Глобальні оголошення!



Слінгобій

Модератори: TaniaPicaSSo, Tajga

Re: Слінгобій

Повідомлення гра з вогнем » 19 червня 2011, 19:00

про тривалість носіння там якраз знають, це тут написали, що до цієї теми не знали. а слінгери своїй прибічниці могли б і раніше зауважити.
тобто факт залишається фактом, частина слінгомам (навіть досвідчених) не задумуються про обмеження пов'язані з використанням слінгу. а їм про це однодумці не кажуть. оскільки ... і далі за списком причин.

ок. тобто віртуально ти зауважувати не будеш, навіть якщо це твоя знайома (тим паче, що у зініційованій тобою темі-обговоренні жіночки з сіреньким слінгом, більшість слінгомам сказали, що вони з радістю сприймуть як зауваження так і критику, щоб не повторювати помилок).
але з більшою ймовірністю зауважиш незнайомій реальній людині?
як ти думаєш чому так відбувається?
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Скільки часу можна носити дитину у слінгу?

Повідомлення Anyri » 19 червня 2011, 19:48

Сьогодні перечитала на Слінгоконсультанті Єдину Інструкцію з слінгоносіння.
В числі іншого там вказано:
Временные ограничения
Ребенка в слинге можно носить столько же, сколько на руках, при условии правильного расположения. Если мама не высаживает ребенка, необходимо делать искусственные «паузы»: примерно каждый час вынимать ребенка из слинга и разминать в течение нескольких минут.

Всю інструкцію можна читати тут:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Anyri Офлайн


 

Re: Скільки часу можна носити дитину у слінгу?

Повідомлення Nin4ik » 20 червня 2011, 10:43

Я от тут вичитала, може пригодиться
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення

Зображення
Nin4ik Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 292
З нами з: 27 квітня 2011, 10:15
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 686 раз.
Подякували: 385 раз.
Діти: Валерій та Матвій

Re: Скільки часу можна носити дитину у слінгу?

Повідомлення Перлинка » 06 липня 2011, 23:55

Если мама не высаживает ребенка, необходимо делать искусственные «паузы»: примерно каждый час вынимать ребенка из слинга и разминать в течение нескольких минут.


Як ви це робите,якщо допустимо йдете з дому на весь день(з неходячою дитинкою)

берете з собою ще якусь сумку,куди кладете ковдрочку чи пеленку,і щогодини шукаєте місце де б можна було її розстелити ,положити на неї дитинку та робити розминання?
Чи прямо в себе на колінах?Чи таки ніхто цього не робить ,а прислухається більше до лінка ,який навела Нінчик.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Скільки часу можна носити дитину у слінгу?

Повідомлення mala-karta » 07 липня 2011, 07:15

Перлинка, я ходила ну не на цілий, але на досить багато.
Але малий вже був трохи більший - місяців з 5.

То взагалі досить часто виймала - в лісі травичку поскубати, в місті - щось цікаве потарбати добре (в слінгу не така маневреність ;-) )
І просто ось така ситуація -
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


Якось без дитини в слінгу то простіше організувати :)

А взагалі рідко так бувало, що треба більше години йти кудись зі слінгом. Ну, дитя місяців до 2-3 певно, і просиділо б цілий день в слінгу, але потім вже і само захоче трохи вилізти. Ну, хіба якщо спить - то ні. І, ще, годувати мені було зручніше просто на руках, а не в слінгу.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Скільки часу можна носити дитину у слінгу?

Повідомлення Nin4ik » 07 липня 2011, 08:39

Перлинка, якщо я йду з дому надовго (тобто знаю, що буду гулфти більше 2 год), то беру з собою пеленку. Завжди можна знайти лавочку, щоб дитину витягнути і банально переодягнути.
В сск легко міняти положення, тому тут малюк сам втбирає в якому положенні йому бути.

Для мене головне позитивний настрій мами. Головне, щоб вона розуміла як треба, а вже моменти, коли можна робити виключення з правил підкаже мамине серце.

І я за те, щоб мами були коректно і грунтовно інформативно підковані.
Зображення

Зображення
Nin4ik Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 292
З нами з: 27 квітня 2011, 10:15
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 686 раз.
Подякували: 385 раз.
Діти: Валерій та Матвій

Re: Скільки часу можна носити дитину у слінгу?

Повідомлення oksana.tesliuk » 07 липня 2011, 12:00

mala-karta написав:Ну, дитя місяців до 2-3 певно, і просиділо б цілий день в слінгу, але потім вже і само захоче трохи вилізти.

Не знаю чиє маля таке терпляче і невимогливе. Мій, наприклад, навіть коли спить 2 години, то хоча б один раз прокинеться, щоб попісяти, а заодно і потягнутися смачненько. А якщо він в слінгу, то для цього обов'язково необхідно хоча б трохи попустити слінг і підтримувати дитину на руках. І в слінгу з кільцями це зробити легше і швидше. Я тих всіх інструкцій не читала, бо просто придивляюся до дитини і розумію його потреби. Але цілий день ніколи б не носила в ньому дитину. Поставте себе на місце тої дитини - дуже вам буде добре пролежати в позиції колиски цілий день?! Це так само, якби ви замотали дитину солдатиком в пеленки! Всі тепер кричать, що пеленання шкідливе. А в слінгу цілий день носитися виходить добре?!
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Скільки часу можна носити дитину у слінгу?

Повідомлення Tajga » 07 липня 2011, 12:12

oksana.tesliuk написав: А в слінгу цілий день носитися виходить добре


Ой, це як з темою "ГВ у три роки": всі думають, що дитина днями на грудях висить. Так і тут: "цілий день" - це ж не значить, що без перерви.. oksana.tesliuk, ти ж сама пишеш: попісяти-потягнутися... Це вже перерва і не маленька. Навіть, якщо дитина у підгузку, його теж часом треба міняти... ;-) Взагалі, якщо заморочитися неодмінно носити дитину цілий день у слінгу, то ніц з того не вийде, більше часу піде на намотування-вимотування малечі та інші необхідні процедури :)
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Скільки часу можна носити дитину у слінгу?

Повідомлення Sawwku » 07 липня 2011, 13:12

mala-karta написав:І просто ось така ситуація -
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Якось без дитини в слінгу то простіше організувати

а в мене нарешті получилося :clapping: :dance:

я не беру спеціально пеленку чи коцик (хоча пеленка завжди зі мною). і не масажую-розминаю. просто роблю малій "турнік" зі своїх пальців, і вона висить собі потягується, а потім в такому ж положенні пробує мені на голову вийти
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Скільки часу можна носити дитину у слінгу?

Повідомлення Dashko » 08 липня 2011, 00:18

В мене в основному малий в слінгу під час сну. А якщо не спить, то мені в слінгу не зручно, бо він то поїсти хоче, то попісяти. Доводиться дуже часто виймати і назад. А на цілий день навіть не доводилося десь ходити, хіба що в гості, але там є можливість, кудись покласти малого, щоб хоча б перевдягнути. Хоча можна і на руках перевдягнути. А в чому тут складність? Мені хіба що не зручно трикотажні підгузники вдягати, це ті, що на завязках.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Поперед.Далі

Повернутись до Найпоширеніші питання



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей