Глобальні оголошення!



Без слінга

Модератори: TaniaPicaSSo, Tajga

Re: Без слінга

Повідомлення Dashko » 30 вересня 2013, 19:58

Shalimar, так з цього все і почалося :wink:

В іншій темі бурно обговорювали, що мами, які не користуються візками - фанатички (після чого я й створила протилежну тему :mamba: )

А в тій темі я якраз розповідала (виправдовувалася :cry: ) про свій досвід користування візками-слінгами. Якщо коротко, то в мене все плавно перетекло від візків до слінгів. :pardon: Я не була і не є категорично проти колясок. Просто не виникала потреба довший час, хоча коляска була (ще з 2-м малим)

Доречі, коли Маркові ще не було два роки, а я вже була вагітна, і ми жили на Громницького (біля Сільпо на Дружбі) мені було там дуже незручно кудись вибиратися з усіма дітьми, в тому числі з важкоконтрольованим Марком і близкістю доріг, і якби ми не переїзжали, дуже ймовірно, що я стала користуватися коляскою.

Крім того, якби я не їздила з малими на велосипеді, то теж була би (можливо) після року потреба в колясці.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Без слінга

Повідомлення Sjuzy » 30 вересня 2013, 23:10

Dashko написав:Shalimar, так з цього все і почалося :wink:



Доречі, коли Маркові ще не було два роки, а я вже була вагітна, і ми жили на Громницького (біля Сільпо на Дружбі) мені було там дуже незручно кудись вибиратися з усіма дітьми, в тому числі з важкоконтрольованим Марком і близкістю доріг, і якби ми не переїзжали, дуже ймовірно, що я стала користуватися коляскою.

Крім того, якби я не їздила з малими на велосипеді, то теж була би (можливо) після року потреба в колясці.

я тебе впізнала! Ти жила в першому підїзді? Так так, памятаю. :wink: в вас ще такая велика собака?
Sjuzy Офлайн


 

Re: Без слінга

Повідомлення Shalimar » 01 жовтня 2013, 01:34

Ну Дашко Ты опять всё переводишь на своё )
опытным путем перешла от слингов к коляскам и совсем не пользуешься последними, и утверждаешь, что не видишь в них необходимости, так как не испытываешь в них нужды

Зато ставишь под сомнение то, что мамы, которые пользуются исключительно колясками, действительно не нуждаются в слинге

Опять 25. Без коляски - хорошо, без слинга - плохо. К чему это? Уже ж обсудили и решили, что кому что)
Коляска - прогулочная, слинг - п е р е н о с к а
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Без слінга

Повідомлення Ulkanet » 01 жовтня 2013, 03:09

До переїзду на квартиру ми жили на Острозького, в свекрухи. переїхали за 20 днів до 1 рочку дитини.
Dashko написав:- слінг справді не потрібен.
Ось я особисто не можу собі уявити ситуації №4.
В першу чергу через такі моменти:
- добирання у віддалені куточки міста.

може через те що я жила біля базару/автовокзалу - може тому мені не треба було добиратися у віддалені куточки міста. єдиним куточком був Совбез. і то одноразову допомогу мені оформив чоловік (хто знає мого чоловіка, той прочитавши це впав там за компом) :hi: ::Р: :ha: інші кілька разів, я приїжала на таксі, витягала каляску і розкладала, ну і заїжала в приміщення.
може я якась не правильна, але мені не хотілося нікуда ходити, і нікого бачити :=): . мені було добре вдома з дитиною на дивані :=):

Dashko написав:- подорожі.

Не подорожувала і не бачила в цьому потреби. моя дитина дуже погано переносила зміну обстановки. тому до себе до дому, я за 2 її роки їздила три рази. і то кожного разу то були стреси для дитини, а потім для мене. з часом це пройшло.

Dashko написав:- дитина погано себе почуває або ріжуться зубки - дитина ж в такі моменти з рук не злазить :confused:

моя дитина дуже тихо і спокійно реагувала на такі моменти. всю хатню і не тільки роботу я виконувала коли дитина спала (зазвичай вночі. мала чула що хтось сапить поруч і її то влаштовувало, а чи то була мама чи тато їй певно було всерівно. головне що хтось є :hi: ::Р: ), або коли приходив чоловік/свекруха додому і перші 20 хв дитині було з ними цікаво. :hi: коли стала старшенька - то в нас було шезлонг качалка. одною ногою її качала, а рештою готувала їсти (на 4 дорослих людей+собі окремо, бо мала була сильно алергічна :sad: ). все інше відпало на задній план. прала машинка, прибиралося всіма потроху. прасувала - коли дитина спала (це вечерком з 19 до 21-22 год.), або давала сольні коцерти для Анюти (прасувла біля дивана і співала, вірші/казки розказувала). їй то подобалося. а чоловік казав що я скулю :bad: :bad: :bad:

Dashko написав:- просинання під час денного сну або дитина не хоче спати без мами вдень.

зазаичай в день ми спали в калясці і спали по 2-3 години. зимою 1 раз на день виїжали спати, а осіню-весною два рази, а деколи і три - ще вечером. :ha: моя дитина дуже гарно спала в дешевій базарній калясці, яку я називала танком. :hi: я зимою поза базар до парку їхала, робила круг навколо фонтану і верталася додому, по снігу. то мої сусіди думали що я вже того :dokter: :crazy: :crazy: в ті денні сни, які ми не виїжали на двір - то я собі спала з малою. :wink:

Dashko написав:- повноцінне годування за вимогою в перші місяці.

я годувала лише 6 місяців. через проблеми з алергією в дитини. в 7 місяців виявилося що то була гречка :scare: :scare: на вулиці я не годувала ніразу :=): . бо вона спала. :wink: а коли я бачила що з дитиною щось не те, що вона неспокійна і т.д. - то гуляла біля дому.

Dashko написав:- перші місяці, контакт шкіра до шкіри. Скільки годин на добу ви проводили в контакті з дитиною в перші місяці? Чи вважаєте ви це достатнім? Чи це не було обтяжливо?

ми собі дуже гарно валялися обоє на дивані, голенькі під одіялком, або в мами на пузі (коли кольки). я в той час шей собі вязала тихенько :crazy: і навіть тоді коли моя дитина мене не потребувала, я все одно ложила її біля себе на дивані, близень-близенько. і тихенько дивилася телевізор, рукоділила чи спала з нею :=): . а роботи всі в мене були наплановані на вечір на ніч, коли всі приходили додому. :crazy:

Dashko написав: - І останнє питання на засипку :В): Ви хоть раз брали коляску в магазин (якщо йшли без дитини), якщо вам треба було купити більше 10 кг. ? :confused:

а шо ті хто йдуть без дитини в магазин - беруть слінг?? для чого??? щоб нести 10 кг продуктів?? :hi: :ha: ::Р: :crazy:


А коли ми переїхали, дитині вже виповнися 1 рочок. почалися проблеми з грошима і вообше проблеми :cray: . ще цілу осінь я каляскою дуже гарно добиралася через парк до автовокзалу, щоб забрати передачку з села. то всьо гарно пакувала в каляску і на каляску і ми парком їхали додому. але коли впав сніг :scare: це вже стала проблема. от тоді я і почала користуватися ерго. і тоякби я не познайомилася з Мавпусею, і вона мене не підсадила на форуми - то я б донині не знала шо то за ерго. :ha: :ha: ::Р: ::Р: ::Р:

я певно якись великий комбінатор, чи шо, але я не можу скази що я надавала в цей період (10 місяців) перевагу чомусь одному. в мене всьо було так сплановано і продумано :В): :В): де коляска, а де ерго. :aplo:
і можу сказати що, якби ми не переїхали на квартиру і ще деякі сімейні проблеми - то ерго мені б не знадобилося. :pardon: але то я така мудра - бо в мене лише одна дитина. а якби їх було кілька - то хто зна щоб я співала. :hi: :hi: ::Р: ::Р:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Без слінга

Повідомлення Dashko » 02 жовтня 2013, 22:45

Sjuzy, привіт! Приємно зустріти тебе на форумі :wink:
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Без слінга

Повідомлення Dashko » 02 жовтня 2013, 23:00

Shalimar написав:Ну Дашко Ты опять всё переводишь на своё )
опытным путем перешла от слингов к коляскам и совсем не пользуешься последними, и утверждаешь, что не видишь в них необходимости, так как не испытываешь в них нужды

Зато ставишь под сомнение то, что мамы, которые пользуются исключительно колясками, действительно не нуждаются в слинге

Опять 25. Без коляски - хорошо, без слинга - плохо. К чему это? Уже ж обсудили и решили, что кому что)
Коляска - прогулочная, слинг - п е р е н о с к а


Не бачу логіки ::Р:
А що, з того, що є мами, яким не потрібна коляска, випливає, що є мами, яким не потрібен слінг?

Як на мене, це дві теми, які потрібно окремо обговорювати.

К чему это? Уже ж обсудили и решили, что кому что)
Коляска - прогулочная, слинг - п е р е н о с к а


З цим не згідна, якби в мене було і те, і те, то я б користувалася коляскою, коли необхідно потрапити з п.А в п. Б. А в слінгу б гуляла , бо мені так набагато більше подобається ;)
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Без слінга

Повідомлення Dashko » 02 жовтня 2013, 23:13

Ulkanet, дуже дякую, що ти все так детально розписала. :rose:

Але все-таки, мені здається, що зі слінгом тобі було набагато легше. :rose: Як мінімум, це нічні турботи :pardon: Багато в чому нагадує мій досвід з Ясею :wink:

І про слінг і магазин:
Як я розумію, для більшості - найбільший недолік слінг - це те, що в ньому важко. То чому, коли потрібно нести малюка ( 10 кг), то користуються коляскою. А коли потрібно ті самі 10 кг продуктів нести, то беруть рюкзак ( звичайно не слінг, але щось аналогічне).
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Без слінга

Повідомлення Ulkanet » 02 жовтня 2013, 23:32

Dashko написав: Як мінімум, це нічні турботи :pardon:

моя дитина їла цицю в 12 і спала як харьок до 5-6 ранку. потім коли перевели на суміші (в 7 місяців) - то спала не просинаючись з 23 до 7 ранку. тому я невідчула всіх ключових нічних моментів материнства. :hi: ::Р:

Dashko написав:
І про слінг і магазин:
Як я розумію, для більшості - найбільший недолік слінг - це те, що в ньому важко. То чому, коли потрібно нести малюка ( 10 кг), то користуються коляскою. А коли потрібно ті самі 10 кг продуктів нести, то беруть рюкзак ( звичайно не слінг, але щось аналогічне).

тепер я зрозуміла в чому суть питання :ha: :hi: ::Р: ::Р: ::Р:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Без слінга

Повідомлення TaniaPicaSSo » 02 жовтня 2013, 23:34

Ulkanet написав:тепер я зрозуміла в чому суть питання :ha: :hi: ::Р: ::Р: ::Р:

Я нарешті теж. А то щось довго не розуміла до чого Даша веде, коли говорить про магазин, коляску і слінг :hi:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Без слінга

Повідомлення Shalimar » 03 жовтня 2013, 00:08

Dashko написав:з того, що є мами, яким не потрібна коляска, випливає, що є мами, яким не потрібен слінг?

нет, меня возмущает ограниченность "со слингом так хорошо! зачем вообще нужна эта коляска?? я без нее прекрасно обхожусь! кааааак??? кааак, вы не пользуетесь слингом?? да как вы без него живете?!"
Ну у Тебя же нет коляски? И Ты уверена, что справди йийи не потребуеш. Так же и я уверена, что справди не потребую слинга) и что меня абсолютно удовлетворяло пользоваться только коляской. Дело предпочтений, приоритетов, обстоятельств...
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Поперед.Далі

Повернутись до Найпоширеніші питання



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron