Глобальні оголошення!



Шампуні

Модератор: Yummy mummy

Re: Шампуні

Повідомлення loljka » 10 січня 2012, 14:53

я ELSELVE люблю та BONACURE ВІД SCHWARZKOPF
loljka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 413
З нами з: 01 жовтня 2011, 17:07
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 91 раз.
Подякували: 152 раз.
Діти: донечка Роксоланка

Re: Шампуні

Повідомлення irinka » 10 січня 2012, 15:12

Я раніше постійно користувалась сьйос, мені він подобався і нормально підходив, зараз захотілося щось змінити купила гарньєр зявилась перхоть :crazy: певно знов буду переходити на сьйос, видно моя голова привикла до нього :?
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Шампуні

Повідомлення олеся » 10 січня 2012, 15:21

А я сьогодні помила голову шампунем яким користується моя свекруха (принаймі купує лише його) бо мала вилили залишки мого шампуню в ванну, то якась величезна банка чи 1л чи навіть 1.5 на ньому пише ромашка то його треба десь дві жмені щоб хоч трохи спінилося волосся, в мене не довге волосся, якби було довше то певно пів банки пішло б на одне миття :grin:
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Шампуні

Повідомлення irinka » 10 січня 2012, 15:30

олеся і як сподобався тобі той шампунь?
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Шампуні

Повідомлення олеся » 10 січня 2012, 15:36

irinka сподобався??? Не сміши, краще було дитячим помити... Але думаю до завтра потерплю. Правда я ще давала бальзам на волосся то трохи легше розчесати. А моя свекруха каже що то я така бо хочу лише дорогі шампуні, але якщо порахувати скільки йде на одне миття голови того її шампуню, а скільки дорогого, то думаю майже на одне вийде...
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Шампуні

Повідомлення irinka » 10 січня 2012, 15:48

олеся :grin: :lol: питаю бо хочу змінити шампунь, бо інколи волосся дуже випадає і таке посічене, колись пробувала алатон, але нічого не допомогло :o
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Шампуні

Повідомлення олеся » 10 січня 2012, 15:57

Мені раніше від випадіння волосся допоміг фітовал, купувала в аптеці... Взагалі перукарка казала що треба комплексно лікувати, тобто крім шампуню хорошого ще і якісь вітаміни попити.
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Шампуні

Повідомлення гра з вогнем » 10 січня 2012, 16:52

Крапочка у твому шампуні нема консервантів, тому краще не зберігати його навіть у холодильнику довше аніж 3 дні.

Звісно, можна сподіватися, що ложки магазинного шампуню з купою консервантів вистачить. але тим не менше краще не нада :)

Також я вважаю, що не потрібно так мучитися, зроби масочку з того всього, крім желатину і шампуню і на неси до того як мити волося. або забери масла всі крім ефірок і нанеси після миття волося та не змивай, так подіє краще ніж все разом протягом кількох хвилин миття голови. все таки шампунь повинен вимити. а догляд варто залишити маскам, бальзамам, ополіскувачам.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Шампуні

Повідомлення krapk@ » 10 січня 2012, 19:34

гра з вогнем я просто вирішила спробувати. Як для першого разу-нічого особливо. Але тримала лише 5 хвилин, пока приймала душ. Сам процес часу багато не зайняв. Я вже звикла всі ті ампули добавляти раз в тиждень як мию голову. В мене волосся зараз вже по лопатки, того те жиле я розділила на 3 рази, за 2 дні буду знов мити, то вже побачу як воно зберігається. Крем який я робила сама, простояв лише тиждень в холодильнику.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Шампуні

Повідомлення Natalinda » 11 січня 2012, 01:45

олеся написав:коли зробила хімію, то хтось порадив гліс кур бо то ніби він класно для кучерявого, але після нього появилася жахлива перхоть і не в мене одної.

Я тоже з хімією. Чесно кажучи сильно довго не вичитувала шо там писало на тих баночках, але навпаки зрозуміла шо він випрямляє кучеряве волосся то ж не купила його.

Користувалася сйосом, потім змінила його непомню на шо і знов перхоть і не хочу назад той сьйос купила клів віт абе (непомню як воно там правильно пишеться), тре таки братися за добавляння ефірних олій в шампуні.

Фітовал пробувала, шампунь і вітаміни комплексно, то результат був помітний
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Поперед.Далі

Повернутись до Перукарня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

cron