Глобальні оголошення!



Шампуні

Модератор: Yummy mummy

Шампуні

Повідомлення Natalinda » 19 липня 2011, 03:07

Була впевнена що у нас є тема про шампуні, а у нас лиш про конячі :grin:
Дівчата, хто чим миє коси :flag:
Не можу знайти шампунь для волосся після завивки, або просто для кучерявого, всі шо для кучерявого пише що розгладжують, а мені не тре нічого розгладжувати :flag:
З того всього купила розрекламований Сйос (впадло бігти в вану шоб написати правильно) для сухого волосся, бо після завивки воно замітно посухішало
Була в ДЦ, в Сільпі....хтось є кучерявенький :flag: чим миєте кучері :flag:

я до сьогоднішнього дня користувалася Себоріном від перхоті, по привичці. Була задоволена роки 2 певно.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Шампуні

Повідомлення Natalinda » 19 липня 2011, 03:11

Ну і може кому знадобиться


Як же вибрати шампунь? | +
По-перше, підбирайте шампунь відповідно до того, який у вас тип волосся. Адже шампунь, який не відповідатиме вашому типові волосся, може лише нашкодити.

Прийнято ділити волосся на основні чотири типи: нормальне, сухе, жирне і комбіноване.

# Шампунь для нормального волосся

Нормальне волосся на вигляд блискуче, міцне, здорове, його кінчики не ламаються і не січуться. Такому волоссю досить підібрати засіб, який не нашкодить їх здоров'ю та здоров'ю шкіри голови.

# Шампунь для сухого волосся

Сухе волосся жорстке, часто ламається, його важко розчісувати, кінчики січуться, інколи неможливо їх укласти в зачіску. Зазвичай волосся стає сухим після знебварвлення і забарвлення, тобто, коли видаляється їх природне жирове мастило.
Шампунь для сухого волосся підбирають такій, в якому використовуються речовини для оздоровлення і живлення волосся: вітаміни, жири, спеціальні біодобавки (очерет, ромашка, хміль і ін.), а також м'які очищаючі засоби.

# Шампунь для жирного волосся

Жирне волосся швидко забруднюється, у нього специфічний запах, на шкірі голови часто утворюється лупа. Шампуні, використовувані для жирного волосся, повинні мати добрі очищаючі властивості. До складу шампуня повинні входити інгредієнти, які заспокоюють шкіру голови, нормалізують обмін жирів, володіють антимікробною дією.

# Шампунь для комбінованого волосся

В комбінованого волосся сухі кінчики і жирне коріння. У шампуні для комбінованого волосся зазвичай містяться речовини з подвійною дією: і засоби, що знежирюють шкіру голови, і зволожуючі кондиціонери. Використовувані добавки: екстракт морських водоростей, яєчний жовток, живокіст і кропива.

#

Інколи тип волосся у жінки може змінюватися. Це відбувається через проблем із здоров'ям, зміни гормонального фону, вагітність, пологи.

Окремо можна виділити і інші типи волосся: тонке і забарвлене.

# Шампунь для тонкого волосся

Для тонкого волосся зазвичай підбираються шампуні, які збільшують діаметр волосся. Використовувані добавки: морський протеїн, протеїн шовку, кератин, кальцій, пектин, мигдалеве молочко, пророщена пшениця. При цьому краще для тонкого волосся не використовувати шампуні з кондиціонером, який може обважнювати їх і позбавити об'єму.

# Шампунь для забарвленого і пошкодженого волосся

За волоссям після хімічної завивки і забарвленим волоссям рекомендується доглядати за допомогою шампунів, що містять речовини, які зберігають колір і живлять, а також краще підібрати шампунь з ультрафіолетовим фільтром. Використовувані добавки: екстракт пшениці, кератин, протеїни, гліцерин.
На що звернути увагу при виборі шампуня для волосся?

Вибираючи шампунь, зверніть увагу на його склад. ПАВ або поверхнево-активні речовини призначені для очищення волосся, вони-то і створюють піну. Найкращими можна рахувати ТЕА Laureth Sulfate і TEA Layril Sulfate. Більш щадним і м'яким з найпоширеніших є лаурет. Сильний миючий засіб лаурил інколи викликає алергію.

Є і фірми, які випускають шампуні без сульфатів, але їх ціна значно вища.

Прагніть не використовувати шампунь 2 в 1. Шампунь і кондиціонер краще використовувати окремо. І, бажано, аби вони були однієї фірми.
Якщо ви маєте намір придбати лікарський шампунь для лікування лупи, випадання волосся і екземи, пам'ятаєте, що використовувати його потрібно курсами, а не постійно. Бажано, по рекомендації лікаря трихолога або дерматолога.

На якісному шампуні обов'язково повинні вказуватися його склад і термін придатності. Зазвичай, виробники вказують у складі компоненти по спадаючій, залежно від їх кількості. Тобто, першим буде вказаний компонент, якого в шампуні більш всього.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Шампуні

Повідомлення Sawwku » 19 липня 2011, 10:04

мені найкраще пантін. шампунь, потім бальзам, бо інакше не розчешу :crazy:
подарували мені сйос. скажу м"яко - мені він не підходить. волосся розпрямляється, стає прибитим наче корова полизала.
ще якихось ейвоновських понаносили. то вони не щкодять, але й ніц не миють. голова висихає жирною
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Шампуні

Повідомлення krapk@ » 19 липня 2011, 16:10

а я замовляю натуріку сіберію. Довольна нею дуже.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Шампуні

Повідомлення Melisa » 19 липня 2011, 22:27

Я мила від Оріфлейма (проти перхоті), дуже ним задоволена. А зараз почула про шампуні від фірми "Домашний доктор". Поки що використовувала лиш два рази. Нічого особливого не помітила. Але хвалили дуже. То помию ще хоч два рази, а там далі-побачу.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Шампуні

Повідомлення Lesya » 19 липня 2011, 23:19

А я нарешті знайшла свій шампунь - від Гареньєр. Довольна як слон!!! Голову можу мити раз в 2 тижні. Волосся має здоровий вигляд, блиск, легко розчісується.
І з пережитого зробила висновок - що це штука індивідуальна. Бувало, що викидала упаковку після третього миття.
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: Шампуні

Повідомлення eney » 20 липня 2011, 08:27

я десь 3 роки мила фаберліковськими, була дуже довольна, але надоїло. потім довгий час не могла найти своє, зараз користуюсь зеленою аптекою і інколи сульсеною. мрію знайти шампунь без содіум лаурет сульфата, але то шо попадає під руки поза сто гр, а то задорого.
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: Шампуні

Повідомлення Marichka » 21 липня 2011, 18:18

Мию від Оріфлейму ,таким прозорим,там він найдешевший,вже років зо два.Сподобався.Але ще залежить і від

води.Волосся інше,коли мию в чоловікових батьків в Копичинцях,набагато густіше і твердіше.Ще мені сподобався

шампунь Репейний,купляла колись в ДЦ
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Шампуні

Повідомлення krapk@ » 09 січня 2012, 13:57

дівчатка не буду створювати окрему тему напишу як зробити шапмунь в домашніх умовах. Все просто не дорого і мало би бути ефективно. Дивіться самі. Я розкажу власні враження потім.

Шампунь з желатину


Приготування
1. Для приготування шампуню з желатином спочатку треба приготувати відвар трав (ромашка, кропива, лопух, хміль, конюшина - на ваш вибір, всі ці рослини у великих кількостях містять фітогормони, що стимулюють ріст волосся). Я взяла 2 ромашки+2 кропиви.
Крім лікувальних властивостей (і для волосся, і для шкіри голови), ромашка надає волоссю блиск, підходить для сухого волосся і діє як дуже м'який освітлювач.
Отже, беремо 3-4 ст. ложки сухих квіток заливаємо склянкою (250 мл.) гарячої води, ставимо на 15 хв. на киплячу водяну баню. Потім відвар остудити, процідити, і довести об'єм водою до 250 мл.
2. У відвар додаємо 2 ст. ложки звичайного харчового желатину, перемішуємо і ставимо на водяну баню, щоб желатин розчинився повністю.
3. В розтоплений желатин додаємо 50 мл шампуню. Добре якщо в ньому якомога менше ароматів і фарбників.
4. Даємо суміші трохи охолонути і додаємо 1 ст. ложку меду.
5. Після того, як мед розчиниться, вливаємо попередньо змішанні базові (15 мл.) І ефірні масла (20 крапель).
Базові і ефірні масла підбираємо індивідуально, виходячи з типу шкіри голови і волосся (сухі, жирні, нормальні), а також існуючих проблем (лупа, випадання волосся, повільний ріст, тьмяність та інші). Щоб не заморочувати я беру оливкову або/і рицинову. Також додала ще репяхової трошки.
А от з ефірними варто поморочитися і вибрати що підходе найкраще. Для жирного волосся використовуються ефірні масла грейпфрута, імбиру, кедра, кипариса, лаванди, евкаліпта, сосни, шавлії. Для сухих - апельсина, іланг-іланг, розмарину, ромашки, лаванди. Для нормального волосся - лаванди, розмарину, герані, лимона. Позбутися від лупи допоможуть ефірні масла розмарину, чайного дерева, евкаліпта, лимона, деревію.
Ефірні олії перед застосуванням розчиняються в базових та додаються до рідини що вже остигла.
6. В останню чергу додаємо сік алое, який так само є відмінним стимулятором росту волосся. Для того, щоб посилити лікувальні властивості алое, краще заздалегідь підготувати зрізані листя за методом Філатова (метод біологічного стимулювання): середні й нижні листя дорослої рослини зрізати, промити кип'яченою водою, висушити, загорнути в папір або серветку і помістити в темне місце з температурою + 4 - 8 ° С на 10 - 12 днів (можна покласти в холодильник). У таких несприятливих, стресових умовах в листі виробляються біогенні стимулятори. Листя подрібнюємо, через марлю вичавлюємо сік і чайну ложку його додаємо в наш шампунь. Знову таки щоб не заморочуватися, що я і зробила, можна купити в аптеці ампули з алоє, а також вітаміни в1, в5(нікотинова кислота), в6, і в12 .
7. Все ретельно перемішуємо, переливаємо в ємність з кришкою (краще скляну) і ставимо в холодильник, де шампунь перетворюється на желе, там же він буде і зберігатися.
Застосування шампуню
Можна від желе відрізати шматочок і використовувати його, розігрів в руках і втираючи в змочені водою волосся. Але більшого позитивного ефекту можна добитися, якщо відрізаний шматочок желе підігріти на водяній бані або в мікрохвильовій печі (головне - не перегріти), тоді теплі базові та ефірні масла набагато простіше і швидше зможуть проникнути у волосся і шкіру голови. Шампунь дуже добре розподіляється по волоссю, не тече. Бажано потримати його на голові хвилин 10, в цей час можна проводити ніжний масаж голови або ж займатися іншими банними процедурами.
Після використання такого шампуню немає необхідності в застосуванні бальзаму, волосся дуже м'яке і слухняне, після першого ж застосування з'являється помітний об’єм і природний блиск. Звичайно, за один - два рази з усіма проблемами волосся остаточно впорається не вийде, але якщо використовувати такий шампунь регулярно протягом кількох місяців, то вам гарантовані блискучі, здорові, густе волосся та запитання від подруг і колег - а яким же шампунем ви миєте голову :beauty: ??
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Шампуні

Повідомлення олеся » 10 січня 2012, 00:55

Треба буде спробувати домашній шампунь, але не уявляю чи то все нормально змиється... Наразі користуюся гарніер фрутіс. мені найбільше підходить, коли зробила хімію, то хтось порадив гліс кур бо то ніби він класно для кучерявого, але після нього появилася жахлива перхоть і не в мене одної. Ще кілька разів поверталася до нього, але знову те саме повторялося.
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Далі

Повернутись до Перукарня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей