Глобальні оголошення!



Бігуді

Модератор: Yummy mummy

Бігуді

Повідомлення Natalinda » 18 квітня 2010, 23:29

Памятаю як в школі сестра крутила мене на папірчики. Я як знімала ті папірчики з голови, то була як баранчик (зараз згадую - смішно :lol: , а тоді модна така ходила :dance: ) Потім мамині залізні надибала, такі з резиночками для фіксування. Ото була мука виспатися на них :dash: Але краса вимагала жертв :beauty: (чи то я не мала кому ті жертви приносити)
Благо тепер бігудів на всі смаки!
Ви чимось таким користуєтеся?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Бігуді

Повідомлення Melisa » 18 квітня 2010, 23:49

Аналогічно. І на папірчики крутилась, і на залізних спала (повний кашмар: зранку, як після перепою, голова боліла...зато красіва), потім на дерев"яні крутилась і на ті, пластмасові, які кип"ятити треба. а зараз просто плойкою кручусь, коли треба. А це буває дуже рідко. Волосся страшенно попалилось.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Бігуді

Повідомлення мешканка » 19 квітня 2010, 08:04

А я, навпаки, борюсь із кучерями... але зараз, в декреті, махнула на те все рукою... природня краса, так сказати... але були, часом, випадки, як десь йти треба було, то крутилась на м"ягенькі бігудики, намучуся з ними, а чоловік потім каже, що раніше було краще....от тобі і маєш :dash:
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Бігуді

Повідомлення IREN » 14 травня 2010, 15:42

Я трошки не про бігуді :) - я про завивку- моя подруга зробила 3 міс назад біозавивку- дівчата, яка краса!!!! :kiss: Волосячко в неї тоненьке , а зараз таке враження,що його так багато- ну дуже гарно і не пошкоджене. Також спробую собі, лиш волосся трохи відросте! :beauty:
IREN Офлайн


 

Re: Бігуді

Повідомлення гра з вогнем » 12 серпня 2010, 23:35

а у мене волосся дуже січеться від бігудів. тому я нічо не роблю :(
а так вже б хотілося якихось змін, але боюся попсувати волося.
бо раз накручуся. рік буду з посіченим ходити.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Бігуді

Повідомлення Marta » 13 серпня 2010, 00:07

IREN написав:Я трошки не про бігуді :) - я про завивку- моя подруга зробила 3 міс назад біозавивку- дівчата, яка краса!!!! :kiss: Волосячко в неї тоненьке , а зараз таке враження,що його так багато- ну дуже гарно і не пошкоджене. Також спробую собі, лиш волосся трохи відросте! :beauty:


А ви не знаєте, скільки та біозавивка тримається і ...коштує???)))
Marta Офлайн


 

Re: Бігуді

Повідомлення Nymydora » 13 серпня 2010, 14:55

і я хочу завивку, а чоловік не дозволяє :cry: :cry: :cry: це так гарно і зручно!
а так, то я на ніч плету 2 косички, а низ косичок - на мякі бігуді, тоді на ранок воно не баранчиками, а просто хвилясте і пишніше
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Бігуді

Повідомлення krapk@ » 13 серпня 2010, 15:36

IREN написав:Я трошки не про бігуді :) - я про завивку- моя подруга зробила 3 міс назад біозавивку- дівчата, яка краса!!!! :kiss: Волосячко в неї тоненьке , а зараз таке враження,що його так багато- ну дуже гарно і не пошкоджене. Також спробую собі, лиш волосся трохи відросте! :beauty:



от би одним оком глянути, нема фотки??? В мене давно ідея зробити біозавивку, бо свої коси прямі, тонкі і посічені-хай їм грець зато біля основи жирніють швидко. А ще інколи як випрямлячкою пройдуся, то капец-аж сипляться ті кінчики.
ps: де і хто їй робив ще спитай, ок??
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Бігуді

Повідомлення krapk@ » 27 жовтня 2010, 11:13

а я собі от придивилася отакі бігуді, але жаба давить 85 грн викласти
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Бігуді

Повідомлення Рижуля » 27 жовтня 2010, 11:49

Відповім не зовсім про бігуді, але про мій метод завити собі волосся. Отож, якщо я хочу на ранок прокинутися справжньою кучеряшкою то звечора помивши голову заплітаю собі кілька колосків. Трохи пінки для волосся і вуа-ля - на ранок домашня "хімія" готова. Це для тих панянок, котрі (так як я) не хочуть псувати своє волосся хімічними завивками і плойками.
Зображення
Єдина справжня розкіш — це розкіш людського спілкування...
Рижуля Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 60
З нами з: 20 березня 2010, 19:16
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 11 раз.
Подякували: 66 раз.
Діти: Макс 31.08.2007р.н., Тимофій 17.05.2013 р.н.

Далі

Повернутись до Перукарня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей