Глобальні оголошення!



А у вас є брови?

Модератор: Yummy mummy

Re: А у вас є брови?

Повідомлення Перлинка » 28 березня 2011, 22:38

lore1ei написав:mavpusya, ну от Фріда Кало мала брови, що Брєжнєв ховався, і нічого, не комплексувала, ще й була популярною у мужчин і чоловіків ;-)

коли дивилась фільм,то аж руки чесались їй повищипувати,так вони її паскудили ,в мене також переносия заростає,але я світла,то не так страшно,скубаю сама
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: А у вас є брови?

Повідомлення Yummy mummy » 29 березня 2011, 00:20

Ооо, і у мене є брови ;-) ,щось ми дівчата зовсім не підтримуємо модні тенденції :? ..
Правда скубаю їх час від часу сама ,але хотілося б професійно іх підкорегувати...
А намальовані брови це просто жах :scare: ,спочатку повискубують-а потім малюють,і саме головне думають що це гарно :dash: ...
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Re: А у вас є брови?

Повідомлення lore1ei » 29 березня 2011, 09:11

Перлинка написав:
lore1ei написав:mavpusya, ну от Фріда Кало мала брови, що Брєжнєв ховався, і нічого, не комплексувала, ще й була популярною у мужчин і чоловіків ;-)

коли дивилась фільм,то аж руки чесались їй повищипувати,так вони її паскудили ,в мене також переносия заростає,але я світла,то не так страшно,скубаю сама


Ну паскудили Сальму Хайек, на рахунок Фріди я б не погодилась.
Пригадую, коли вперше побачила її автопортрет, то саме тими бровами вона мені запам'яталась :)
Бо картини, незнаючи її біографії, здаються дуже моторошними.
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: А у вас є брови?

Повідомлення Melisa » 29 березня 2011, 13:31

Yummy mummy написав:спочатку повискубують-а потім малюють

Ну, Yummy mummy, говорю за себе. Тоді, я була ще дуже юна, щоб думати про наслідки. Малювати приходилось, бо брови таки не росли там, де мені б хотілось. А ходити з половинками брів не хотілось. Тому для мене тоді це був вихід. Татуаж-задороге задоволення. Зараз знайшла оптимальний варіант. Одна з косметичних фірм випустила набір для корекції брів. Що я можу сказати-важена. Приємно здивована. Зараз для мене це найкращий варіант. Коли я виходила заміж, мені не сподобалось, як мені намалювали брови, чомусь не звернула увагу, чи то був олівець, чи олівець в перемішку з тєнями.
Сьогоднішній вигляд мені більше до вподоби. :beauty:
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: А у вас є брови?

Повідомлення TanenRom » 29 березня 2011, 14:37

Nelya але ж ти підмальовуєш трішки по своїх бровах???ти ж робиш форму і трішки їх темнішими???
а є такі тьоті які повністю все збривають, а потім олівцем малюють на тому місці!!!
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: А у вас є брови?

Повідомлення Marta » 29 березня 2011, 14:47

Ірyшка написав:перукарня Ніка?

Нє-а, там в тому будинку є ще "Шоколада фото", внизу аптека, то біля самої зупинки Симоненка.
Marta Офлайн


 

Re: А у вас є брови?

Повідомлення Перлинка » 29 березня 2011, 17:26

lore1ei написав:Ну паскудили Сальму Хайек, на рахунок Фріди я б не погодилась.

жінка гарна,безумовно,але брівки густуваті :scare: ,а Сальма красою їй не поступається :dance:
Зображення

Зображення

Зображення
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: А у вас є брови?

Повідомлення гра з вогнем » 29 березня 2011, 17:35

ото дівчата! тільки дай їм пінцет в руки - все б повищіпували!
а як природня краса? ;) індивідуальність, родзинка, особливість? нащо всіх робити однаковими відповідно до якихось ілюзорних стандартів краси? от ходила ця жіночка всю жизнь з такими бровами, і нравилася чоловікам, жінкам, кста теж ,;)

а вищіпані і перемальовані брови я не люблю, може не бачила як це виглядає якщо зробити професійно. та те, що бачила... не знаю. як ті брови мають рости, щоб їх скубти і на ново малювати...
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: А у вас є брови?

Повідомлення lore1ei » 29 березня 2011, 17:51

гра з вогнем, та мені теж подобаються її брови, вважаю їх родзинкою Фріди ;-)
І в мене досить густі, але не вищипую, бо мені так подобається)
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: А у вас є брови?

Повідомлення Перлинка » 29 березня 2011, 20:08

я би подивилась чи ви самі б ходили з такими бровами та такими вусами :tipok:
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Перукарня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron