Глобальні оголошення!



А у вас є брови?

Модератор: Yummy mummy

Re: А у вас є брови?

Повідомлення Yummy mummy » 30 березня 2011, 00:45

Nelya написав:Ну, Yummy mummy, говорю за себе. Тоді, я була ще дуже юна, щоб думати про наслідки. Малювати приходилось, бо брови таки не росли там, де мені б хотілось. А ходити з половинками брів не хотілось. Тому для мене тоді це був вихід. Татуаж-задороге задоволення. Зараз знайшла оптимальний варіант. Одна з косметичних фірм випустила набір для корекції брів. Що я можу сказати-важена. Приємно здивована. Зараз для мене це найкращий варіант. Коли я виходила заміж, мені не сподобалось, як мені намалювали брови, чомусь не звернула увагу, чи то був олівець, чи олівець в перемішку з тєнями.
Сьогоднішній вигляд мені більше до вподоби. :beauty:

TanenRom написав:а є такі тьоті які повністю все збривають, а потім олівцем малюють на тому місці!!!

Я мала на увазі коли повністю вискубують або збривають :dash: ,а потім грубим чорним олівцем малюють :mrgreen: .
Nelya а детальніше про цей набір для корекції можна?
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Re: А у вас є брови?

Повідомлення Marta » 30 березня 2011, 00:54

Ой, дівчата, то модні були брови густі, то тонкі, то тепер взагалі без брів...Мода мінлива, а ми особливі. Так що варто робити себе такою, щоб головне-собі любимій подобатись! А там вже й інші потягнуться.))
А от дякую, що нагадали мені про Фріду Кало, завжди цікавила мене її історія, і читала багато, зараз от знову переглядаю фото, біографію, жіночка прикольна, та зранена..((((
Але такі брови собі я б не хотіла))))
Marta Офлайн


 

Re: А у вас є брови?

Повідомлення Mary Awa » 14 липня 2011, 21:27

Зараз здається вже все змінилося і в моді густі нещипані брови. Дивилась кілька показів мод, та й в жіночих журналах багато моделей із бровами як у "Сталіна" :grin: Мене мої брови влаштовують, я лише інколи сама їх підщипую :)
Mary Awa Офлайн


 

Re: А у вас є брови?

Повідомлення ulia » 07 лютого 2013, 12:28

хороший майстер з татуажу брів коштує 500 грн
але можна подивитись, як зробити форму олівцем
я малюю брови олівцем, надаю їм гарнішої форми, то можна на кожен випадок інші (насиченість, видовженість), і так напевно краще, хоч не зручніше ніж татуаж :kiss:
ulia Офлайн


 

Re: А у вас є брови?

Повідомлення Mery_Margaret » 15 травня 2016, 12:08

Я сама підмальовую брови олівцем для брів і тінями, інколи фарбую в салоні.
Зображення
Mery_Margaret Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 45
З нами з: 27 квітня 2016, 08:10
Дякував (ла): 6 раз.
Подякували: 17 раз.
Діти: Донечка

Re: А у вас є брови?

Повідомлення АннаБузина » 22 грудня 2016, 17:42

Я також сама собі фарбую інколи, авжеш є випадки шо краще татуаж зробити. Як добре тому хто має густі брови.
АннаБузина Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 50
З нами з: 30 серпня 2016, 08:42
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 1 раз.

Re: А у вас є брови?

Повідомлення vit.mosom » 22 грудня 2016, 18:17

Я інколи підмальовую олівцем та тінями, а можу і зовсім з ними нічого не робити. Звісно, краще вони виглядають, коли їх тільки-но пофарбуєш, бо можна на довгий час забути про ці вправи по малюванню.
vit.mosom Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 89
З нами з: 11 жовтня 2016, 13:11
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 20 раз.
Діти: Планую

Re: А у вас є брови?

Повідомлення Vikibee » 27 грудня 2016, 23:43

Мені минулого разу порадили помаду для брів, я ну дуже задоволена, гарно наноситься, дуже стійка і вигляд природній.
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: А у вас є брови?

Повідомлення кcuxa » 28 грудня 2016, 09:03

Vikibee написав:Мені минулого разу порадили помаду для брів, я ну дуже задоволена, гарно наноситься, дуже стійка і вигляд природній.
Вперше чую, а яка то помада фото в студію :yes:
кcuxa Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 472
З нами з: 18 лютого 2016, 01:37
Дякував (ла): 122 раз.
Подякували: 184 раз.
Діти: 2

Re: А у вас є брови?

Повідомлення Vikibee » 29 грудня 2016, 09:03

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


Ось така помада, я купую 1/4, в салоні ріжуть, так дешевше, вистачає до півроку, потім відтінок можна поміняти.
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Поперед.Далі

Повернутись до Перукарня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей