Глобальні оголошення!



Без слінга

Модератори: TaniaPicaSSo, Tajga

Re: Без слінга

Повідомлення Dashko » 03 жовтня 2013, 10:04

"со слингом так хорошо! зачем вообще нужна эта коляска??

Нє, де ти таке побачила?
Я навпаки в цій темі не хочу говорити про коляску, хіба мене питають )

Я якраз в цій темі хочу говорити тільки про те, що слінг це дуже помічна річ, для більшості паралельно з коляскою, для когось багато годин вдень, для когось раз на тиждень, не важливо.

Але якщо мама взагалі-взагалі не користується слінгом - я вважаю, що в більшості випадків, якраз через ті причини, які я перерахувала в першому повідомлені, а не через те, що він їй зовсім не потрібен :confused:

Причому я це не стверджую, а пишу, що я особисто не уявляю (принаймні поки що, можливо якраз в цій темі мене переконають в протилежному ;) )

От уявіть, ви приходите в гості, а там зовсім немає столів (перше, що прийшло в голову), і люди прекрасно без них обходяться. Але правда у вас це викличе здивування, і вам захочеться поцікавитися в першу чергу, чи вони взагалі знають про існування столів, по-друге, про різні ситуації, в яких ви вважаєте зі столом було б набагато зручніше. От і я так цікавлюся :rose:

Хотіла привести приклад, з чогось дитячого, але не придумала предмета, яким би всі-всі користувалися ::Р: Заходьте в сусідню тему, зараз там гру запропоную ;)
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Без слінга

Повідомлення pan_kotskyy » 03 жовтня 2013, 10:52

Dashko написав:І про слінг і магазин:
Як я розумію, для більшості - найбільший недолік слінг - це те, що в ньому важко. То чому, коли потрібно нести малюка ( 10 кг), то користуються коляскою. А коли потрібно ті самі 10 кг продуктів нести, то беруть рюкзак ( звичайно не слінг, але щось аналогічне).

насправді це дивне порівняння
хоча б тому, що продукти можна нести безкінечно довго і їм не стане скучно чи жарко в рюкзаку і вони не покакаються в незручний момент, коли поряд нема лавочки, щоб перевдягти їх... :wink:
ну і зрештою продукти возять у тих же возиках, що є аналог каляски.
а якщо треба купити 10 кг і дитина з собою? в каляску нагрузив і 20 кг і руки вільні, а з слінгом + 10 кг продуктів - то вийде мама-геракл.
Даша, я тільки хочу сказати, що порівнювати продукти і маля - це зовсім не переконливе порівняння, а якраз навпаки викликає лиш більше суперечення.
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Без слінга

Повідомлення taranjka » 03 жовтня 2013, 10:56

pan_kotskyy написав:Даша, я тільки хочу сказати, що порівнювати продукти і маля - це зовсім не переконливе порівняння, а якраз навпаки викликає лиш більше суперечення.


ага, з усієї любові до слінгів мене це порівняння :crazy:
і взагалі, не знаю чи багато жінок тягають 10 кг продуктів - а чоловік тоді нащо? а от рідних, навіть 14 кг - з задоволенням :hi:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Без слінга

Повідомлення Dashko » 03 жовтня 2013, 11:41

хоча б тому, що продукти можна нести безкінечно довго і їм не стане скучно чи жарко в рюкзаку і вони не покакаються в незручний момент, коли поряд нема лавочки, щоб перевдягти їх...


Щось в цьому є, мені теж здається, що батькам з дітьми не так важко, як швидше не зручно, або знову ж таки стеріотипи :confused:
Скучно і жарко, і таке інше може і в колясці трапитися. Переваг коляски тут не бачу :pardon:

А про какання, не знаю, в мене ніколи малий в слінгу не какав :pardon:


taranjka
те, що ти пишеш, це вже друге питання, мені, наприклад, чоловік не завжди може купувати продукти, по-друге, я люблю сама цим займатися.

Але навіть той самий тато продукти в рюкзаку носить, а дітей у возику везе. Чому?

Не знаю, чого вам так не подобається цей приклад :cry: :rose: Звичайно, продукти і дітей взагалі не можна порівнювати :crazy: , але вся відмінність навпаки, як на мене, підштовхує до того, щоб дітей носити, а продукти возити, а не навпаки :pardon:
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Без слінга

Повідомлення TaniaPicaSSo » 03 жовтня 2013, 11:45

Я згадала, як Меррі Поппінс йшла за покупками з возиком :hi: А я одного разу в нас в місті теж бачила даму, яка йшла з базару з коляскою, напханою продуктами. Дитини взагалі з нею не було видно :wink:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Без слінга

Повідомлення taranjka » 03 жовтня 2013, 12:09

бо є така штука як люди, суспільство і стереотипи і на чоловіка який в візку везе тільки продукти дивилися б косо. мій муж якщо з візком, то продукти кладе в нього, а не в рюкзак - пхати легше ніж нести.
а ще більшість людей ходять не з рюкзаками, а з пакетами, кажуть що їм так зручніше. добре що дітей в пакети не запихають, бо так зручніше :hi:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Без слінга

Повідомлення Dashko » 03 жовтня 2013, 12:15

не знаю, 10 кг я б в рюкзаку несла, навіть, якби мене ніхто не бачив ;)
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Поперед.

Повернутись до Найпоширеніші питання



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron