Глобальні оголошення!



Наші зачіски

Модератор: Yummy mummy

Re: Наші зачіски

Повідомлення krapk@ » 10 лютого 2011, 14:33

Nymydora а я теж таку зачіску думала зробити, а оптім згадала як я довго гривку відрощувала, то передумала. Крім того В кого густе волосся тому дійсно гарно, а в мене 3,5 волоска, на жаль ще й пряме пряме пряме, а за якість волосся lore1ei - взагалі мову-то ШИК!!!. Такі дійсно лиш відрощувати і людям показувати. Може це мобі купити накладну прядь га???
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Наші зачіски

Повідомлення happymami » 10 лютого 2011, 16:20

За все своє життя всі зачіски робила сама собі. Як вперше в 14 років обтялася по лопатки в сусідки, так мама насварила але косів довгих я вже не мала :nea: . Гривка то була то не була. залежно від настрою. Стригла собі завжди сама. В 10 класі вперше попала в перукарню. Підстригли під каскад. Мені здавалося страшним і я всю зиму проходила без шапки, бо волосся було на стільки коротким, шо я могла собі дозволити лише дульку на тім'ячку. А шапка на дульку не налізала. Вперше пішла в професійну дорогу перукарню аже після народження першої дитини. І то до перукарки, яку порадили хороші люди. Відтоді знайшла свою перукарку, за якою бігаю по всіх перукарнях міста))))ось яка була дулька)))) там три волоска, але намотана шаль так, щоб виглядало, як справжня дулька
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


1997. 8-9 клас вродіби. Сама себе стригла - спереду коротше, ззаду нормальне
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


1999. 10-11 клас вроді. Після невдалої стрижки під каскад відросло отакево
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


2008. Фота на паспорт. Життєва криза, всі діли, вийшла на роботу. Психолгічні навантаження. В ітозі - обчикалася наніц. Хотіла всьо своє старе життя відтяти))) Ну і ще тут деякі роботи і експерименти моєї перукарки. Прихожу. Сідаю. Кажу - робіть шо хочете. хоч на лисо. Але шоб було жіночно/креативно/коротко/ше якось, в залежності від стану душі. Вона все розуміє без слів.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Наші зачіски

Повідомлення мешканка » 10 лютого 2011, 16:30

Ого, Хепімаммі, а той візеруонк на голові-то взагалі вищий пілотаж...ще бракує піріснгу і якоїсь наколки :)
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Наші зачіски

Повідомлення krapk@ » 10 лютого 2011, 16:33

літопис зачісок цілого житття-круто. Ага візерунок то взагалі відпад!--- :thumbsup:
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Наші зачіски

Повідомлення happymami » 10 лютого 2011, 19:37

То всьо окуляри. Вони дивним чином робялть схожими між собою багатьох людей)))) єднаючи одним словом - очкаріки))) А якшо серйозно, то ти ж тепер з Нимидоркою різні))) Знач схожа на мене. Кльово. Я не проти такої схожості)))) Бо ти чудова :kiss girl:

Дякую, дівчата. Це далеко не всі фотки, але не хотілося вже тут пів метра виставляти, та й шукати довго ;-) . Просто коли в житті якість проблєми - я зразу міняю зачіску. Іноді категорично. а так як проблем свого часу було багато, то й стриглася шотримісяці інакше. Тепер запускаю ;-)
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Наші зачіски

Повідомлення Nymydora » 10 лютого 2011, 21:55

ЛЮба - перша кляса :o :o :o Але найбільше мені подобається, де ти а ля Мірей Матьє. Ти там дуже жіночна. :roses:
Неля від нас - двійників від'єдналася. :P Поки що ми з тобою окулярно-хвостикові )) А як я пострижуся нарешті, то вже нас ніхто плутати не буде :D :D :D
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Наші зачіски

Повідомлення Руженка » 10 лютого 2011, 23:41

мешканка написав:ле дівчата ви всі красунечки! Руженка...ти така стильна! Тобі дуже личить-бо обличчя маєш худеньке і довге. Немидорка-кльово так виглядаєш, я б тебе і не впізнала! Крапка...довге волосся -то супер! З ним стільки всякого можна зробити! О і Неля-але вже кльово...Хочу в живу на тебе налюбуватись...


По-перше - ДЯКУЮ!!!!
А по-друге, я в шоці))))))))) Бо я тебе перший раз на фотках побачила))))))Слухайно-но та ти така дівчьонка, шо капєц)))))))) Я б ніколи не сказала, що ти МАМА ВЖЕ МАЙЖЕ 3-ЬОХ ДІТЕЙ!!!!!!!!!!!)))))))))) РЕАЛЬНО РЕСПЕКТ!!!!!
_______________________________________________________________
Ну а ХепіМама мене взагалі вразила різноманітністю!!!!!!!!!! Молодчинка - реально!!! Не боїшся експерементувати - значить впевнено йдеш по житті!!!!! Фотки всі дуже прикольні, но я ЗАЦІНИЛА, там де ти з доцею, яка їсть клубнічку)))))) Дуже щира, щаслива фотографія!!!!!!!!!! :thumbsup: Так ТРИМАТИ!!!!!!
Руженка Офлайн


 

Re: Наші зачіски

Повідомлення happymami » 10 лютого 2011, 23:57

Руженка, дякую)))) Ну щасливих і щирих фоток в мене дофіга)) Благо маю купу знайомих, котрі мають купу фотіків))) Але в даній темі я постила тільки ті фотки, які знайшла і які б показували мої стрижки. Бо за останні 5 років в мене їх було дофіга. Шукала себе, боролася з певними проблємами і невпевненостями, палила мости, вчилася, жила, росла. дорослішала... Ну власне, по зачісках видко всю мою жизню :hhh: . То як хіроманту по руці легко читати лінії, так і я згадую по зачісках події останніх 5 років ;-)
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Наші зачіски

Повідомлення happymami » 11 лютого 2011, 00:15

гра з вогнем написав:класні фотки, Люба!
я шось пропустила, добре, що дівчата захоплювалися і я таки передивилася :)

дякую. Але ти ще на дівчат вище глянь. Шкода, що ти Нимидорку не бачила в реалі. Вона і оця модниця на фото то хоч і не небо і земля (бо буде образливо звучати) але реально їй треба так стригтися.
А Руженка - ти хіба не пам'ятаєш її попередньої фотки з хвилястим волоссям? А тут така дама. Просто офігенна. Дійсно пасує до лиця.
А Крапка кучерява... Аж собі бігуді захотілося ;-)
Насправді зараз я відпускаю коси. Тому хвостик-мальвінка, то стандарт. Тай на роботу не хожу, то дозволяю собі побути зачуханою клушою. А в ті часи мусіла тримати марку. мусіла почуватися впевнено. От тобі і результат. Правда й працювати треба було. Випрямляти, вкладати щоранку... ехх. Наразі тащуся від своєї сілюшності))))
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Наші зачіски

Повідомлення Nymydora » 11 лютого 2011, 13:05

100% і у мене теж стандартна мамська хвосто-ракушка. Правда, на роботу приходиться голову мити і косссси розпуссскати :hhh:
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Поперед.Далі

Повернутись до Перукарня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей