Глобальні оголошення!



Шампунь для коней, людям?

Модератор: Yummy mummy

Re: Що скажете?...

Повідомлення Marta » 02 вересня 2010, 01:55

та я також не розумію..))
просто дійсно, вже не один раз чула, що таки коси від конячого шампуню блискучі, густі, не випадають...одразу думаєш- а може?...я також хочу густі і блискучі! Але, звичайно, на людях експерименти не проводились при виготовленні того шампуню, і я почитала, що коням розводять той шампунь 1 до 10, і рекомендовано мити раз в тиждень.
А я мало того, що не кінь, то ще й годуюча мама!))) Нащо ризикувати, мало шо там мені всмокчеться, і ще нафіг повилазить все...
А мазь для корів.. Не знаю, мені Бепантен прекрасно допомагає,тут я б нічого не міняла, а от шампуньчик дієвий придбала б....=)
Marta Офлайн


 

Re: Що скажете?...

Повідомлення Перлинка » 13 листопада 2010, 23:14

Дивилась недавно передачу,спеціаліст (тільки не памятаю чи перукар,чи конюх :lol: )говорив,що дійсно є моментальний ефект,обєм та здоровий вигляд волосся,але рекомендовано користуватись дуже рідко , однозначно меньше 1-разу на тиждень,тільки на вихід,якісь важливі міроприємства,бо є великий ризик ,що волосся стане дійсно як кінська грива,але не в кращому значенні.Тобто тьмяне пелехате,та стрипихате.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Шампунь для коней, людям?

Повідомлення гра з вогнем » 28 травня 2011, 19:34

отаке сьогодні трапилося
Парадокс в том, что достаточно часто потребителями «животных» лекарств и косметики оказываются барышни, судорожно выискивающие на человеческих кремах и шампунях страшные (а точнее, разрекламированные как страшные) ингредиенты. И баночки или тюбики с «людской» продукцией безжалостно выбрасываются, ведь в их состав входит лауретсульфат натрия! А вот на упаковках ветеринарной косметики компоненты описаны расплывчато, и наивные девушки полагают, что там всё чисто и натурально. Хотя тот же «ужасный» лауретсульфат имеется и в конских шампунях.

А теперь давайте почитаем, что написано, например, на средстве для гривы и хвоста:

«Шампунь обладает тем же уровнем рH, что и шерсть и кожные покровы лошади, при мытье не удаляет естественную жировую защиту тела.

Шампунь разбавляют в любой емкости в отношении 1:10 теплой воды, размешивают до получения обильной пены и, слегка втирая, наносят щеткой на предварительно смоченные хвост и гриву, избегая попадания в глаза и уши. Затем шампунь смывают теплой водой, гриву и хвост высушивают и расчесывают».


pH вашей кожи и шерсти совпадает с лошадиной? Нет. Грива и хвост у вас есть? Нет. И почему тогда вы решили, что этим можно пользоваться? Препарат приготовлен специально для животного, тестирован на нем же. То же самое относится к всевозможным ветеринарным кремам, мазям и растиркам. Они «натуральные», говорите? Посмотрите на срок хранения. Без консервантов подобный коктейль проживет максимум сутки. Так что консерванты там есть, другой вопрос, что «человеческий» производитель обязан их указать, а «зверскому» это совсем не обязательно.

Вас предупреждала Елена Трубачева,
врач — клинический фармаколог
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Шампунь для коней, людям?

Повідомлення pan_kotskyy » 28 травня 2011, 21:40

мазь для копит :lol: :lol: :lol:
валяюсь...
про шампунь для коней колись мельком чула, але дуже не заглиблювалась в цю тему.
а ще знаю, що колись випускали часниковий шампунь, от він був капець кльовий для росту волосся, густоти і т.д.... але тепер такого точно не випускають, так що хіба робити часникові маски "сам пан склепав"
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Шампунь для коней, людям?

Повідомлення Zaya » 28 травня 2011, 23:08

Марта, маю шампунь для коней, але з дьогтем.(смердить трохи). Коли читали інстукцію - ржали всі :lol: . ну смішно те все застосовувати для людей.

В мене дуже волосся випадало .Пробувала все і маски, і коктейлі, і народне. і імпортне. Поміг конячий. Але супер класного , блискучого і густого - то таки трохи байка.
Zaya Офлайн


 

Re: Шампунь для коней, людям?

Повідомлення Sawwku » 01 червня 2011, 09:25

я колись дивилася передачу про шампуні, в тому числі і про конячий.
то казали, що краще з ним не бавитися, бо реальної допомоги від нього нема, він лише обволікає волосину (забула чим саме), від чого вона робиться грубшою. виглядає ніби файно, але волосяна цибулина не витримує такого навантаження (бо генетично розрахована витримувати нехай і тонке, але власне волосся), і пошкоджується. короче, зробили висновок, що потім буде ще гірше
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Шампунь для коней, людям?

Повідомлення ZlatoPolja » 01 березня 2013, 15:12

Добре що я натрапила на цю темку, а то вже збиралась купувати(( Тепер знову думати треба чим волоссю зарадити((
Зображення
ZlatoPolja Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 109
З нами з: 21 лютого 2013, 15:08
Звідки: Івано-Франківськ
Дякував (ла): 49 раз.
Подякували: 95 раз.
Діти: Дві дівчинки

Поперед.

Повернутись до Перукарня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron