найбільший родинний форум Тернопільщини

Тему закрито

Re: СЛІНГОКОНКУРС!!!!!

01 грудня 2010, 15:16

Хіба виставлю декілька, бо там є дуже і дуже багато.

Re: СЛІНГОКОНКУРС!!!!!

01 грудня 2010, 15:27

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!



Всі фото, що оброблені ч/б чи сепія, є і в кольорі. Копії фотографій видозмінених нумеруються за таким зразком DSC_0005-1

Re: СЛІНГОКОНКУРС!!!!!

01 грудня 2010, 15:40

А я а я а я бачила фотки. Вони офігееееенні. Але реально їх так багато, шо ого-го)) дуже кльові хутряні мамусі. Починаєм шкодуваьти, що вчора не прийшли ;) :good:

Re: СЛІНГОКОНКУРС!!!!!

01 грудня 2010, 18:04

а яка я рада, що і я змогла чимось помогти.
дівчатка, ви-красуньки.

Re: СЛІНГОКОНКУРС!!!!!

01 грудня 2010, 22:49

дівчата, ви красуні!!!
Лєра, твоя ляля копія ти!

Re: СЛІНГОКОНКУРС!!!!!

01 грудня 2010, 22:50

І повідомлення для Оленки.
Зара Форест вже у Тернополі, так що з завтрішнього дня можеш її забрати в моєї мами.

Re: СЛІНГОКОНКУРС!!!!!

02 грудня 2010, 00:29

Ух ти...Мені ТАК сподобалось!!! Це найкраща наша фотосесія... Мешканка-ти не просто талант, а ТАЛАНТИЩЕ! :thumbsup: Справді-молодець. Дякуємо надзвичайно!!! Сподіваюсь ти не дуже втомилась? Бо особисто я таки втомилась, як прийшла,то навіть не говорила...

Мда...Фото супер. Оленка класно вийшла в чорно-білому варіанті.Лєрка класнезна і справді тут як ніде видно,що Магдочка схожа на маму. Малеча моя сумненька, бо сонна, але як мамі добре,то і їй думаю було теж не так погано :P

Re: СЛІНГОКОНКУРС!!!!!

02 грудня 2010, 03:30

happymami написав:А я а я а я бачила фотки. Вони офігееееенні. Але реально їх так багато, шо ого-го)) дуже кльові хутряні мамусі. Починаєм шкодуваьти, що вчора не прийшли ;) :good:

так так! шкодуйте, шкодуйте!!! бо ми так хотіли вас побачити... :P

lore1ei написав:Лєра, твоя ляля копія ти!

вірю тобі, лорелей, але сама ну "в упор" не бачу чого :unknown: хоча ,якшо добре придивитись...

мешканка написав:Слінгомамусі, фото готові. Пишіть кому куди скидати?

слангомамусі на старті:) завтра прямо до тебе з флешкою можу зайти, ні, ХОЧУ зайти:) я б хоч вже вирушила, та мабуть ви спите в 2 ночі. почекаю... я маю тебе в скайпі, то ввімкнеш, додаш мене і скажеш коли тобі зручно - я примчу, і візьму фотки для дівчат теж, і завтра на слінгозустрічі як покажемо... :scare:

Re: СЛІНГОКОНКУРС!!!!!

02 грудня 2010, 09:53

lerumpochka написав:
мешканка написав:Слінгомамусі, фото готові. Пишіть кому куди скидати?

слангомамусі на старті:) завтра прямо до тебе з флешкою можу зайти, ні, ХОЧУ зайти:) я б хоч вже вирушила, та мабуть ви спите в 2 ночі. почекаю... я маю тебе в скайпі, то ввімкнеш, додаш мене і скажеш коли тобі зручно - я примчу, і візьму фотки для дівчат теж, і завтра на слінгозустрічі як покажемо... :scare:

Домовились. Я маю бути цілий день вдома (хіба на двір виберемось на годинку то буде десь біля 11) Проте в нас тут 9 поверх і без ліфта: налаштовуйся!

Re: СЛІНГОКОНКУРС!!!!!

02 грудня 2010, 13:35

мешканка написав:
lerumpochka написав:
мешканка написав:Слінгомамусі, фото готові. Пишіть кому куди скидати?

слангомамусі на старті:) завтра прямо до тебе з флешкою можу зайти, ні, ХОЧУ зайти:) я б хоч вже вирушила, та мабуть ви спите в 2 ночі. почекаю... я маю тебе в скайпі, то ввімкнеш, додаш мене і скажеш коли тобі зручно - я примчу, і візьму фотки для дівчат теж, і завтра на слінгозустрічі як покажемо... :scare:

Домовились. Я маю бути цілий день вдома (хіба на двір виберемось на годинку то буде десь біля 11) Проте в нас тут 9 поверх і без ліфта: налаштовуйся!


9й без ліфта :extesi: Іринко, я захоплююсь тобою ще більше - ти герой!!!! якшо щодня ходиш з 9 на 9:)))
але за такими суперючими фотками, я хоч на 16:))) пиши адресу, бо не знаю... я вскайпі
Тему закрито