Глобальні оголошення!



Міжнародний тиждень слінгоносіння 2010

Модератори: TaniaPicaSSo, Tajga

Міжнародний тиждень слінгоносіння 2010

Повідомлення Olenka » 31 серпня 2010, 15:33

http://babywearinginternational.org/
З 6 по 10 жовтня буде проходити міжнародний тиждень слінгоносіння.

Тема цього тижня: "Безпечне слінгоносіння: насолодіться перевагами!".

Звернення Гленди Крісс-Форші, Приздента ІВО:
"Привіт всім!
Я так рада, що ви зацікавлені в підтримці міроприємств і святкування Міжнародного Тижня Слінгоносіння 2010 з нами!
Я хотіла нагатади усім, що лозунг цього тижня "Безпечне слінгоносіння: насолодіться перевагами!". Ми вибрали цю тему, тому що ми віримо, що безпечне слінгоносіння дає прекрасні переваги кожному, хто носить, і дитині.
І, хоча, за останній рік в Америці було багато обговорень слінгоносіння, і багато з них торкались саме передбачливості і обережності. Ми знаємо, що ностити дітей можна безпечно, і це буде перевагою для кожного. Також ми знаємо, що інформація про безпечність слінгоносіння ще не потрапила в центральні ЗМІ. Тому, наша ціль, при обранні цієї теми, в кожному місті, яке підтримує МТС - 2010, запланувати хоча б одне міроприємство, щоб показати безпечність слінгоносіння і розказати про його переваги!
Ми сподіваємось, що зможемо дати повне охоплення подій засобам масоової інформації, і почнемо дискусію про безпечну практику слінгоносіння.
Ми розуміємо, що ця тема не є дуже яскравою, але в в цій темі ми фокусуємось на безпеці і перевагах практики слігоносіння."
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Re: Міжнародний тиждень слінгоносіння 2010

Повідомлення Olenka » 31 серпня 2010, 16:10

Ми будемо проводити тиждень з 4 по 10 жовтня. Ось приблизний план міроприємств:
З понеділка по четвер - 4 лекції-майстер-класи по слінгоносінню в школі материнства св. Анни:
- що таке слінг, основні принципи безпечного носіння на руках і в слінгу, види слінгів (для вагітних, батьків з дітками) (слінгоконсультант Олена Пригода)
- слінг з кільцями - як вибрати, основні положення, майстер-клас по безпечному носінню (слінгоконсультант Даша Горон)
- май-слінг, фаст-слінг, ерго-рюкзак - особливості кожного виду, як вибрати, порівняння з кенгурушкою. Майстер-клас по безпечному слінгоносінню. (слінгоконсультант Олена Пригода)
- слінг-шарф - види слінгів-шарфів, основні намотки, майстер-клас по безпечному носінню. (слінгоконсультант Даша Горон)

З понеділка по четвер - майстер-класи по районах міста, ще треба подумати, чи на вулиці, чи в приміщеннях... Я схиляюсь до приміщень. В центрі, на Дружбі, на Бамі, на Східному, на Новому світі. - деталі обоговорюються.

Субота - міроприємстсво в Подолянах, треба придумати програму і конкурси дуже потрібна ваша допомога!!!

Неділя
В першій половині дня зустріч усіх слінгомам-тат на театральному майдані.
Після того - сходіть із слінгом своєю сім"єю в парк, в кафе, постріляти в тир, чи до озера, картинну галерею чи ще куди :) Короче кажучи, проявити слінгоактивність в місті. Зробіть те, що давно збирались зробити, але досі не зібрались.

Кажіть ще свої ідеї, ініціативу, пропозиції, корективи. Особливо щодо Подолян! Бо мені фантазії бракує ;)
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Re: Міжнародний тиждень слінгоносіння 2010

Повідомлення fajno » 04 вересня 2010, 18:02

Olenka написав:З понеділка по четвер - майстер-класи по районах міста, ще треба подумати, чи на вулиці, чи в приміщеннях... Я схиляюсь до приміщень. В центрі, на Дружбі, на Бамі, на Східному, на Новому світі. - деталі обоговорюються.

О, добре, що й на дружбі. бо як тодіі га єлесях як зустрілися - то й з кінцями. Руки (ноги) не доходять до баму на слінгозустріч. А дитя росте і зима на носі - тре обмундируватись :good: Чекатимемо
Зображення
fajno Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 323
З нами з: 28 березня 2010, 00:19
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 117 раз.
Подякували: 173 раз.
Діти: Ева

Re: Міжнародний тиждень слінгоносіння 2010

Повідомлення mala-karta » 04 вересня 2010, 20:40

в Подолянах було би гарно почепити кілька гарних кольорових плакатиків. Один плакат - про якийсь вид слінгу. З контактними телефонами :)
І хто хоче - може підійти і глянути, бо все одно всім не розкажеш і будуть встидатися підійти. А так глянули і запам'ятали.

Конкурси такі можна:
1. Перетягування слінга-шарфа як каната.
2. Хто швидше сплете косічку з шарфа (хто вміє в'язати гачком - той знає як точно :) )
3. Якісь загадки по виду слінгу

може ще щось придумаю.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Міжнародний тиждень слінгоносіння 2010

Повідомлення Dashko » 04 вересня 2010, 20:53

mala-karta, гарні ідеї.
Тільки святкування в Подолянах відміняється. Але конкурси все одно будуть. ;)
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Міжнародний тиждень слінгоносіння 2010

Повідомлення mari » 04 вересня 2010, 20:56

А-во! А чому?
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Міжнародний тиждень слінгоносіння 2010

Повідомлення Olenka » 05 вересня 2010, 02:36

В Подоляни треба багато людей. А ми не впевнені, що вдасться їх зібрати. Щоб зібрати велику кількість, треба багато реклами (читай: грошей) і зусиль. А ще, щось зараз слінгомамська активність підупала - чи повиростали дітки, чи зайняті наші найактивніші слінгомами, а ті, хто тільки народив, ще не заслінгувались :).
Так що, ось такі пироги.

Можемо шукати альтернативний варіант - в якомусь кафе, наприклад.
Або під відкритим небом виставити апаратуру (апаратура в мене є), і влаштувати те саме не вулиці. Але для цього треба дозвіл влади на проведення міроприємства (можливо, від школи материнства?..).

Або просто в неділю зібратись на площі, як минулого року.
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Re: Міжнародний тиждень слінгоносіння 2010

Повідомлення mari » 05 вересня 2010, 10:22

Та з нами то без питань а от як з погодою.... Я ще щось подумаю. Бо вони в Подолянах за руками і ногами. А от чи мами прийдуть з слінгами, то вже я не знаю :(
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Міжнародний тиждень слінгоносіння 2010

Повідомлення mala-karta » 05 вересня 2010, 12:19

ми прийдем :)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Міжнародний тиждень слінгоносіння 2010

Повідомлення mala-karta » 05 вересня 2010, 12:20

тільки на яку годину?
бо в обід малий спить.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Далі

Повернутись до Слінги в Тернополі



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron