Глобальні оголошення!



А у вас є брови?

Модератор: Yummy mummy

А у вас є брови?

Повідомлення krapk@ » 28 березня 2011, 12:35

Вчора я була в салоні, щоб зістригти посічене волосся та бровки підкоригувати-все таки ювілей насувається. Салон краси називається «Мрія». Чия? Напевно, всіх жінок. Чемно зустріли і попросили почекати хвилин 10. Чекаю. Рівно через 10 хвилин мене запросили у маленький затишний кабінетик. Посадила в м'яке крісло. Провела пальчиками по бровах і сказала: мило, трохи підщипати, і все в порядку. Тільки повинна розчарувати вас, брови зараз не в моді. Як би ви відреагували на такі слова? Я кажу це що жарт???
А вона серйозно-відсутність брів стає одним з найбільш модних трендів :scare: .
Круто. Подумала я і представила себе без брів, потім голосно розреготалася і відповіла, що хотіла б тільки підщипати лишнє і злегка підфарбувати. Майстер сказала, якщо у вас брови ростуть нерівномірно і підтримувати їх форму можна тільки за допомогою регулярної корекції. У мене ростуть рівномірно - відповіла я.
Щоб часто не фарбувати їх, я можу запропонувати вам татуаж брів. Це красиво і надовго. Я нервово зайорзалася в кріслі. Якщо ж ваші брови надто темні і густі, а шкіра світла, до того ж ви дуже сильно освітлити волосся (або вони від природи такого кольору), то не виключено, що ви захочете освітлити і брови. Не хочу, відповіла я. І волосся в мене темне.
Вона посміхнулася і знову заявила, що неправильна форма брів може призвести до того, що ваше обличчя буде виглядати сумним, старим чи стомленим. Я допоможу вам змінити форму брів. Куди я попала, спитала в ужасі я себе. Тоді вже голосно, майже криком сказала що хочу лише підщипати і підфарбувати. Вона посміхнулася і спокійно підщіпала мені брови, злегка підфарбувавши. Чудово-вигукнула вона. Я подивилася у дзеркало і переконалася, що все прекрасно. Я посміхнулася, ніби гора з плеч звалилася і пройшла в касу, і заплатила 15 гривнів. Вже і думати забула що хотіла ще зняти посічені кінці -мало що запропонувала б мені перукар. Пройшовши до повороту, я зіткнулася з однокласницею: ти просто сяєш, чудово виглядаєш-сказала Катя. А я питаю - тебе не бентежить, що у мене є брови? Вона глянула на мене як на дурненьку , зареготала і каже ні, а що?? Дивно. Така продвінута а нічого не розуміє в моді, відреготала їй я у відповідь.
Подальша розмова з нею ніякого значення не до моїх брів не мала.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: А у вас є брови?

Повідомлення krapk@ » 28 березня 2011, 12:38

вечором викладу фотки своїх нових брів. Запрошую всіх поговорити про форму і вигляд ваших брів. С фотками!!
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: А у вас є брови?

Повідомлення krapk@ » 28 березня 2011, 12:43

чи без брів :lol:
Зображення
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: А у вас є брови?

Повідомлення Lesya » 28 березня 2011, 13:00

В мене брови теж досить товсті але рівномірні. Щопала я їх всього 2 рази в житті - на шкільний випускний і на весілля. Ну нема там що робити пінцетом!
А мода без брів - це щось новеньке. :shock: :shock:
Це спочатку скубти те що Бог дав, а потім робити на тому місці тату? :lol: :lol: :lol: чи олівцями вправлятися в майстерності щодня? :lol: :lol: :lol:
Ну є люди, в яких така проблема - обгоріли в пожежі, хіміотерапія під час онко-хвороби... Але щоб свідомо робити з себе ....... :scare: :scare:
А може я надто тупа для розуміння модних течій і тенденцій? :?
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: А у вас є брови?

Повідомлення Melisa » 28 березня 2011, 13:50

Були досить густі і неправильної форми. Я в юності вищипала, чим зробила ще гірше. Зараз корегую (вищипую і підмальовую), але щоб назавжди з ними попрощатись - так не змогла б. Легкий татуаж гарно дивиться, а коли брови сині чи рожеві, бо таке тату зробили... :crazy: Нє, я ще тих старих поглядів. Змінювати їх не збираюсь. І заради краси повністю вищипувати волосинки теж не погоджусь. Не гарно воно,як на мене.
Складається враження, що скоро в моду прийде нова хвиля: "Відрубай собі мізинця" або "Навіщо тобі дві ноги, жити можна і з одною, зате модно". Вибачте, за грубість, жорстокість, але це вже невиносимо! :dash: :dash: :dash:
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: А у вас є брови?

Повідомлення taranjka » 28 березня 2011, 13:52

наступний крок в моді лисина. і всі схожі на інопланетян з ужастіків :crazy:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: А у вас є брови?

Повідомлення Sawwku » 28 березня 2011, 14:06

:scare: :scare: :scare: я все життя комплексувала через то, що в мене брови світлі, що їх не видно. постійно підмальовувала олівцем, а коли виросла, то в салоні прошуся. а то виявляється, я від природи така страшно модна, і своїми ж руками всю "красу" псую :lol:
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: А у вас є брови?

Повідомлення Ira » 28 березня 2011, 14:12

Без брів - то точно як якийсь інопланетятин :crazy:
У мене були брови густі і неправильної форми. В 10 класі мені їх підкорегувала однокласниця на уроці трудового :grin: З часом я собі їх відкорегувала. Один раз пофарбувала в темніший колір, бо і волосся було пофарбоване в темний колір. Але щось той експеримент мені не сподобався, тож я потім просто підфарбовувала їх олівцем трошки.
Ira Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 564
З нами з: 06 січня 2010, 15:02
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 326 раз.
Подякували: 390 раз.

Re: А у вас є брови?

Повідомлення мешканка » 28 березня 2011, 14:12

Без брів якось моторошно виглядає, так, ніби онкохворі люди, в яких через хімію таке трапилось. Я люблю свої брови: вищипую, підводжу олівцем і завжди хотіла, щоб в мене були густіші і чорніші брови...ну і рівніші теж. Ніколи не слідкую таким дурноватим новомодним тенденціям. Завжди була більш ніж переконана, що краса-це перш за все, природність.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: А у вас є брови?

Повідомлення TanenRom » 28 березня 2011, 14:30

у мене брови вузькі і де-не-де я їх підщипою
але щоб зовсім без брів :scare: ну це вже несповна розуму жінки, дуже не люблю такого ,коли повністю вищипують, а на тому місці щось там олівцем мазюкають - це ж просто жах :mrgreen:
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Далі

Повернутись до Перукарня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron