Глобальні оголошення!



Відгуки про зустрічі, фотографії

Модератори: TaniaPicaSSo, Tajga

Re: Відгуки про зустрічі, фотографії

Повідомлення Olenka » 12 листопада 2010, 03:39

Друга здибанка на Дружбі пройшла успішно!!
Було 6 мам з дітками, 1 без дітки :) Получилось дуже тепло, весело і цікаво! Дуже порадували розповіді Лєри про якусь там новітню систему виховання дітей, подивувались екстремальному примотуванню дитини в джинси.
Мені дуже подобаються слінгоклуби по районах і дома. Дома, якось, дуже затишно, і дорослішим дітям нема куди втекти, як в Подолянах хі-хі :D Назарчик чемно намагався знайти спільну мову з Софійкою, тішився новими машинками. Дома - як дома получається. А вам як?
Спробуємо наступного тижня зібрати усіх околоСхідних слінгомам, а всі решта приєднуються 8-) .
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Re: Відгуки про зустрічі, фотографії

Повідомлення yultsya » 12 листопада 2010, 09:36

Зустріч пройшла на відмінно. Мені надзвичіайно сподобалось. камісія до всіх своїх позитивних якостей виявилась ще й дуже гостинною.Дякую тобі дякую за це, бо справді почувалась комфортно, як вдома. Ще й встигла відпочити, бо моя кохана дитина чудово гралася САМА! без мами з дітками. Софія себе виявила, як мамочка. Така мацьопка, а вже мою малу катала у автокріслі.

До всього Ліля принесла смачнющий торт. Рецепт чекаєм....

Так по районах-класно( особливо на дужбі :) Запрошуємо усіх і до нас. Як на наступний тиждеь Східний, то давайте через тиждень чи 2, як Оленка скерує:)
Зображення
yultsya Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 293
З нами з: 10 грудня 2009, 20:33
Звідки: тенопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 248 раз.
Подякували: 180 раз.
Діти: Вероніка 2010 р.н.
Валерія 2014

Re: Відгуки про зустрічі, фотографії

Повідомлення lore1ei » 12 листопада 2010, 10:50

Дякую всім за гарно проведений час!
Приємно було вас бачити.
Рецепт торта виставлю вечером)
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Найостанніша актуальна інформація про зустрічі клубу

Повідомлення yultsya » 26 листопада 2010, 01:40

певне-певне вводиш. Хоча ти там така гарнюня, що нічо страшного.

Дякую тобі Лєрчик за слінгозустріч-було просто ЧУДОВО!!! Як завжди дізналась дууууже багато вього нового від тебе. Дякую Оленці - навчилась чи то краще сказати спробувала мотати дитя на спину і не маєм своїм, а ШАРФОМ, ага... :yahoo:
Зображення
yultsya Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 293
З нами з: 10 грудня 2009, 20:33
Звідки: тенопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 248 раз.
Подякували: 180 раз.
Діти: Вероніка 2010 р.н.
Валерія 2014

Re: Найостанніша актуальна інформація про зустрічі клубу

Повідомлення mala-karta » 26 листопада 2010, 01:45

ой, дівки, напишіть відгук
хто був, шо пив :)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Найостанніша актуальна інформація про зустрічі клубу

Повідомлення lerumpochka » 26 листопада 2010, 22:10

ой, дівки, напишіть відгук
хто був, шо пив :)


от вам, мала карто, і відгук систематизований:)

1. були всі свої - слінгомами з дітьми:)))
мій чоловік, як взнав хто саме був, то каже: "О, то яка ж то слінгосустріч, то ваш тусняк був:))" правда не розумію, як він уявляє собі слінгозустріч... мабуть так офіційно, де ніхто нікого не знає, і звертаються один одного "на ви і пошепки".
А були
Оленка - всіма знана і всіма любима
Юля_сан - не менш любима проте мало хто знає, що хоч вона висока і блондинка, в неї десь є китайське чи киргизьке коріння:), яке ненавязливо виражається у суфіксі "сан"
Зоряна - яка, поки що, ще не зареєстрована на даному форумі, проте досить перспективна в плані слінгоносіння:) має донечку Дану, 2,5 міс - слінгомайбутнє Тернополя:)
Інна - та шо була на святкуванні міжнародного тижня слінгоносіння в Подолянах в фіолетовому шарфі, з намоткою "подвійне рібозо" (до речі той чудо-шарф Лілії Аметист вона продає - інформація розміщена на правах реклами:)
Я і ше мої дві кицьки - теж майбутні мами:))

2. пили чай, чай з молоком, каву з молоком і забули пити сік яблучний (який так і простояв одиноко на кухні:( а про обіцяні яблука так ніхто і не нагадав, томцу вони теж пролежали на балконі і ніхьто їх нее їв, от!

3. зустріч була змістовною і корисною!
-обговорювали заспинні намотки, декількох дітей примотали- почули як вони плачуть:)
-побачили якусь модну намотку "віглпруф", шо в перекладі означає - "нікуди ти, дитино, не дінешся" - шо її можна на вечірнє плаття надягати (чи то не та?) та не важливо, головне, шо чули таке і бачили:)
-обговорли і дали (ну Оленка дала:) на пробу рюкзак "потаскати"
-прийняли рішенні брати участь у "Великому конкурсі слінгостилю" (про то напишу окремо)
-сфотографували пару стопок псевдошарфів:)
-понарозкидали печива по всій хаті - але ввечері прийшов чоловік і все гарненько прибрав, так шо ВЕЛКОМ знову:)) (і попробуйте зашмаркатись!!!!)

П.С. Фоторепортажні фотки із заходу викладе наш кореспондент Юля_сан:)
ПС.ПС. наступна зустріч в Зоряни - вул. Лозовецька, дім навпроти м.Оселя, кв. 27:)

вроді всьо!
Секрет ,батьківського виховання не в тому, що роблять батьки, а в тому, ким вони являютьсядля дитини. (Гордон Ньюфелд)
lerumpochka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 280
З нами з: 12 квітня 2010, 12:16
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 221 раз.
Подякували: 369 раз.
Діти: маленька Магдаленка:)

Re: Відгуки про зустрічі, фотографії

Повідомлення Olenka » 26 листопада 2010, 23:39

Ну, Лєрочка, ти так написала, що аж на слінгозустріч захотілось :D :lol:
Ну, тепер чекаємо фотографій від Юлі - і дійових осіб, і псевдослінгів ;). Правда, мій Назарчик трошки ускладнив завдання - нафотографував купу власних "шедеврів", то є з чого вибирати.
А соком-таки, ми пригостились самі на кухні ;). А про яблука я згадала вже, як їхала додому, бо дуже смачні у Лєри яблука :)))
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Re: Відгуки про зустрічі, фотографії

Повідомлення yultsya » 28 листопада 2010, 01:10

Фотозвіт чекайте троха пізніше - у нас технічні проблеми:)

Але про зустріч таки пару слів допишу. Розкажу чим займались діти наші - квіти наші. Назарчик виявляється дуже акуратно і по свому дуже гарно малює.Плюс ще й фотографує. Доречі себе сфоткав дуже навіть кльово.Виставлю фото.І ще невтомно вміє стрибати на мячі. Маму втомив,навіть тата свого втомив, а сам як енерджайзер :P
Магдаленочка показала нам свої здібності у повзанні. Так-так і це в 2.5місяціі. :clapping: Потім мирно собі заснула у мами в слінгу, аж поки їїне розбудили на прогулянку. Дана,що також2.5місячна всю мою присутність теж мирненько спала.
Натанчик намагався погратися з кицею, а так поїдав собі печивко чемно і грався.Ніка теж їла печивко,потім те печиво ще їла киця а потім знову Ніка, але то вже таке.. :) а ще гарно його рознесла по усій кімнаті, у деяких місцях його навіть втерла в килим.Лерин Вова пилососив певне довго... А ще моя Ніка до печивка їла Назарчикову картонову книжечку,якїй я думала нічо не буде, а вона таки кусок відгризла і тепер мене моя совість за це грице :( Оленочко, вибач.Доречі та частинка ще досі мирно сушиться у Лєри на батареї.Чи ти забрала її?

Чай був суперський, а от на сік і яблука ше мушу разок прийти:)
Зображення
yultsya Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 293
З нами з: 10 грудня 2009, 20:33
Звідки: тенопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 248 раз.
Подякували: 180 раз.
Діти: Вероніка 2010 р.н.
Валерія 2014

Re: Відгуки про зустрічі, фотографії

Повідомлення Olenka » 28 листопада 2010, 04:33

:D :D Та, наші малюки - це чудо!
Не переживай за ту книжечку, все добре! Вона собі гарно висохла, ми її склали і читаємо-складаємо далі :))) Ти вчасно помітила, Ніка не встигла її дуже сильно згризти :))))
Фотки!! :clapping: Написала на скайп
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Re: Відгуки про зустрічі, фотографії

Повідомлення yultsya » 29 листопада 2010, 23:04

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення
yultsya Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 293
З нами з: 10 грудня 2009, 20:33
Звідки: тенопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 248 раз.
Подякували: 180 раз.
Діти: Вероніка 2010 р.н.
Валерія 2014

Поперед.Далі

Повернутись до Слінги в Тернополі



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron