Глобальні оголошення!



Слінг для бігаючої дитини :)

Модератори: TaniaPicaSSo, Tajga

Re: Слінг для бігаючої дитини :)

Повідомлення Malavka » 12 квітня 2013, 12:47

Коротуна в мене не було, а бігаючу красуню свою мотала на стегно в робін, ну і за спину рюкзак небагато часу займає, якщо ненадовго. Та зрештою, при потребі йти далеко, вона спокійно сиділа за спиною в подвійному ребозо і чемно їхала на мамі, наприклад, з Ватри на Канаду пішками.
Зображення
Malavka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 160
З нами з: 14 грудня 2010, 14:41
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 104 раз.
Подякували: 113 раз.
Діти: Донечка 2011, ще одна донечка 2013

Re: Слінг для бігаючої дитини :)

Повідомлення Люся » 12 квітня 2013, 17:20

о! дуже актуальна тема :yes:
Нам майже півтора року, активно ходимо ніжками але і в шарфі ще багато носимось)
Я Дашині позиції про 7,4 і 2 підтримую, але в мене поки склалось все на один рівень менше - 6, 3 і 1ка
6ку мотаю на довгі відстані, 3ки мені вистачає на набедрені намотки, рюкзак і дуже полюбила намотку кенгуру (навіть в гори піднімались в цій намотці і зовсім не важко було), і найбільш актуальний шарф у нас зараз 1ка, вистачає тільки на ребозо, але можна і на перед, і на бедро і на спину :wink:
легко саджати-виймати дитину, зовсім мало місця займає і підтягувати ковзаючий вузол мені простіше ніж в сзк
Чекаю ще на повернення свого ватанайчика, який стане 4кою і рюкзака з нього ж, можливо пріорітети зміняться :dreams:
ще хочу кишеньку попробувати)
Люся Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 176
З нами з: 20 лютого 2012, 18:53
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) жіночі посиденьки (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 176 раз.
Подякували: 248 раз.
Діти: Донечка Катруся :)
(25.10.2011)

Re: Слінг для бігаючої дитини :)

Повідомлення flower » 27 вересня 2013, 19:25

Ми знову про ерго згадали. (2роки і 3 місяці) Доречі дуже мені зручно було по горах ходити з малою, очікувала гіршого, думала замучуся, але абсолюно ні. І вперше в мене Вероніка заснула в ерго на мені, просто дуже вимучилася. Фото правда не робила, бо падав дощ і я була в дощовику зверху.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Поперед.

Повернутись до Найпоширеніші питання



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron