Глобальні оголошення!



Звідки ви дізналися про слінги?

Модератори: TaniaPicaSSo, Tajga

Re: Звідки ви дізналися про слінги?

Повідомлення Nin4ik » 23 травня 2011, 11:14

Мені брат показав роздруковку, дуууже давно, ще до першого малого, мабуть років з 8 тому, але конструкцію я не дуже зрозуміла (то був пошив сзк з бортиками), а вже потім я сама купила для братової донечки 1,5 роки тому сзк Макошь, вони з ним не подружились, віддали тепер мені, от я його і юзаю, але коли прийшов шарф наті, зрозуміла - хочу сзк з шарфа! Малюк любить в "колибельці" подовгу годуватись, та й спатки так біля мами любить!
Зображення

Зображення
Nin4ik Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 292
З нами з: 27 квітня 2011, 10:15
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 686 раз.
Подякували: 385 раз.
Діти: Валерій та Матвій

Re: Звідки ви дізналися про слінги?

Повідомлення Malavka » 15 квітня 2013, 10:45

Я, мабуть, спершу бачила кенгурушки на вулиці, потім прочитала, що вони нездалі, як альтернативу їм тоді знайшла в неті ергобейбі, які тоді мені здавались невиправдано дорогими, а вже потім побачила на фото Хелавісу в шарфі))) А оскільки до її творчості і особистості я ставлюсь прихильно і зацікавлено, стала вивчати, що ж то таке вона на себе намотала)) Мабуть, якось так відбулося моє знайомство з культурою слінгоносіння. Задовго до вагітності.
Зображення
Malavka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 160
З нами з: 14 грудня 2010, 14:41
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 104 раз.
Подякували: 113 раз.
Діти: Донечка 2011, ще одна донечка 2013

Re: Звідки ви дізналися про слінги?

Повідомлення stella123 » 15 квітня 2013, 11:42

Побачила колись давно десь років 6-7 тому на вулиці чоловіка (так саме чоловіка). Зараз я згадую і думаю, що то був трикотажний синій слінг шарф. Пізніше виявилося, що це був син знайомої мої мами. І від мами я дізналася шо то таке. Пізніше я якось в центрі влітку бачила парад слінгомам чи як це правельніше орисати.
Зображення
Якщо зараз дуже погано, то в найблищому майбутньому буде дуже добре.
stella123 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 268
З нами з: 20 серпня 2012, 22:59
Звідки: м. Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 124 раз.
Діти: дівчинка Полінка 23.09.2012

Re: Звідки ви дізналися про слінги?

Повідомлення Sms » 15 квітня 2013, 12:28

Побачила на площі happymami з малюком, який був примотаний якимось чи то шарфом, чи то хусткою за спину :hi: і тоді загорілась))) Це було років едак 5 тому, а може й більше :=):
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Звідки ви дізналися про слінги?

Повідомлення taranjka » 15 квітня 2013, 12:31

Sms :hi: точно не більше. носила в слінгу вона Юрчика, а йому ще 4 нема :wink:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Звідки ви дізналися про слінги?

Повідомлення irinka » 15 квітня 2013, 20:14

Я дізналася в школі материнства що є таке "чудо природи" бо навіть собі уявити не могла раніше що таке буває. :crazy:
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Звідки ви дізналися про слінги?

Повідомлення Sms » 15 квітня 2013, 23:08

taranjka написав:Sms :hi: точно не більше. носила в слінгу вона Юрчика, а йому ще 4 нема :wink:


В мене з датами пам'ять не друже :=):
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Звідки ви дізналися про слінги?

Повідомлення Dashko » 21 квітня 2013, 17:47

taranjka написав:Sms :hi: точно не більше. носила в слінгу вона Юрчика, а йому ще 4 нема :wink:


Так Хепімамі і старшу малу носила в слінгу :wink:
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Звідки ви дізналися про слінги?

Повідомлення taranjka » 21 квітня 2013, 18:47

happymami написав:Коли моїй Софійці був десь рочок, то я побачила, як в нас по вулиці йшла жінка з дитиною, ніби в сумці якійсь. Я точно тоді поняла шо то не кенгурушка. Але шо то таке - поняття не мала. Дивно мені тільки зараз, що в тієї жінки дитина на рівні пупця лежала :head: . Так от, то я вперше побачила слінг в нас в місті.

Потім десь за рік я почала вести ЖЖ і потрапила на спільноту слінгомам. Тоді я зрозуміла, шо це шось цікаве. Показувала всім співробітникам, в кого діти родилися, але вони казали, що в тій тряпочці не будуть носити дитину. А я навіть і не думала про поповнення тоді. Зато знала шо це шось таке, шо є дуже новаторським. Про ніяку безпеку чи користь я і не думала. Просто зрозуміла шо то моє. А шо воно таке - і не знала.

Коли народився Юрчик я вирішила шо хочу ту штуку))) І тут чоловік каже - та ж моя сестра в Києві таке мала. Вони нам прислали. Я поміряла. Вроді пішло. Згодом випадково на вулиці познайомилася з Мартою, котра тоді вже активно носила Лізуньку в слінгу. Я так втішилася шо я в цьому місті не одна така "ненормальна", що зразу почали в голову лізти всякі ідеї по зустрічі таких же мамусь, по поширенню інформації про слінги. Почала питатися в знайомих журналістів, як би то організувати таку зустріч "День відкритих дверей". І от одного дня один журналіст дзвонить "То ти вже всьо так скоро організувала? То ти робиш зустріч слінгомам на площі? Шо за тиждень слінгоносіння?" Я припухла, бо не знала про що він. Але дуже втішилася, шо буде така зустріч. Ну прийшла я на неї. І відтоді користуюся слінгами і активно і правильно і всякими :thumbsup:

з цього поста я зрозуміла, що Софію не носила
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Звідки ви дізналися про слінги?

Повідомлення Dashko » 21 квітня 2013, 19:08

Ага, значить не носила :confused:
А я щось думала, що носила. Десь в уа_слінгомах, здається, Люба про свій досвід писала. Але то певно я щось наплутала :wink:
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Поперед.

Повернутись до Слінги в Тернополі



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron