Глобальні оголошення!



Наші зачіски

Модератор: Yummy mummy

Re: Наші зачіски

Повідомлення TaniaPicaSSo » 29 червня 2017, 22:27

Я фарбувалась років 4 десь, то і справді така заморока. Що 2-3 тижні корені вже треба підмальовувати, інакше фу. То я потім дала собі спокій, пофарбувалась на близький до натурального, почекала, щоб все відросло і зараз не фарбуюсь, поки ще нема сивини, а то потім знов почнеться. Так деколи хочеться змін, але заморока з тим фарбуванням :impossible: Так як зі всім, що стосується зовнішнього вигляду, зрештою. Стільки часу відбирає.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Наші зачіски

Повідомлення taranjka » 30 червня 2017, 00:17

я наразі щаслива - після минулорічної хімії повернулося моє кучеряве волосся. Зараз вже маю середню довжину, але теж задумалася над повторною стрижкою - вагання між трошки поновити - до зістригти максимально коротко :hi:
А фарбування наразі ні - знайома фарбується, то за 2 тижні потрібно поновлювати, щоб виглядало гарно, я наразі не готова до такого.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Наші зачіски

Повідомлення nelly » 30 червня 2017, 09:12

в мeнe завжди було довгe волосся. Дeсь в класі 7постригли до плeча, бо трeба було вчитися заплітатися самій
За часів студeнства була спроба постригтися під карe, алe оскільки в мeнe густe волосся, а сушити—вкладати то нe моя фішка, то мучилася поки нe відросло. Потім коли Марго був рік мeнe знов накрило міняти імідж і ми обидвоє постриглися коротко майжe під хлопчика. То така була стріха на голові, що ужас. Після того твeрдо вирішила, що буду з довгим, то зараз майжe по пояс. Нe малююся в 7років відколи була вагітна впeршe. Алe цього року почала зявлятися сивина, то трe щось будe думати.. Алe на моє густe пeвно з 3пачки будe трeба :dash:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Наші зачіски

Повідомлення Vikibee » 01 липня 2017, 11:55

Дівчата, а не розглядали для себе такі техніки як сомбре та шатуш. Виглядають дуже природньо, плавний перехід з темного на висвітлені кінці. У мене не такий плавний перехід, бо я хотіла відчутнішу різницю. Низ висвітлений пудрою, верх - тонувальна фарба, максимум підібрана під мій природній колір волосся. До слова, мелірування роблю 4 рази на рік. Можу зверху лиш тонувально фарбою, як видно різницю.
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Наші зачіски

Повідомлення Христинка » 02 вересня 2017, 01:36

А я ніяк не визначуся із стрижкою: то коротко хочеться, то знову відростити. Так багато стрижок жіночих модних і прекрасних! Зупинилася на боб-каре. Залишилося трохи...
Христинка Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 34
З нами з: 14 липня 2017, 15:37
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 2 раз.
Діти: донька

Re: Наші зачіски

Повідомлення Nikotynska » 19 грудня 2017, 16:22

Допоможіть будь ласка. Довге волосся (трохи нижче поясу). Шукаю спеціаліста, який зможе зробити весільну зачіску :confused:
Nikotynska Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 3
З нами з: 19 грудня 2017, 16:19
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Поперед.

Повернутись до Перукарня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість