Глобальні оголошення!



Як зробити волосся більш обємним

Модератор: Yummy mummy

Re: Як зробити волосся більш обємним

Повідомлення Nymydora » 27 березня 2016, 01:21

Я дуже хочу завивку. Певно, піду в перукарню, де стрижуся, та й зроблю на свій страх і ризик. Цікаво, чи можна замовити не дрібні кучеряшки, я трохи більші. От тільки не знаю, як з ГВ - чи дуже несумісно, чи не дуже
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Як зробити волосся більш обємним

Повідомлення Natalinda » 27 березня 2016, 02:01

Nymydora чим більший діаметр бігудя, тим більші кучеряшки :wink:
І я чим ближче літо, тим більше хочу
Вже й не стрижуся з того всього, але от попасти тре щоб волосся не попалили.....
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Як зробити волосся більш обємним

Повідомлення taranjka » 27 березня 2016, 12:54

Nymydora якщо робити біо - яка нібито (бо відгуки різні) легша, то під час ГВ може "не взяти" - принаймні так казала мені одна перукарка. то я чекала закінчення ГВ. тепер думаю і шукаю, бо щось не всюди роблять. начиталася відгуків і не знаю, що гірше - щоб спалило, чи щоб взагалі без результату :hi: хіба заплющити очі і йти робити звичайну :)
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Як зробити волосся більш обємним

Повідомлення pan_kotskyy » 27 березня 2016, 23:01

ну-ну, дівчата. постою послухаю, я теж роками хочу ту біозавивку, і все як не вагітна, то активно годуюча. Більше того, я на довге волосся ту біозавивку хочу, тому поки запускаю подовше волосся.
Хто нарешті перший насмілиться, діліться враженням. :rose:
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Як зробити волосся більш обємним

Повідомлення pan_kotskyy » 28 березня 2016, 10:15

Холостяк 6, дівчина Анетті
Зображення
Як думаєте, це натуральне чи все таки хімія?
В любому випадку виглядає бомбезно, хочу таке, або навіть ще крупніші локони.
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Як зробити волосся більш обємним

Повідомлення pan_kotskyy » 28 березня 2016, 10:21

А ми часом не древнієм? Памятаєте повальні зачіски одуванчик наших мам-тьоть (теж, щоб зробити зачіску об'ємною).
Моя мама один раз зробила таку хімію на коротке волосся, бо всі її подружки таку мали, постаршала за день років на 10 і ми ледь дочекались поки відросте її волосся і вона зістриже ті кудряхи... :scare:
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Як зробити волосся більш обємним

Повідомлення nelly » 28 березня 2016, 17:52

в мене завжди було пишне кучеряве волосся, пінка на мокре волосся давала результат майже хімії, то тоді мені завжди хотілося прямого)
А тепер після 2 дітей волосся майже пряме, не знаю чи це з цим повязано, але тепер мені вже хочеться "прєжніх ":crazy: кучерів і обєму. от так от!
В моєї мами майже все життя була на голові мочалка :ha: а тепер вже не робить завивку то стала елегантніша якась...
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Як зробити волосся більш обємним

Повідомлення taranjka » 28 березня 2016, 19:01

nelly в мене теж вирівнялось (( а були класні льокони :(((
зараз волосся нижче лопаток, то може вийте таке як на фото від Панкоцьки :dreams: хіба ще наважусь зістригти ))
в мене "хімія" теж навіює думки про старість, але картинки зачісок з вредними кучерями такі думки розвіюють :hi:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Як зробити волосся більш обємним

Повідомлення Галина » 28 березня 2016, 20:27

В мене волосся довге і важке і пряме-пряме. Колись в студентські роки робила хімію, то ефекту було мало, практично не було. А так завжди хотілося гарних кучериків... :cray:
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Як зробити волосся більш обємним

Повідомлення pan_kotskyy » 28 березня 2016, 20:49

Як хочу кучериків, то роблю "швидку хімію". мию голову і як трохи підсохне - заплітаю два колоска. Найкраще таке на ніч робити, і на другий день ву-а-ля, хвилясте обємне волосся.
Раніше плела просто з вісім косічок, але тоді кучері получаються дрібніші, зате трималися довше, до тижня часу (заплітала в косу, так довше трималось і коса виглядала обємнішою і цікавішою).
Тепер волосся таки стало рідшим і здається структура трохи млявіша стала, бо вже так довго не тримаються кучері. Напевне, варто братися за пророщену пшеницю та інше вітамінне підживлення організму, ну і якісь масочки для волосся, колись робила, тепер зовсім закинула :impossible: .
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Поперед.Далі

Повернутись до Перукарня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей