найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Відновлення волосся

13 червня 2013, 10:59

flower написав:loljka де купляла і якої фірми?
Мені на мою довжину багацько прийдеться викласти) а уявляю якби наша Лореляй зробила, то кругленька сума б вийшла :hi:

я з фрегренсу замовляла - на сайті є і шампунь очищуючий для кератинування, і спрей відновлюючий
саме такого,як в мене зараз, вже на сайті немає (бо купувала я ще три місяці тому), але інше можна пошукати щось

Re: Відновлення волосся

13 червня 2013, 11:02

теж робила желатинове ламінування. flower колись підказала :rose: ,але то було як мала коси нижче 5 точки... а тепер у мене трохи нижче за вуха, то такої потреби нема..... :hi:

Re: Відновлення волосся

13 червня 2013, 11:07

Дівчата, а кератинування підійде на довге кучеряве волосся (кучері свої, природні)? Бо волосся зараз дуже погано виглядає і дуже повилазило.

Re: Відновлення волосся

13 червня 2013, 11:09

І мене цікавить. бо у мене теж природнє кучеряве...

Re: Відновлення волосся

13 червня 2013, 11:54

таке пиалися там, то казали що природні кучері не вирівняються, бо то природня така структура, якісь там мудрі слова і сполуках волосся, я зрозуміти зрозуміла, а повторити не можу)
Якщо волосся крашене то підійде)

Мені робили HIPERTIN
То там баночка 300 мл. майже 1000 коштує
Я б собі не купувала, бо однозначно дешевше тричі піти в салон, або є тоді на кільк чоловік купувати)

Re: Відновлення волосся

13 червня 2013, 11:56

А те що повилазило то тре не кератинування, то тре вітамінок)

Re: Відновлення волосся

13 червня 2013, 11:59

пряме волосся за структурою кругле в розрізі а кучеряве має овал. і чим плоскіший овал,тим кучерявіше волосся :wink:
ніяка обробка тут не допоможе окрім праски :hi:

Re: Відновлення волосся

13 червня 2013, 12:11

mavpusya написав:Я вдома роблю ламінування із желатину. 1 ст.л. желатину заливаю трьома ложками води, залишаю на 20 хв. потім заливаю ще 2 ложки води і підігріваю на кілька секунд в мікрохвильовцы. щоб розійшовся желатин.



а водою теплою чи гарячою желатин заливати?

Re: Відновлення волосся

13 червня 2013, 12:31

Заливаю холодною, бо потім підігріваю, коли набухне і додам ще трошки води

Re: Відновлення волосся

13 червня 2013, 19:48

mavpusya і наносиш на мокре волосся чи на сухе?
Відповісти