарювання) + оливкова олія для обличчя і з медом для тіла. А ще на ніч деколи гліцерин розводжу водою і мащу замість крему, на ранок дуге гарне гладеньке обличчя
oksana_tern Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 410
З нами з: 11 січня 2014, 16:07
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 327 раз.
Подякували: 222 раз.
Діти: Донечка Катруся

Re: Догляд за тілом

Повідомлення nyutochka » 22 серпня 2018, 13:33

Для мене догляд за тілом - це цілий ритуал. До декоративної косметики я досить байдужа, є лише туш і пара блисків для губ (і то подобаються через аромат). А от різні засоби гігієни, скраби, олії для тіла - це моє все... )
Дуже подобається скраб найпростіший "мелена кава + олія". Олії пробувала різні. Більш за все подобається суміш "жожоба + мигдальна" або "оливкова + мигдальна". Так виходить оптимальна густота. Ще я знайшла для себе гарний спосіб, щоб олії легше відмивалися від підлоги (у нас як би душова кабіна, точніше просто відсік з плиткою і стоком на підлозі): додати до скрабу "твін-80" (полісорбат) (рецепти пошукайте в інтернеті). Це емульгатор, що допомогає жиру "зчіплятися" з водою, тобто олія відмивається просто і швидко.
Також останнім часом повністю перейшла на натуральне мило (більш за все подобається це
Строге попередження від Модератора !
Не приховане посилання видалене модератором
. Досить важно описати відчуття при користуванні, але точно можу сказати, що після такого мила не пересихає шкіра. Особливо це помітно на руках.
А для тіла як основний засіб для очищення використовую "твердий гель для душу", що робиться на основі кокосульфату натрію.
Єдине. про що жалкую, що вирішили зробити душову кабіну, а не ванну, оскільки тепер немає можливості спробувати всілякі бомбочки, пінки, ефірні олії, праліне... Ех.
nyutochka Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 16
З нами з: 01 травня 2018, 21:18
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: Тільки планую

Re: Догляд за тілом

Повідомлення nyutochka » 22 серпня 2018, 13:36

А, ще забула написати про мило "бельді"! Це таке м'яке, густе мило з травами та маслами, просто кайф ним користуватися... Найкращий ефект, коли після бані. Але в домашніх умовах теж гарний варіант.
nyutochka Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 16
З нами з: 01 травня 2018, 21:18
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: Тільки планую

Re: уз скрабер

Повідомлення Tikilo » 19 квітня 2019, 17:08

гра з вогнем написав:а я почала робити гідрофільні плиточки та уз скрабер цей. це така масляна плиточка, яка при дії вологи перетворюється на молочко для тіла. дуже хорошенька штука!



а имели дело с уз скраберами?
Какое мнение?
Tikilo Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 14
З нами з: 21 липня 2016, 12:40
Звідки: Киев
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: 1

Поперед.Далі

Повернутись до Догляд за тілом



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей