Глобальні оголошення!



Тиждень слінгоносіння. Підсумки

Модератори: TaniaPicaSSo, Tajga

Тиждень слінгоносіння. Підсумки

Повідомлення Melisa » 09 жовтня 2010, 22:16

Виставляю те, що змогла нащолкати. Впевнена, будуть прикольніші фотки, але тим, кому не терпиться побачити - ОСЬ:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Тиждень слінгоносіння. Підсумки

Повідомлення mala-karta » 09 жовтня 2010, 22:22

Неля, спасибі!!!
Кльово було :)

Танці дуууже сподобались :)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Тиждень слінгоносіння. Підсумки

Повідомлення Melisa » 09 жовтня 2010, 22:30

Отже, мені шкода, що я не змогла до вас приєднатись. Дуже шкода. Але я щиро раділа за усіх вас і підтанцьовувала з Нікою "поза кадром". Дуже жаль, що було мало народу. Але мені сподобалось:
1. Радісні обличчя навкруги (не лише діток, а й їх батьків).
2. taranjka, мені сподобались твої черевички. І взагалі зелений колір я теж люблю. ;) :good: :good: :good:
3. Лера, Камісія і Хепімамі - ви так танцювали, що в мене усмішка з лиця не сходила. Умнічки :clapping: :rose: :rose: :rose:
4. Дуже гарно дивилась Іванна Євгенівна з маленькою лялечкою (а чиє воно? хто знає?).
5. Марі, чудовий підхід - взяти в помічниці донечку. Відповідальна робота - вручати призи. :good:
6. Оленочко, ну за твоїх чоловіків я вже писала. Похвалю тебе ще раз. :heart:
7. Іра (мала-карта) можна тебе попросити, частіше одягатись так, як ти сьогодні була одіта. :clapping: :clapping: :clapping: :rose:
8. Камісія, твій одяг у кольорі бордо мені теж сподобався. По книжку приїдеш з понеділка. Ну не догадалась я її взяти! :oops:
9. Любов, нарешті ми з тобою побачились! Так приємно було! :kiss: :rose: :rose: :rose:
10. А хто мені ще скаже, шо то за мамуся в такому блакитному слінгу була? І хто вона у нас на форумі, а то я шось не встигла познайомитись. :oops:
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Тиждень слінгоносіння. Підсумки

Повідомлення happymami » 09 жовтня 2010, 22:45

Підписуюся під кожним словом, Нелю))) Оленкині чоловіки - окрема номінація у нашому святі))) Офігенні))) Роману так пасує краватка. Ніколи б не подумала)) Для мене він ну ніяк не асоціювався з білими манжетами))) І Назарко так на нього схожий. Воопше молодці. Тааа. Танці то було весело))) Ніколи не думала шо танцювати в слінгу так важко)) особливо коли його не дуже добре примотати)))) Хотілося якось жвавіше, але було стрьомнувато)))))
суконка малої-карти засьчьотна. оказуєцця в ній шей цицьки можна виставляти ( в смислі годувати дитя). Воопше
Марі - ви як завжди на висоті. Всьо спокійно, мило, невимушено... Вмієте ви, блін))) Так гарно з мікрофоном спілкуєтеся, шо аж не можливо не заслухатися. Як соловей.
Оленка фантастично співає, то точно. Такшо, тепер не тре нам ніяких ансамблів. Всю програму можна Оленкою заповняти)))

А дівчинка в голублому слінгу то сестра Тараньки. Живе, якшо я не помиляюся, на алясці)))

Дуже дякую всі нашим, шо прийгшли. Так приємно знов бачити такі вже рідні обличчя і ті курносіки ваших (вже майже наших) діточок))) Якось так по сімейному всьо... Шо мені навіть не здавалося шо народу мало))) Всі свої і такі приємні. Ніхто не плакав, не капризував... А ще я в захопленні від нашої кімнатки... Казала Марі - каптьорка... Я й думала, шо там сиро, темно, як в норі, тісно і душно. А там тааак просторо і тааак м*яко))))

Ой, клас короче. Я така на емоціях. Не пошкодувала шо прийшла. Хоч скажу чесно, прийняла рішення іти лише в 16.10.

Пі.сі. А хто мені скаже, за шо мені коробку цукорок вручили? Просто тиск в мене понижений - туго соображала, а ше купа емоцій, знайомих, діток, подій, слів, і я трошки загубилася...
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Тиждень слінгоносіння. Підсумки

Повідомлення mala-karta » 09 жовтня 2010, 22:59

Не знаю що там в Оленки за Роман затесався, але чоловік в неї Юра, а син - Назарчик ;)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Тиждень слінгоносіння. Підсумки

Повідомлення happymami » 09 жовтня 2010, 23:01

mala-karta написав:Не знаю що там в Оленки за Роман затесався, але чоловік в неї Юра, а син - Назарчик ;)

Очепятка)) Кажу ж - котєлок не варить)))) Юра... А я була впевнена, шо Роман... То ж тре таке. Маю сподів, я хоч з ним не спілкувалася :oops:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Тиждень слінгоносіння. Підсумки

Повідомлення Melisa » 09 жовтня 2010, 23:03

happymami, ти так пишеш, ніби у тебе алкогольне сп"яніння було. :lol: Невже не пам"ятаєш, чи говорила з ним?
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Тиждень слінгоносіння. Підсумки

Повідомлення happymami » 09 жовтня 2010, 23:15

Nelya написав:happymami, ти так пишеш, ніби у тебе алкогольне сп"яніння було. :lol: Невже не пам"ятаєш, чи говорила з ним?

в тому то й прикол, шо говорила))) Тепер переживпю, чи Романом в пориві не назвала))) Ні, не сп*яніняня, але стан дууже близький до такого)))) Голова крутитися і емоцій море і піднесення таке, шо всидіти не годна)))) Та ладно вам)) Мене шось дійсно переклинило, шо то ж Назарчик Юрієвич. В мене зі словом Юра раніше тільки Ромчик асоціювався))) Тому й далі всіх Юр кличу Ромами)))) То всьо Малакартович винен))) Такий кльовий, шо я свою дитину поруч з ним Ромою називаю))))
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Тиждень слінгоносіння. Підсумки

Повідомлення Zaya » 09 жовтня 2010, 23:21

Вітаю всіх з чудовим святом!!!!! :rose:

:cry: А ми так засопляли, що не хотілось на вас всіх чихати.
Zaya Офлайн


 

Re: Тиждень слінгоносіння. Підсумки

Повідомлення happymami » 09 жовтня 2010, 23:24

Zaya написав:Вітаю всіх з чудовим святом!!!!! :rose:

:cry: А ми так засопляли, що не хотілось на вас всіх чихати.

нічо. Якшо соплів не шкода длч нас, то приходьте в четвер святкувати днюху форуму))))
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Далі

Повернутись до Слінги в Тернополі



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron